Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Nadam se da je Marin posbno putovao, kao "iznenadjenje".

Manite se vise teorija zavere da Marin me igra zbog menadzerisanja (kada je i sam menadzerski igrac - iako jeste najbolji). Ili je zaista povredjen, ili je blefiranje u pitanju. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, Meazza said:

 

Obratiti paznju u kojem delu terena se u fazi napada cesto nadju igraci iz Zvezdine zadnje linije.

 

Doesn't get more modern than this. Zona, tiki-taka, build-up... the whole shebang.

После кажу Миљан измислио батађорисање.:D

Link to comment
9 hours ago, dragance said:

Nadam se da je Marin posbno putovao, kao "iznenadjenje".

 

Ti dobro znaš šta mislim o tvom klubu, pa čak i ja ne mislim da je tamo neko tamo na umu imao tako glupu i seljačku foru :D

 

Link to comment
22 hours ago, cvrlle said:

 

 

U pravo vreme si stavio ovaj klip jer nam je topik pun navijaca raznih opskurnih klubova po Srbiji koji se nadaju katastrofi pa malo da prosetaju perje, kao i ovih debeljuskastih kepeca sa dve leve noge koji su otkrili fudbal kad su velike pare usle u engleski hrkljush i misle da su engleski klubovi nesto vredno paznje, a Ostrvo su videli samo na razglednici. Neka se ljudi malo nauce istoriji fudbala, bar onom delu istorije kad su fudbal igrali igraci a ne precenjeni i preskupi kasaci i galoperi.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

U pravo vreme si stavio ovaj klip jer nam je topik pun navijaca raznih opskurnih klubova po Srbiji koji se nadaju katastrofi pa malo da prosetaju perje, kao i ovih debeljuskastih kepeca sa dve leve noge koji su otkrili fudbal kad su velike pare usle u engleski hrkljush i misle da su engleski klubovi nesto vredno paznje, a Ostrvo su videli samo na razglednici. Neka se ljudi malo nauce istoriji fudbala, bar onom delu istorije kad su fudbal igrali igraci a ne precenjeni i preskupi kasaci i galoperi.

Да, Шенклијев и Пејзлијев Ливерпул је баш курац на бициклу.:isuse: Није освојио исти број комада КЕШ-а као Бајерн, Ајака у  истој декади. Баш су срање били. Ово је лупетање на нивоу Никодијевог.

Ја као и Драганче. 1:2

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Да, Шенклијев и Пејзлијев Ливерпул је баш курац на бициклу.:isuse: Није освојио исти број комада КЕШ-а као Бајерн, Ајака у  истој декади. Баш су срање били. Ово је лупетање на нивоу Никодијевог.

Ја као и Драганче. 1:2

 

Kakve tacno veze ima Senklijev Liverpul sa korporativnim premijerligaskim sranjem koje se tamo danas igra i novokomponovanim navijacima Kraljice Babe?

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...