Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, Прслин said:

Али, ми смо топ 1%

 

Da ne bi ovih 6:1 i ovih 4:0..pa ajde..

 

No ko sam ja da kvarim zezanje..slicno danas mozda zvuce neki pijani Mongoli koji se secaju Dzingis kana i njegovim imenom i velicinom drzave kurce pred kafanama..a i njih bi valjalo pustiti da veruju u sta god pozele, njihovo pravo :) 

Dakle, svaka cast, top 1%..upravo:) 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Заборавио си да пијани Монголи пред кафаном причају о Џингис Кану косовским Албанцима. То што се они кикоћу док слушају Монголе не значи да знају како је владати светом. 

 

Аристократија и лумпен-пролетеријат, погрбљени над ватром која гори у канти за смеће. Али, нама када неко каже царе ми помислимо да смо срели старог пријатеља који нас је препознао, а ви да је дошла још нека шоферка на прање. Остало јесте исто, мада ништа друго није остало. :nobles:

Link to comment
5 minutes ago, Прслин said:

Заборавио си да пијани Монголи пред кафаном причају о Џингис Кану косовским Албанцима. То што се они кикоћу док слушају Монголе не значи да знају како је владати светом. 

 

 

:laugh:

Link to comment



Заборавио си да пијани Монголи пред кафаном причају о Џингис Кану косовским Албанцима. То што се они кикоћу док слушају Монголе не значи да знају како је владати светом. 
 
Аристократија и лумпен-пролетеријат, погрбљени над ватром која гори у канти за смеће. Али, нама када неко каже царе ми помислимо да смо срели старог пријатеља који нас је препознао, а ви да је дошла још нека шоферка на прање. Остало јесте исто, мада ништа друго није остало. :nobles:


Pa..prepoznali su vas..ali otpozadi izgleda, drugacije bi cifre izgledale da vas nisu toliko "prepoznali" :)

Sunset Boulevard, dobri moj Prasline..taj se film vrti kod vas..ali to je full vase pravo :)

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

Aston Vila i Zvezda su znaci isti nivo, a Forest je pojam za oba. 

 

Да.

 

9 minutes ago, SNARC said:

Sunset Boulevard, dobri moj Prasline..taj se film vrti kod vas..ali to je full vase pravo :)

 

 

Да.

 

Ето, све смо се сложили. :kralj:

Link to comment
21 minutes ago, Прслин said:

Заборавио си да пијани Монголи пред кафаном причају о Џингис Кану косовским Албанцима. То што се они кикоћу док слушају Монголе не значи да знају како је владати светом. 

 

Аристократија и лумпен-пролетеријат, погрбљени над ватром која гори у канти за смеће. Али, нама када неко каже царе ми помислимо да смо срели старог пријатеља који нас је препознао, а ви да је дошла још нека шоферка на прање. Остало јесте исто, мада ништа друго није остало. :nobles:

aristokratija i večita opozicija :lolol: a najviše vas ima. bože dragi!!

ima ovde 1 koji je "preminuo" posle utakmice sa psž-om i onda vaskrsnuo kad je zvezda dobila budućnost u košarci. tipično.

ono sinoć je stvarno bruka i za jednog bubuljičavog školarca koji vredno uči.. 

 učiti je sad nova mantra najmasovnije srbije. videćemo do kraja grupe šta će biti.

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

ebisilio ne igra odbranu. ja sam popizdeo kod prvog gola kad mu je djerdan uzeo loptu a ovaj ga opusteno ispratio pogledom. jbg, jeste dobar na lopti i  ima ideju u napadu al u defanzivi je igrac manje...

 

edit. ko sto je bakula igrac manje u ofanzivi. znaci njih dvojica ko jedan ceo fudbaler na terenu...

 

Ebisilio je u odbrani sinoc bio Jovicic licno za Krsticica a cak ne igraju u istoj liniji.

Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Evo, dvadesetak sati kasnije, posle neprospavane noći pre tekme, i duuuuugog radnog dana posle iste, mogu ukratko da sumiram utiske. Sve u svemu, ja sam zadovoljan (ukoliko se može biti zadovoljan porazom sa četiri primljena gola) igrom u prvih dvadesetak minuta meča, a rezultat manje, više... Mada je ovo pomalo sado mazo način gledanja na stvari, ali definitivno posle one igre u Parizu se da videti napredak u igri... Ili sam se možda već navikao na ove vaterpolo rezultate emoji849.png... Mislim da je besmisleno suviše duboko ulaziti u analizu igre celokupnog tima, pošto je plafon istog bio vidljiv i pre nego što je počeo grupni deo LŠ, a posle izvlačenja grupa. Ukoliko nastavimo ovim putem, sa dizanjem kvaliteta igre kroz preostale utakmice, i eventualno još jedan pozitivan rezultat (bod na domaćem terenu), i ja bih bio više nego zadovoljan. Pa onda lepo na zimu da se oslobodimo viška igrača, i da počne uigravanje kostura tima za sledeće kvalifikacije...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

Ono u Parizu je bila sramota, ovo sinoc je bio susret sa realnoscu. Sve i da je rezultat bio isti kao u Parizu, vidi se razlika u pristupu utakmici i neki sitni pomaci u pokusaju da se organizuje igra iz zadnje linije. U Parizu smo bili zrtva utakmice protiv Napolija kada smo na volseban nacin i totalnom opstrukcijom uspeli da izvucemo bod pa smo pomislili da to tako moze i protiv PSG-a i popili po picki. Sama ideja da je sinoc poceo Ebesilio a ne Causic ili Jovancic ukazuje na to da je Miljevic izgleda raskrstio sa tom budalastinom (bar se nadam) da se rezultati protiv ovakvih ekipa mogu izvlaciti vise od jednom u sto slucajeva na nacin na koji smo mi to uradili protiv Napolija. Bilo bi jos bolje i konkretnije da su igrali Marin umesto Srnica i Rodic umesto Gobelje ali tako je kako je.

 

O pojedinacnim ucincima ne vredi raspravljati jer je razlika u dostupnom kvalitetu prevelika i ne pomaze to sto cemo utvrditi toplu vodu da je Babic sporiji od Salaha i Firminja, da Stojkovic ne moze da istrci ni protiv random navijaca Redsa iz prva tri reda na Enfildu a kamoli prvotimaca Liverpula i da Krsticic, Ebesilio, Boaci ili Ben ne mogu da sacuvaju loptu pod pritiskom Van Dajka, Fabinja, Vajnalduma i slicnih Manea. Ono sto je bitno je da se ova ekipa od sinoc (uz tih par izmena) uigrava i sprema za sledece utakmice kako bi se kretnjama i uigranim kombinacijama malo smanjila ogromna razlika u duel igri gde smo totalno inferiorni. Znali smo i pre nego sto je pocela grupa da nismo konkurentni, nema potrebe da se previse stresiramo osim u sektoru toga da damo sve od sebe na svakoj utakmici i maksimalno tehnicki i fizicki spremimo ekipu da pruzi svoj maksimum. Pokusaji da to ucinimo nekim "taktickim" isprdjivanjima i guranjem specijalaca u tim umesto igraca prdnuli su u cabar vec u Parizu.

Link to comment
Ideja kako je neko zauvek sampion i liga iznad, na koliko god niske grane spao, meni je totalno antisportska, ali kako god hocete. [emoji4]
Istorija na stranu, mi smo sad liga iznad ostalih u državi, i šire. Dokle ce to da traje ne znamo, ali prosto, mi igramo CL, tu vidimo koliko smo nivoa ispod drugih, ali smo tu. I to nakon solidno odigrane EL prošle sezone.
Link to comment

Od ovih od kojih se nešto očekuje, mene su najviše razočarali Krstičić i Boaći (ne samo juče). Krstičić je neprepoznatljiv u zadnje vreme, a Boaći koga smo kao doveli zbog LŠ nije baš ništa pokazao, bez obzira na našu generalnu ofanzivnu nemoć. Ni u prvenstvu nije bolji ono što sam gledao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...