Jump to content

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Prvi je mogao da se svira i najčešće se to i desi za veliki tim protiv maloga.

 

Drugi - stvarno nisam uspio da ukapiram što je svirao. Mislim, znam - ruku; ali čiju, kad, gdje, što, zašto... to mi je, nekako, ostala misterija

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ben je glavom odbio loptu i pogodio sopstvenu ruku, cista napucana... ali govedo je sviralo penal... No dobro, to se desava kad je sudija neiskusan i glup pa pomaze 3 puta jacem rivalu

Link to comment

Ma oba penala komedija, al nema veze. Prvo poluvrijeme smo bili dobri, realno solidan napredak u odnosu na Pariz. Da nismo primili drugi gol, možda ne bi bilo ovako ružno, ali dobro. Drugo se nismo mnogo pitali, mentalno smo pali posle gola u finišu prvog i penala.

Ali opet, čini mi se da smo se malo digli u formi. To protiv ovakvih ekipa nije ni blizu dovoljno, čak i kad ne igraju u najboljoj formi. Ovo je već poraz iz kojeg se mogu izvući neke lekcije, ono u Parizu je bilo, jbg, samo pitanje kad ce se zaustaviti.

Nadam se da ćemo uspjeti da budemo nekakav faktor, da nekom sjebemo računicu. Pa da možda napredujemo malo za sledeću sezonu, bilo u CL ili EL.

Mi ne možemo da priuštimo da igramo bez dva člana prvih 11. Nije da bi sa Marinom i Rodićem izvukli neke bodove, ali Gobeljic i Srnić su... Jbg, meni dragi, ali ono, nisu u istom univerzumu sa CL nivoom, a ne šta drugo

Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

Što bi im bio potreban rezultat baš protiv prvog tima na tabeli, a ne protiv Napolija i/ili PSG? Računaš da lakše stižu -5 nego -3 ili -4?

Napisano je da PRVO moraju da ostvare dobar rezultat protivu Liverpula. Jer ako i iz tog meča izađu poraženi, onda realno male su šanse za bilo šta drugo, osim za fenjer ...

Edited by stoka
Link to comment

Protiv ekipa sa kojima ne mozes da dobijes duel jer si fizicki slabiji, sporiji i tehnicki inferiorniji jedini nacin da se ista odigra je da lopta ide brze i u prostor. Mi za to nismo sposobni jer nismo uigravali tim vec se bavili time ko ce sve da igra i koliko, pa smo veceras prvi put izasli na teren sa manevrom koji je trebalo da igra od pocetka sezone. Gomilu lopti smo izgubili jer igrac s loptom nije imao nikakav pogled ni liniju dodavanja ni prema jednom igracu pa dok se on naguzi i okrene po tri igraca Liverpula su ga gazila i oduzimala loptu. O igracima koji igraju iz "taktickih razloga", poput Srnica, vise ne vredi ni govoriti, ocigledno je da cemo se s tim boriti sve dok se Milojevic ne opameti ili Terzic prestane da salje svoje pulene na teren.

 

Greske u predaji su ocekivane i mogu se oprostiti, igramo fudbal protiv ekipa koje sa par kretnji potpuno promene sliku toga gde se koji igrac nalazi i svaka lopta poslata igracu u duelu protiv takvih ekipa je izgubljena lopta. Na kraju smo i izgubili snagu, sto je jos jedan dokaz da taj famozni Milojevicev rad sa igracima na fizickoj spremi nije nista drugo do najobicnija patka. Istina, pretrcali smo vise od Liverpula ali to se moze i ocekivati i na to racunati, ekipa koja nema posed uvek pretrci vise. Izmene takodje ne vredi komentarisati, zao mi je sto nismo popili jos par komada nakon izlaska Jovicica da uloga Causica bude osvetljena na pravi nacin.

 

Borjan, Degenek, Jovicic, Ebesilio i, na moje veliko iznenadjenje, Gobeljic su odigrali muski i u skladu sa kvalitetom koji poseduju. Ostali su bili prejadni, a najneprijatnije iznenadjenje su Krsticic i Boaci koji su odigrali sramotne utakmice. Srnica ne vredi ni komentarisati a ovi drugi jednostavno ne umeju bolje. Vazno je da Boaci preko medija najavljuje da je spreman za Premijer ligu, veceras je video koliko je zapravo daleko od nje.

