Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

nemoj samo taj pank da nam ubacujes, leba ti... mi smo vise neki ekstremista sto dodje na rejv i umesto ko sav normalan svet da zvizne ekser, mdmu ili spid, on se pravi pametan pa proguta trip...

 

@Прслин

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

35 minutes ago, Dimitrije said:

Ja se secam veoma dobro secam Partizanove dominacije u prvoj polovini 1960-ih krunisane finalom KES 1966.  To je bilo doba "Partizanovih beba" koje su od 1960. do 1965. osvojili 4 drzavnih sampionata.  Kao Zvezdasu bilo mi je muka od te dominacije (jednom nas odrase 5:0 a ja nisam hteo na ulicu da izadjem), ali kao nekome ko je voleo da gleda fudbal, bilo je zadovoljstvo gledati tadasnji Partizan.  Nisam mogao da navijam za njih, ali sam se radovao njihovim uspesima u KES.  Imali su mocan tim i igrali fantasticno.  Bili su tipican "domaci" tim koji je svoje utakmice gubio na strani, i to neke prilicno ubedljivo, da bi jos ubedljivije raskantavali svoje protivnike na JNA.  Uz to su neki od njihovih igraca kao Galic, Kovacevic, Miladinovic bili "frajeri" u najboljem smislu te rec.  Nisam siguran da li bi Zvezdin tim iz Barija mogao da ih dobije.  Jedine mane Partizanovom timu iz 1966. bili su relativno slaba krila i desni bek.  Da su mesto Pirmajera i Bajica za njih igrali Dzaja odnosno Paja Samardzic, i umesto Mihailovic/Sombolca/Davidovica, Durkovic, bio bi to najbolji tim te epohe u celom svetu. 

Где не би могао да их добије? У чему?

Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

nemoj samo taj pank da nam ubacujes, leba ti... mi smo vise neki ekstremista sto dodje na rejv i umesto ko sav normalan svet da zvizne ekser, mdmu ili spid, on se pravi pametan pa proguta trip...

 

@Прслин

 

Није то неки екстремизам, односно није био када сам ја био млађи. Осим тога, трипови у комбинацији са екстазијем су нешто најбоље што је хемија подарила човечанству, раме уз раме са цедевитом. 

Link to comment
26 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Anyhoo, Boakye povrijedjen, ne zna se koliko će odsustvovati.

Zaredjale povrede. Sva sreća pa imamo roster od 35 igrača tako da ne bi trebalo da bude problema u prvenstvu. Nadam se da se vraća za liverpul, iako je sinoć bio možda i najgori na terenu, ne bih da gledam Pavkova (Stojiljkovic ionako ima zakazanu novu povredu u roku od 3-4 dana), dovoljno je bilo što su Gobeljic i Srnić ovo igrali..

a u kurac  vise

ma nebitno ne amnje vise kakav je bio u liverpulu

ja se zaista nadam da ce zvezda u beogradu imati poneku sansu/ smisleno prici njihovom golu i tu nam mnoho znace najpre marin, a potom boaci

sad kad vise apsolutno nemamo sta da izgubimo i kad su protivnici takvi kakvi jesu top10 i nalozeni do bola jer su pobede protiv nas prioritet, voleo bih makar u beogradu na jednoj utakmcii videti nas najjaci ofanzivni deo tima

ne zanosim se da ih mozemo pobediti, ali da mozemo kuci odigrati makar na periode nesto smisleno i zapretiti u to verujem

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A šta će vam centarfor teškaš ako se nadate nekakvim kontrama? :unsure: Zar nije protiv Salcburga Ben igrao kao solo špic, onda kad ga je posle utakmice spopadao naloženi gastarbajter da mu skine dres?

 

protiv salzburga je nas najbolji napadac bio teskas -degenek :fantom:

 

12 minutes ago, Bright Billy said:

nemoj samo taj pank da nam ubacujes, leba ti... mi smo vise neki ekstremista sto dodje na rejv i umesto ko sav normalan svet da zvizne ekser, mdmu ili spid, on se pravi pametan pa proguta trip...

