Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Gutterball said:

Od ovih od kojih se nešto očekuje, mene su najviše razočarali Krstičić i Boaći (ne samo juče). Krstičić je neprepoznatljiv u zadnje vreme, a Boaći koga smo kao doveli zbog LŠ nije baš ništa pokazao, bez obzira na našu generalnu ofanzivnu nemoć. Ni u prvenstvu nije bolji ono što sam gledao...

 

 

 

Zvezda je juče bila najbliže golu posle onog šuta Boaćija kada je plasirao loptu na Gudison park.

Užasna ofanziva.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Zvezda je juče bila najbliže golu posle onog šuta Boaćija kada je plasirao loptu na Gudison park.

Užasna ofanziva.

 

Zvezda je promasila sut sa cetiri metra posle prekida, tako da ova tvoja teorija moze odmah da se arhivira kao neozbiljna.

Link to comment
2 hours ago, Прслин said:

Ко се дури? 

 

Ја се бојим да ми имамо један мали неспоразум, поштовани љубитељи Партизана. Наиме, ја стварно не доживљавам ваш клуб као раван Звезди. Нема љутиш, једноставно смо ми у другој категорији, највише због те титуле европског и светског шампиона, али и због тога што не памтим дербије као најважније или накзанимљивије утакмице у животу. Мени је Милан са маглом, Реал са Јањанином и Бајерн са Аугенталером обележио младост, а Деки и Келн, односно Жига и Рома почетак неких средњих година. Партизан поштујем као најбољег непријатеља, али не пристајем на миш и слон ала туњимо фазоне. Моји супер другари навијају за Партизан, само се бојим да су се зајебали, бар ако је у питању то ко је где. Има неки шмек и играти у Б филму, поштујем, али ред је отворено да кажем да пиздим када нас победите не јер је у питању дуел једнаких, већ што сам сваки пут у фазону куд од њих да пукнемо када су Партизан. 

 

Волим вас као људе, стварно. Не све, али тебе Аждајо као фантази брата апсолутно, Тони је предебео за љубав, а остали ко ми је супер, супер ми је иско је гробар, а ко ми је безвезе безвезе ми је и што је гробар. Али, ми смо топ 1% а ви сте occupy Јелен лига или како се већ зове то локално такмичење које сте једино усвојили, уз неки куп мађара тита. Извините што то директно кажем, али да не продубљујемо неспоразум. :nobles:

Valjda Kajzerslautern a?

Link to comment
4 hours ago, Прслин said:

Ко се дури? 

 

Ја се бојим да ми имамо један мали неспоразум, поштовани љубитељи Партизана. Наиме, ја стварно не доживљавам ваш клуб као раван Звезди. Нема љутиш, једноставно смо ми у другој категорији, највише због те титуле европског и светског шампиона, али и због тога што не памтим дербије као најважније или накзанимљивије утакмице у животу. Мени је Милан са маглом, Реал са Јањанином и Бајерн са Аугенталером обележио младост, а Деки и Келн, односно Жига и Рома почетак неких средњих година. Партизан поштујем као најбољег непријатеља, али не пристајем на миш и слон ала туњимо фазоне. Моји супер другари навијају за Партизан, само се бојим да су се зајебали, бар ако је у питању то ко је где. Има неки шмек и играти у Б филму, поштујем, али ред је отворено да кажем да пиздим када нас победите не јер је у питању дуел једнаких, већ што сам сваки пут у фазону куд од њих да пукнемо када су Партизан. 

 

Волим вас као људе, стварно. Не све, али тебе Аждајо као фантази брата апсолутно, Тони је предебео за љубав, а остали ко ми је супер, супер ми је иско је гробар, а ко ми је безвезе безвезе ми је и што је гробар. Али, ми смо топ 1% а ви сте occupy Јелен лига или како се већ зове то локално такмичење које сте једино усвојили, уз неки куп мађара тита. Извините што то директно кажем, али да не продубљујемо неспоразум. :nobles:

:-)

 

Bold: mislis sa Barselonom ili Benfikom?

