Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Tacno tako.  Ja bih razmisljao da li umesto Stojkovica da igra Gobeljic.  Obojca su dunsteri, ali ovaj drugi dunster je trenutno u boljoj formi.  Stoperi ce verovatno biti Degenek i Babic jer je Savic jos rovit i levo je Rodic. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Dimitrije said:

Tacno tako.  Ja bih razmisljao da li umesto Stojkovica da igra Gobeljic.  Obojca su dunsteri, ali ovaj drugi dunster je trenutno u boljoj formi.  Stoperi ce verovatno biti Degenek i Babic jer je Savic jos rovit i levo je Rodic. 

 

Da, to je u ovom trenutku najbolji tim Zvezde.

Link to comment
1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

Elem, ja bi samo da odigramo na višem nivou od onoga u Parizu. Pa nek i puknemo opet koliko god

 

Apsolutno, mi smo u padu forme, oni sa pola snage mogu da nam daju 3 komada.

 

Ako odigramo kao u Londonu protiv Arsenala, ja prezadovoljan.

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

taj neki fazon, ja cu biti zadovoljan ako pokazemo neku organizovanu i smislenu igru; bez obzira na rezultat. drugim recima, nadam se da smo nesto naucili u parizu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ja bih rekao da su u blagom uzlazu forme.  Ovo danas je izgledalo bolje od utakmice protiv Lucana i protiv Zemuna.  Svi ti protivnici su u manje-vise istog kvaliteta tako da moze da se poredi.  Danas su do izlaska Jovicica (70-i-neki minut) izgledali dobro.  Ono sto kvari igru i ugrozava rezultat su dunsteri i smetala koja se jos uvek ne snalaze u timskoj igri, mada su neki od smetala dobri igraci. 

 

Uz onih gorenavedenih 11 igraca iz prve postave, ja za LS viidim mesta na klupi za Jovancica Savica, Stojkovica, Kafua, Stojiljkovica, Pavkova i Popovica.  Ostali su za domacu ligu i kup. 

Link to comment

Voleo bih da grešim, ali stvarno ne vidim kako možemo da se spasemo od istog ( a verovatnije i goreg) rezultata sa bin dippersima na Anfieldu, u poređenju sa onim kako smo prošli u Parizu. Jedini spas bi bilo ako se ne raspadnemo posle brzog gola na početku tekme (ili još bolje, da ne primimo u prvom poluvremenu), ali sve osim toga mi miriše na opasno iživljavanje nad Borjanom. Jedina razlika je u tome što me lično poraz od Loserpoola neće toliko pogoditi u poređenju sa onim protiv PSG, verovatno i zbog činjenice, jer u mom poimanju stvari, u neku ruku je čast izgubiti od takvog kluba sa takvom tradicijom (za razliku od pariskih šabana). Na ličnom "frontu", imam opciju da gledam tekmu sa kolegom koji je rođeni scouser, ali to zaseravanje dana (tekma je u 6 ujutro po lokalnom vremenu) je ipak previše za moj ukus. Morao bih da provedem ostatak radnog dana na Xanax-u...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ливерпул је у прилично лошој форми, данас их је Хадерсфилд који је знатно слабији од Звезде добро намучио. 

Link to comment
Ливерпул је у прилично лошој форми, данас их је Хадерсфилд који је знатно слабији од Звезде добро намучио. 
Sve je to OK, ali stvarno nemam snage da se ložim na dobar rezultat u Sredu... Lakše mi je ovako u "doom and gloom" varijanti, pa ako/kad se desi ono što velika većina očekuje, manje ću se nervirati...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...