 

Sudjenje prejadno, posebno se istakao cetvrti sudija koji je sugerisao glavnom da je ono Zuletovo bio penal. Nadam se da ce dobiti kartu za sledecu utakmicu Liverpula da ne bude da se dzaba blamirao. Nista mi jadnije nema nego kad se dodatno guraju ekipe koje su ionako superiorne od protivnika u svakom mogucem pogledu. lako je ostriti patku i kurciti se na slabijem, brojati mu faulove na istoj utakmici na kojoj je onaj Fabinjo imao bar tri pogibeljna starta za koje nije ni opomenut.

Link to comment
15 minutes ago, renne said:

e

 

 

3 minutes ago, stoka said:

Napisano je da PRVO moraju da ostvare dobar rezultat protivu Liverpula. Jer ako i iz tog meča izađu poraženi, onda realno male su šanse za bilo šta drugo, osim za fenjer ...

 

Da bi izbegli fenjer trebaju im dve pobede protiv praktično bilo koga. Šanse su astronomske kako god da okreneš, ali realno im je najmanje bitan rezultat protiv Liverpula jer im oni već dosta beže, znači da bi njih na kraju prestigli morala bi da bude baš ubedljiva pobeda. Dok recimo ako dobiju Napoli bilo kojim rezultatom, onda im treba još jedna pobeda bilo kojim rezultatom (i da Italijani izgube i druge dve).

 

Link to comment

Prije neki dan je Radonjic pricajuci o Ligue 1 rekao kako su ovdje svi brzi kao on, a ova CZ grupa je svemirska liga u odnosu na Ligue 1. CZ ima daleko najbolji tim u srbiji ali to nije dovoljno za ovakvu grupu. Niste imali sreće kada su izvlačili parove. 

Link to comment
ПСЖ? Њих добијамо.

Судија је тотални аматер, а Ливерпул је овако чукао Венгеров Арсенал. Ту смо негде.fantom.gif

Može i tako, ne bunim se biggrin.png

 

Link to comment

Dobro ste prošli. Liverpul ove sezone, za razliku od prošle, ne nakantava već rutinira. Kontam da bi prošlogodišnji Liverpul mogao da metne još barem 2-3 komada lagano. Vi svakako bolji nego ranije, iznenadila me je igra CZ na početku utakmice, kada je krenula hrabro, pa čak i pokušala da napadne. U principu, to bi trebalo da vam bude recept do kraja, pa makar junački izginuli (što je gotovo neminovno). Šaćiri podbacio, živo me zanima kako će to da izgleda kada bude igrao u svojoj otadžbini, da li će zvižduci da ga sjebu ili motivišu.

 

Niste se obrukali iako je pobeda Liverpula bila ubedljiva, čestitke. 

Link to comment
23 minutes ago, porucnik vasic said:

Што рече Милое ово је сезона да се научи нешто.

 

Meni se cini da on za sada vise regresira nego sto uci.

Link to comment
22 minutes ago, borris_ said:

Prije neki dan je Radonjic pricajuci o Ligue 1 rekao kako su ovdje svi brzi kao on, a ova CZ grupa je svemirska liga u odnosu na Ligue 1. CZ ima daleko najbolji tim u srbiji ali to nije dovoljno za ovakvu grupu. Niste imali sreće kada su izvlačili parove. 

 

Имали смо, и то не само зато што смо снобови и европска аристократија. Је л' мислиш да ће у следећим квалификацијама неко од ових момака да се уплаши неког Лудогорца или Базела? 

 

Имамо још три текме, прегрмели смо два можда најтежа гостовања у Европи, потребна нам је само једна добра текма на свом терену која чак ни не мора да се заврши победом, чак ни нерешеним, само утиском да са њима можемо да играмо када се све склопи и ми смо остварили оно што сам прижељкивао 100%.

 

Ма, 110% јер смо дали узели бод Наполију и дали ПСЖ гол у гостима. :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...