Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

36 minutes ago, Filozof manijak said:

Dakle, ili u celoj priči ima nečega, pa je Terza angažovao poznatog advokata...ili ga je angažovao po onoj narodskoj "zlu ne trebalo"....

Šta bi rekla Okamova oštrica?

 

      Neupotrebljiva je u ovom trenutku, nema najlogičnijeg objašnjenja jer su činjenice previše šture ili ih zapravo i nema. L'Ekipov nategnuti tekst i proizvoljne bljuvotine domaćeg štampanog smeća.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hbt gde je kraj bolesnom izvestavanju nasih medija

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-angazovala-kralja-francuskih-advokata/309122

 

"Zanimljivo, Dipon-Moreti je svojevremeno branio i poznatog francuskog rukometaša srpskog porekla Nikolu Karabatića, kao i njegovog brata Luku, koji su bili optuženi za nameštanje rezultata zajedno sa još nekolicinom rukometaša Monpeljea.

Iako je Tužilaštvo tražilo oštre kazne za njih, od 30.000 evra plus po tri meseca zatvora, od svega na kraju nije bilo ništa, izuzev pojedinih simboličnih novčanih kazni za pojedine aktere ovog slučaja."

 

I onda na prvo googlanje "nikola karabatic match fixing":

 

ovo (2015)

 

http://en.rfi.fr/sports/20150711-french-handball-player-found-guilty-match-fixing

 

pa ovo (2017)

 

http://timeoutmag.com/2017/11/12/new-verdict-in-match-fixing-case-of-karabatic-brothers/

 

 

 

Link to comment

Previously, Nikola and Luka Karabatic have received a fine of 10,000 euros and two months conditional prison, but now they received further punishments: Nikola Karabatic gets six games suspension, while Luka Karabatic gets two.

 

Dakle, uslovna kazna 2 meseca i 10.000 evra a rukometna federacija ih je kaznila zabranom igranja 6 utakmica, odnosno 2 utakmice. Sto je, priznaces, manje od 3 meseca zatvora i 30.000 evra

Link to comment

Miloshe, naravno, ovaj Advokat je uspeo da smanji kaznu, da li kroz settlement ili cistim pravnim umecem. Poznajuci pravo - verovatno kroz neki settlement ali nebitno je...

 

Poenta je da oni jesu proglaseni krivima i da su priznali tu krivicu. To je ono sto zabrinjava. 

 

Mislim iskreno daj bre - ako je neko zaista ucestvovao u ovome - neka bude kazna

 

Ako nije - neka se nadje ko je lazno dojavio ili organizovao ovo sve da naskodi i neka se taj kazni

 

I to je to.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Mislim iskreno daj bre - ako je neko zaista ucestvovao u ovome - neka bude kazna

 

Ako nije - neka se nadje ko je lazno dojavio ili organizovao ovo sve da naskodi i neka se taj kazni

 

I to je to.

 

 

 

+1

Link to comment
11 minutes ago, mozzer said:

 

Mislim iskreno daj bre - ako je neko zaista ucestvovao u ovome - neka bude kazna

 

Ako nije - neka se nadje ko je lazno dojavio ili organizovao ovo sve da naskodi i neka se taj kazni

 

I to je to.

 

 

Vec smo utvrdili da je potpuno realno da neko ima 5M evra i da ulozi na jednu utakmicu i da niko to ne primeti i da se pojavi "kredibilni svedok" koji ce tvrditi da je mozda bilo 3M a mozda i 5M evra, a mozda jeste uplaceno, a mozda i nije uplaceno. Panduri su coravi pa nisu gledali nadzorne kamere, kojih u Parizu ima jako malo, posto su siromasna nacija i zato su zakasnili na predaju love, koje mozda i nije bilo

 

Tako da se slazem... treba utvrditi cinjenice, posto ovo sto je objavljeno su ciste budalastine

Link to comment
Miloše, da li miliš da bi UEFA (ili francusko pravosuđe) pokrenuli istragu na osnovu čistih budalaština?
Mozda su bili u moralnoj obavezi nakon naslova u novinama..Znam jednu zemlju u kojoj se stvari tako odvijaju.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

Miloše, da li miliš da bi UEFA (ili francusko pravosuđe) pokrenuli istragu na osnovu čistih budalaština?

 

Mislim da je ono sto je pisao L`Ekip budalastina, naveo sam i zasto. A sta radi tuzilastvo to nemam pojma niti bilo ko ima pojma, osim njih u tuzilastvu. Ta istraga moze da traje mesecima, pogotovo ako nesto nadju... A po dostupnim infomacijama mislim da je u pitanju cista budalastina.

 

A na osnovu cega je tuzilastvo u Francuskoj pokrenulo postupak, takodje ne znamo, posto nemamo informacije iz tuzilastva, nego samo ono sto je L`Ekip objavio.

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

Nas ne treba da brine istraga francuskog tuzilastva vec istraga Uefe. 

+1

 

al angažovanje ovog tipa ukazuje da je veći strah za sopstvenu guzicu nego za klub

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...