Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Na današnji dan tvrdim da UEFA nije otvorila istragu protiv Crvene zvezde. Sve to mi daje za pravo da mislim da je cela priča preterana. Pre svega, UEFA je previše ozbiljna organizacija da bi pokrenula bilo kakvu istragu bez ijednog dokaza", rekao je Kokeza.

Link to comment

Jbg, postoji razlog zašto rjetko igra. Možda bi mogao miloe da ga pusta da počinje protiv ovih domaćih timova u kontinuitetu, ali ovo do sad sto je pokazao ne vidim da je bolji od ovih raznih Srnića

Link to comment
Штета, али чини ми се да би могао назад у Бордо на зиму. 
Ne znam da li je to moguće. Mislim, ne odlučujemo samo mi, jbg, obavezali smo se da ćemo ga plaćati godinu dana.

Mislim, on ima dovoljno talenta da možda vrijedi još sačekati, sigurno više nego u slučaju ricardinha. Ali ovo do sad je bas razočarenje
Link to comment

Lose stvari u ovoj utakmici:

 

1. Ebesilio je igrao 90 minuta, sto znaci da cemo opet gledati razne lutke za prodaju u Liverpulu.

2. Kafu je vec glavom otisao iz kluba. Dali smo 700 hiljada da bismo razigravali Srnica, koji se rukovodi idejom da ne jebe lep nego uporan pa je docekao svoje minute i pored toga da smo hteli da ga prodamo. O tome da je Jevtovic izgubio mesto u rotaciji da i ne pricamo.

3. Na 3:0 smo jednostavno prestali da igramo i poceli da se kurcimo, a ne znamo.

4. Gledao sam Liverupl nekih pola sata. Gledacu da u sredu izmislim neki event koji ne mogu da propustim u vreme odigravanja utakmice.

Link to comment
8 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jbg, postoji razlog zašto rjetko igra. Možda bi mogao miloe da ga pusta da počinje protiv ovih domaćih timova u kontinuitetu, ali ovo do sad sto je pokazao ne vidim da je bolji od ovih raznih Srnića

 

On ovako i igra zato sto retko igra. Kad igrac igra bolje na pocetku mandata nego posle nekoliko meseci to je pitanje za klub i trenera sta se desava.

Link to comment

Cim je iz igre izasao Jovicic, srednji red je postao porozan i Rad je to iskoristio i dao gol.  Causic nije adekvatna zamena.  Simic danas prilicno los.  Lorenco je majstor i po meni trebalo bi da bude u startnoj postavi na mestu na kome je danas igrao.

Link to comment

Slažem se za ebecilia, on mora da igra. Ima mane, očigledne, ali dosta gubimo bez njega.
Mozda bi ga čak probao i povučenije, u liniji sa jovičićem i Krstičićem

Link to comment

Lorenco i kada izgubi loptu pokusa da je povrati ili bar da zaustavi igraca faulom i da osujeti kontranapad protivnika.  Ja ne vidim nikoga u danasnjem Zvedinom timu da moze da ga zameni, osim da Milijasa podmlade jedno 7-8 godina.

Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Za utakmicu u Liverpulu trener ne mora mnogo da razmislja o navalnom redu: Marin, Lorenco, Ben i u spicu Boaci. 

 

Iza njih Krsticic i Jovicic. To je nasa najbolja postavka ispred odbrane a nije odigrala zajedno nijednu utakmicu do sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...