Link to comment
3 hours ago, Meazza said:

Ideja kako je neko zauvek sampion i liga iznad, na koliko god niske grane spao, meni je totalno antisportska, ali kako god hocete. :)

 

Prslin je oko jedne stvari u pravu, osamdesetih godina, narocito u drugoj polovini te decenije, se zaista veci deo navijaca Zvezde nije preterano bavio ni derbijem ni Partizanom. OK, bila je to utakmica veca od utakmice protiv Celika ili Sutjeske ali nista posebno atraktivno. Mozda je u Beogradu, gde su postojale znacajne navijacke populacije oba kluba, to bilo drugacije. Ja i kad se setim nekih derbija iz tog perioda secam se ponekog kurioziteta, snega na terenu i mucenog Borote, golova iz kornera ili sa pola terena ali da me ubijes ne bih se setio nijednog rezultata sa tih utakmica. Zato sa svih velikih Zvezdinih evropskih utakmica iz tog perioda pamtim svaki detalj. Valjda je to tada bila velika cetvorka a ne dvojka pa i nije bilo toliko zanimljivo.

Link to comment
2 hours ago, ronin said:

Valjda Kajzerslautern a?

 

3 minutes ago, Peter Fan said:

:-)

 

Bold: mislis sa Barselonom ili Benfikom?

 

:laugh:

 

Prslin se ocigledno svoje mladosti ne seca bas najbolje.

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Na kraju ce da se ispostavi da to u magli nije ni bio Milan vec Karl Cajs Jena al' se nije videlo kroz istu :D

 

Slicni dresovi, crno-beli televizori, zajebe se covek ocas posla.

Link to comment

da baš je bilo nebrojeno puno tih velikih utakmica da je derbi bio zanemarivan :isuse:

borota nije branio u partizanu u drugoj polovini 80-ih.

jebiga aristokratija!

isto tako je bila zvezda smešna jer se koprcala decenijama da ponovi uspeh tog malog partizana i da odigra to finale kupa šampiona. i kad su se upregli pravi resursi i stiglo se do toga i preko toga.

i uvek mi je bilo milo & drago što zvezdaša ima mnogo više. i to je nešto.

 

Link to comment

:lol:

 

Што је најгоре, све сам гледао уживо. 

 

Ово са Келном је подсвесно јер сам пре тога рекао да ми је све оно обележило младост и размишљам о томе како ми је и Келн, јебем га у уста, обележио младост али рекох себи нећу то да напишем док јебем гробаре  и ето, направих омашку те сјебах себе. Тако то бива када се неко курчи а нема крила. :ph34r:

 

Што се Јањанина тиче, ово ми је други пут да исту ову ствар напишем. Преспојио сам то и Бенфику и не вреди. Ваљда ми најјачи утисци баш са те две и онда сам то спојио у сећању у један митски тренутак. 

 

Али, све то заједно је можда и најбољи доказ од свих колико сте ви, поштовани навијачи Партизана, оштећени својим избором да пратите погрешан клуб: ми смо имали толико таквих узлета да у мозговима нас Звездаша којима Бог није дао превелике интелектуалне капацитете једноставно нема места за сусрете за вашим цењеним клубом. 

 

Ја сам, бре, побркао један Реал и једну Бенфику,  Келн и Кајзераслаутерн су ми ”они Немци што почињу на К.”, мени је мозак облепљен слојем масти од фудбалског метафоричког кавијара и шампањца и није довољно прокрвљен да у неком кутку чува информације о кметовима попут Преказију, Лијуа и.. како се зове онај други, Мијатојиу? :nobles:

Link to comment
10 minutes ago, Прслин said:

мени је мозак облепљен слојем масти од фудбалског метафоричког кавијара и шампањца и није довољно прокрвљен да у неком кутку чува информације о кметовима попут Преказију, Лијуа и.. како се зове онај други, Мијатојиу? :nobles:

:laugh:

Link to comment
14 minutes ago, Прслин said:

:lol:

 

Што је најгоре, све сам гледао уживо. 

