Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

8 hours ago, Redoran said:

 

Zar nije neko pomenuo pre par strana da u slučaju ozbiljno velikih isplata kladionice mogu da odugovlače i čekaju da vide da li će biti neke istrage?

nema šanse da je to tačno.

ne bi biznis mogao da funkcioniše jer ko bi uplatio veći iznos ako zna da kladionica može iz čistog mira da odugovlači sa isplatom nedelju ili više dana?

da se pojave sumnje u toku meča ili neposredno po završetku pa onda i da razumem da stopiraju isplatu, ali i u tom slučaju ne verujem da ne bi odmah isplatili svoje stalne igrače koji igraju visoke uloge i dobijaju i gube u okviru nekih očekivanih %

sigurno kladinice umeju da prepoznaju kada ih je neko izradio za veliku kintu i onda se fokusiraju na tačno određene uplate, umesto da đuture stopiraju isplate svima koji si odigrali neku utakmicu.

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvezda je danas odigrla kup utakmicu i pobedila.  Ali koga to zanima kada su kladionica i navodno namestanje utakmice glavna zanimacija za vecinu zvezdaskih ppp-ovaca potpomognuti udarnom partzanskom dvojkom KUMS i Bradilko.  Neka neko otvori temu u vezi namestanja Zvezdinih utakmica pa da ljudi mogu da pisu i da se raspravljaju do mile volje bez upadica o utakmicama, rezultatima i igracima Zvezdinog tima.  Mada bi u tom slucaju ovdasnja tema verovatno zamrla.

Link to comment

Kakav je sistem sa kartama za LŠ kupljenim preko neta? Ako neko odštampa 5 istih, da li samo prvi može ući a kad drugi posle probaju bar kod više nije validan? Našao sam lika na netu koji prodaje dve karte kupljene preko neta za 10 hiljada al to mi nešto smrdi.

Link to comment

U teoriji ko prvi udje u stadion, ostale karte ne bi trebalo da vaze, a u praksi svi ulaze na tu jednu kartu. E sad, da li su sredili sistem i sprecili vise ulaza na jednu kartu ne znam, ali znam da je bilo zloupotrebe prosle sezone u LE.

 

 

Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

Zvezda je danas odigrla kup utakmicu i pobedila.  Ali koga to zanima kada su kladionica i navodno namestanje utakmice glavna zanimacija za vecinu zvezdaskih ppp-ovaca potpomognuti udarnom partzanskom dvojkom KUMS i Bradilko.  Neka neko otvori temu u vezi namestanja Zvezdinih utakmica pa da ljudi mogu da pisu i da se raspravljaju do mile volje bez upadica o utakmicama, rezultatima i igracima Zvezdinog tima.  Mada bi u tom slucaju ovdasnja tema verovatno zamrla.

nećete verovati, ali sam istu stvar predložio moderaciji pre 3 dana

odgovor je bio da je sve to sastavni deo fkcz ove sezone, moraćete da me trpite još neko vreme

 

:grozan:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 hours ago, Dimitrije said:

Zvezda je danas odigrla kup utakmicu i pobedila.  Ali koga to zanima kada su kladionica i navodno namestanje utakmice glavna zanimacija za vecinu zvezdaskih ppp-ovaca potpomognuti udarnom partzanskom dvojkom KUMS i Bradilko.  Neka neko otvori temu u vezi namestanja Zvezdinih utakmica pa da ljudi mogu da pisu i da se raspravljaju do mile volje bez upadica o utakmicama, rezultatima i igracima Zvezdinog tima.  Mada bi u tom slucaju ovdasnja tema verovatno zamrla.

 

Pa tema i namestanju i jeste bitnija od kup utakmice, nazalost.

 

A bradilko i kums su dobronamerne komsije cije se stancovanje postova na ovoj temi slucajno poklopilo sa lekip otkricem. Sigurno su bili tako aktivni na forumu i kad je mateus tvrdio da partizan namesta utakmice.

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nećete verovati, ali sam istu stvar predložio moderaciji pre 3 dana

odgovor je bio da je sve to sastavni deo fkcz ove sezone, moraćete da me trpite još neko vreme

 

:grozan:

 

ziva istina. kums je trazio da se splituje, ja sam bio protiv. ova afera je sastavni ovosezonske price o fkcz i potpuno je normalno da o njoj raspravljamo ovde ili na topicu o cl. 

Link to comment

     Terza angažovao nekog asa francuske advokature Dipon-Moretija koji ima 144 oslobađajućih presuda za svoje klijente od kojih su neki bili i teroristi. Biće ovo kao u onoj epizodi Crne Guje sa Pjegavim Džimom.

Edited by fandorin
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

A za šta ga je uzeo?

 

      Zanimljivo, to ne piše u tekstu. Da li da nas zastupa pred francuskim sudom ukoliko istraga tužilaštva dovede do optužnice ili sprema kontratužbu, ili, pak, pred UEFA arbitražom?

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

 

      Zanimljivo, to ne piše u tekstu. Da li da nas zastupa pred francuskim sudom ukoliko istraga tužilaštva dovede do optužnice ili sprema kontratužbu, ili, pak, pred UEFA arbitražom?

Pa to... Uzeo je advokata koji je jak u odbrani, što znači da će biti čupavo i pred tužilaštvom/sudom i pred UEFA organima... Takoreći, nije dobro po FK CZ...

Link to comment

Dakle, ili u celoj priči ima nečega, pa je Terza angažovao poznatog advokata...ili ga je angažovao po onoj narodskoj "zlu ne trebalo"....

Šta bi rekla Okamova oštrica?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...