Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Apollo Creed said:

Ebisilio je bio najgori, taj dečko je toliko spor, strašno. Dajte opet one menadžerske prevare jbg

 

Ok, možda nije najbrži, ali je maltene jedini koji može na ovom nivou da zadrži loptu, povuče napred, prođe nekog (par) igrača... Čini mi se da je veći problem što je neuigran sa saigračima, i što nema snage za 90 minuta. Ali definitivno nam treba takav igrač, za njega nemamo pravu zamenu. Jbg, da je Full Package ne bi zapao nama...

Link to comment

ebisilio ne igra odbranu. ja sam popizdeo kod prvog gola kad mu je djerdan uzeo loptu a ovaj ga opusteno ispratio pogledom. jbg, jeste dobar na lopti i  ima ideju u napadu al u defanzivi je igrac manje...

 

edit. ko sto je bakula igrac manje u ofanzivi. znaci njih dvojica ko jedan ceo fudbaler na terenu...

Edited by Bright Billy
Link to comment

To isto mozes da kazes i za Bena koji je takodje par puta ispracao pogledom igraca ili za Gobelju koji je dobio zuti jer nije pogledom mogao da isprati igraca pa ga je vukao za dres.

 

Mi imamo snage za 20--30 minuta ozbiljnijeg fudbala, sto je jos uvek daleko od ozbiljnih ekipa. Fizicka sprema nam je za JSL fantasticna, za LS je minorna.

 

Ebisilio je nosio po 2 igraca na ledjima, a okolina ga je gledala i nadala se faulu, koji nije dobijao... moraju i igraci da se krecu, gubljenje lopte je sastavni deo fudbala. A sinoc on je bio jedan od boljih u timu.

 

Mene i dalje zanima koja je svrha bila Srnicevog postojanja na terenu? Imao je onu jednu "sansu" kad je pogodio korner zastavicu umesto da proba da doda Benu i tada bi verovatno i gol pao. U preostalih 95 minuta je bio nevidljiv.

Link to comment

Poštovane komšije, 

pogotovo Prsline. 

 

Šta se sad durite što vas malo zacikavaju, igrate LŠ, sredili ste stadion, smanjili dugove, imate titulu u džepu. Pokažite malo osmeha, nije smak sveta. 

 

Da ste izvukli porto, lokomotivu i salke bilo bi drugačije ali isto to može da se aplicira i na kvalifikacije itd.. Itd.. 

 

Tako da primite malo lakše prozivke i uživajte. Biće na Marakani bolje. 

 

Sp

Link to comment

Ко се дури? Ти си први дошао да нам 'објасниш' стварност, да се не ложимо и тај рад...

Link to comment

Ко се дури? 

 

Ја се бојим да ми имамо један мали неспоразум, поштовани љубитељи Партизана. Наиме, ја стварно не доживљавам ваш клуб као раван Звезди. Нема љутиш, једноставно смо ми у другој категорији, највише због те титуле европског и светског шампиона, али и због тога што не памтим дербије као најважније или накзанимљивије утакмице у животу. Мени је Милан са маглом, Реал са Јањанином и Бајерн са Аугенталером обележио младост, а Деки и Келн, односно Жига и Рома почетак неких средњих година. Партизан поштујем као најбољег непријатеља, али не пристајем на миш и слон ала туњимо фазоне. Моји супер другари навијају за Партизан, само се бојим да су се зајебали, бар ако је у питању то ко је где. Има неки шмек и играти у Б филму, поштујем, али ред је отворено да кажем да пиздим када нас победите не јер је у питању дуел једнаких, већ што сам сваки пут у фазону куд од њих да пукнемо када су Партизан. 

 

Волим вас као људе, стварно. Не све, али тебе Аждајо као фантази брата апсолутно, Тони је предебео за љубав, а остали ко ми је супер, супер ми је иско је гробар, а ко ми је безвезе безвезе ми је и што је гробар. Али, ми смо топ 1% а ви сте occupy Јелен лига или како се већ зове то локално такмичење које сте једино усвојили, уз неки куп мађара тита. Извините што то директно кажем, али да не продубљујемо неспоразум. :nobles:

Link to comment

Evo, dvadesetak sati kasnije, posle neprospavane noći pre tekme, i duuuuugog radnog dana posle iste, mogu ukratko da sumiram utiske. Sve u svemu, ja sam zadovoljan (ukoliko se može biti zadovoljan porazom sa četiri primljena gola) igrom u prvih dvadesetak minuta meča, a rezultat manje, više... Mada je ovo pomalo sado mazo način gledanja na stvari, ali definitivno posle one igre u Parizu se da videti napredak u igri... Ili sam se možda već navikao na ove vaterpolo rezultate [emoji849]... Mislim da je besmisleno suviše duboko ulaziti u analizu igre celokupnog tima, pošto je plafon istog bio vidljiv i pre nego što je počeo grupni deo LŠ, a posle izvlačenja grupa. Ukoliko nastavimo ovim putem, sa dizanjem kvaliteta igre kroz preostale utakmice, i eventualno još jedan pozitivan rezultat (bod na domaćem terenu), i ja bih bio više nego zadovoljan. Pa onda lepo na zimu da se oslobodimo viška igrača, i da počne uigravanje kostura tima za sledeće kvalifikacije...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Претерао сам, извињавам се: нисмо топ 1%. На свету има на десетине хиљада фудбалских клубова, а 28 су били пррваци света. Ми смо, дакле топ 0,001%, а ви сте occupy 99,999%. :nobles:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...