 

Ово са Келном је подсвесно јер сам пре тога рекао да ми је све оно обележило младост и размишљам о томе како ми је и Келн, јебем га у уста, обележио младост али рекох себи нећу то да напишем док јебем гробаре  и ето, направих омашку те сјебах себе. Тако то бива када се неко курчи а нема крила. :ph34r:

 

Што се Јањанина тиче, ово ми је други пут да исту ову ствар напишем. Преспојио сам то и Бенфику и не вреди. Ваљда ми најјачи утисци баш са те две и онда сам то спојио у сећању у један митски тренутак. 

 

Али, све то заједно је можда и најбољи доказ од свих колико сте ви, поштовани навијачи Партизана, оштећени својим избором да пратите погрешан клуб: ми смо имали толико таквих узлета да у мозговима нас Звездаша којима Бог није дао превелике интелектуалне капацитете једноставно нема места за сусрете за вашим цењеним клубом. 

 

Ја сам, бре, побркао један Реал и једну Бенфику,  Келн и Кајзераслаутерн су ми ”они Немци што почињу на К.”, мени је мозак облепљен слојем масти од фудбалског метафоричког кавијара и шампањца и није довољно прокрвљен да у неком кутку чува информације о кметовима попут Преказију, Лијуа и.. како се зове онај други, Мијатојиу? :nobles:

 

v0KdyWc.jpg

Link to comment
20 minutes ago, Прслин said:

:lol:мени је мозак облепљен слојем масти од фудбалског метафоричког кавијара и шампањца и није довољно прокрвљен да у неком кутку чува информације о кметовима попут Преказију, Лијуа и.. како се зове онај други, Мијатојиу? :nobles:

Tako je sada verujem i Vucicu...:happy:

Edited by ubibobi
Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Ono u Parizu je bila sramota, ovo sinoc je bio susret sa realnoscu. Sve i da je rezultat bio isti kao u Parizu, vidi se razlika u pristupu utakmici i neki sitni pomaci u pokusaju da se organizuje igra iz zadnje linije. U Parizu smo bili zrtva utakmice protiv Napolija kada smo na volseban nacin i totalnom opstrukcijom uspeli da izvucemo bod pa smo pomislili da to tako moze i protiv PSG-a i popili po picki. Sama ideja da je sinoc poceo Ebesilio a ne Causic ili Jovancic ukazuje na to da je Miljevic izgleda raskrstio sa tom budalastinom (bar se nadam) da se rezultati protiv ovakvih ekipa mogu izvlaciti vise od jednom u sto slucajeva na nacin na koji smo mi to uradili protiv Napolija. Bilo bi jos bolje i konkretnije da su igrali Marin umesto Srnica i Rodic umesto Gobelje ali tako je kako je.

 

O pojedinacnim ucincima ne vredi raspravljati jer je razlika u dostupnom kvalitetu prevelika i ne pomaze to sto cemo utvrditi toplu vodu da je Babic sporiji od Salaha i Firminja, da Stojkovic ne moze da istrci ni protiv random navijaca Redsa iz prva tri reda na Enfildu a kamoli prvotimaca Liverpula i da Krsticic, Ebesilio, Boaci ili Ben ne mogu da sacuvaju loptu pod pritiskom Van Dajka, Fabinja, Vajnalduma i slicnih Manea. Ono sto je bitno je da se ova ekipa od sinoc (uz tih par izmena) uigrava i sprema za sledece utakmice kako bi se kretnjama i uigranim kombinacijama malo smanjila ogromna razlika u duel igri gde smo totalno inferiorni. Znali smo i pre nego sto je pocela grupa da nismo konkurentni, nema potrebe da se previse stresiramo osim u sektoru toga da damo sve od sebe na svakoj utakmici i maksimalno tehnicki i fizicki spremimo ekipu da pruzi svoj maksimum. Pokusaji da to ucinimo nekim "taktickim" isprdjivanjima i guranjem specijalaca u tim umesto igraca prdnuli su u cabar vec u Parizu.

 

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...