 

@Прслин

pricaj u svoje ime

ima medju nama i ekstremnih seljaka pankera, sto kad svrate na rejv zviznu kser, spid i mdmu, osveze se slicicocom i sve to zaliju pivom :fantom:

7 minutes ago, porucnik vasic said:

Где не би могао да их добије? У чему?

pomesao dimitrije, ipak je te 1965/66 sezone bio u jna

Link to comment
2 minutes ago, Прслин said:

 

Није то неки екстремизам, односно није био када сам ја био млађи. Осим тога, трипови у комбинацији са екстазијем су нешто најбоље што је хемија подарила човечанству, раме уз раме са цедевитом. 

Брате, а сок о шљива и хмеља?:blink:

Link to comment

To није хемија, то је чиста природа. ;)

 

А теби бих дао да пробаш есид са сличицом капетана Драгана. Брате мили, те деведесете су стварно биле лом мозга. :isuse:

Link to comment

Очигледно не где и мени пошто сам есид капетана Драгана видео у иностранству. Ни не знам да ли је био у Србији, ко би то уопште и могао да прави?

Link to comment

cekaj, esid sa kapetanom draganom je stvarno postojao, nije plod tvoje maste? :ajde:

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Могу да гарантујем да сам га видео, али не и да ли је постојао. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

mdma, spid i eks mogu zajedno. al ako preko dodas lsd, koku i alkohol, pa se onda jos malo spustas dopom, prekosutra ti kao uspomena na zurku u glavi ostanu maksimum dve tri slicice malog formata i izuzetno opskurene rezolucije. apsolutno nije cudno da na jednoj od tih slicica bude i lik kapetana dragana, kapetana mikija ili pukovnika gadafija :D

 

lsd nije za zurke, prejako je to. na zurke se ide da ti bude lepo a ne da tamo prezivljavas histericnu rolerkoster voznju od totalne lucidnosti do apsolutne paranoje i tako u krug. a mi smo, kao sto rekoh, bas takav klub... 

 

edit. i da, ne pravim se ovde nesto pametan, ko klinac sam se tako zajebo nebrojeno puta, tek sam ko mator konj skapiro kako treba :blush:

Edited by Bright Billy
Link to comment
54 minutes ago, Bright Billy said:

mdma, spid i eks mogu zajedno. al ako preko dodas lsd, koku i alkohol, pa se onda jos malo spustas dopom, prekosutra ti kao uspomena na zurku u glavi ostanu maksimum dve tri slicice malog formata i izuzetno opskurene rezolucije. apsolutno nije cudno da na jednoj od tih slicica bude i lik kapetana dragana, kapetana mikija ili pukovnika gadafija :D

 

lsd nije za zurke, prejako je to. na zurke se ide da ti bude lepo a ne da tamo prezivljavas histericnu rolerkoster voznju od totalne lucidnosti do apsolutne paranoje i tako u krug. a mi smo, kao sto rekoh, bas takav klub... 

 

edit. i da, ne pravim se ovde nesto pametan, ko klinac sam se tako zajebo nebrojeno puta, tek sam ko mator konj skapiro kako treba :blush:

Micro-dosing ;) za boldovano i Shinny Happy People

Link to comment
9 minutes ago, Lord Stef said:

Ccc, sve go narkoman. Ugledajte se na nas, gospodu i intelektualce s druge strane brda, koji pijemo iskljucivo vinjak :nobles:

 

ajde sto se drogiraju na zurkama, nego sto izgleda tako nadrogirani sednu i pred male ekrane kada igra zvezda. meni je gledanje ove zvezde poput vadjenja zdravog zuba klestima, dok neki uzivaju u voznjici™

 

On 25.10.2018. at 11:42, Apollo Creed said:

Sve u svemu-opustiti se i uživati u ovoj vožnjici dok traje bre!

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

ajde sto se drogiraju na zurkama, nego sto izgleda tako nadrogirani sednu i pred male ekrane kada igra zvezda. meni je gledanje ove zvezde poput vadjenja zdravog zuba klestima, dok neki uzivaju u voznjici™

 

 

 

Druze, saosecao bih ja sa tobom, ali, kako da ti kazem, ja navijam za Partizan... :D Mogu eventualno da te pozovem da pogledas jednu nasu utakmicu, nakon toga Zvezda ce ti izgledati kao Francuska '98.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...