Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

23 hours ago, pbg12345 said:

ali nisi mi odgovorio na pitanje

ne u smislu da te propitujem, nego pitam sve, posto sam nemam odgovor.

ako pretpostavimo da utakmica nije namestena, dakle da se boldrik iz tvoje price ne kladi na osnovu toga sto je dogovorio sa igracima/trenerom rezultat, vec na pretpostavci o odnosu snaga, motivaciji parizana, itd

u toj situaciji, sta povecava sanse da je boldrik "blizak upravi zvezde", a ne recimo blizak upravi partizana, ili kokezin covek ili neko ko uopste nema veze sa nasim fudbalom?

 

ako se vec naglasava da je u pitanju neko blizak zvezdi, to jedino ima smisla ako je on tu bliskost iskoristio da bi uticao na krajnji rezultat, ako to nije ucinjeno, dakle utakmica nije namestena, potpuno gubim iz vida zasto bi se na tu utakmicu pre kladio neko blizak zvezdi, nego neki slucajno izabrani covek

 

Pa to da je neko blizak upravi je valjda dojavio doušnik i sad čekamo da vidimo da li tu zaista ima nečega ili su jednostavno kladionice podigle frku kod UEFA zbog toga što je bila opšta navala na tu utakmicu (uključujući verovatno i velike uplate od nekih bogatuna koji su navučeni na kocku a imaju para za spaliti) a L'ekip uzeo priču pa je onako kreativno dosolio.

 

Meni je od svega najgore to što sad treba Zvezda da dokazuje da nije namestila utakmicu. Jbt pa valjda onaj ko je sumnjiči treba da dokaže da jeste? Onda malo čitaš i vidiš da onaj što dokazuje, ima običaj da to radi tako što izanalizira mimiku igrača posle primljenih golova, ukrsti to sa podacima iz kladionica, i onda te izbaci na 10 godina :blink:  Znači, od sada pa nadalje posle svakog primljenog gola čitav tim da popada na travu i krene da čupa kosu u delirijumu. Možda i sa klupe da im dobace bičeve pa da se dobro kazne, kako njihov govor tela ne bi delovao sumnjivo u očima UEFA,

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas nas dobija Dinamo iz Vranja, Milojevic podnosi ostavku, menja ga Kosanovic i dobijamo Liverpool 1-0 u 95 minutu autogolom Lovrena

 

U sledecih 25 dana igramo 8 utakmica :D

Edited by Milosh76
Link to comment
5 hours ago, Redoran said:

 

Pa to da je neko blizak upravi je valjda dojavio doušnik i sad čekamo da vidimo da li tu zaista ima nečega ili su jednostavno kladionice podigle frku kod UEFA zbog toga što je bila opšta navala na tu utakmicu (uključujući verovatno i velike uplate od nekih bogatuna koji su navučeni na kocku a imaju para za spaliti) a L'ekip uzeo priču pa je onako kreativno dosolio.

 

Meni je od svega najgore to što sad treba Zvezda da dokazuje da nije namestila utakmicu. Jbt pa valjda onaj ko je sumnjiči treba da dokaže da jeste? Onda malo čitaš i vidiš da onaj što dokazuje, ima običaj da to radi tako što izanalizira mimiku igrača posle primljenih golova, ukrsti to sa podacima iz kladionica, i onda te izbaci na 10 godina :blink:  Znači, od sada pa nadalje posle svakog primljenog gola čitav tim da popada na travu i krene da čupa kosu u delirijumu. Možda i sa klupe da im dobace bičeve pa da se dobro kazne, kako njihov govor tela ne bi delovao sumnjivo u očima UEFA,

Pa zar nije Vida namigivao kad je bilo 7:1 za Lyon i opet nikom ništa. Tada Ajax, mislim, nije prošao dalje upravo zbog te gol razlike, ovaj snimljen kako miga

Link to comment
23 minutes ago, raskopcani said:

Pa zar nije Vida namigivao kad je bilo 7:1 za Lyon i opet nikom ništa. Tada Ajax, mislim, nije prošao dalje upravo zbog te gol razlike, ovaj snimljen kako miga

Tako je ali je tada licno Platini Direktor UEFA tada rekao da nema nikakve sumnje da je utakmica regularna pa UEFA nije otvorila istragu

 

http://www.politikaplus.com/novost/47490/platini-nemam-nikakve-sumnje-oko-integriteta-utakmice-dinamo-lyon-

 

Dakle lobying....

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da nema veze, milos me neosnovano proziva

 

prvo je bio neki grobar, pa tončev, pa stojković nakraju će da bude neki iz fascikle  kosovar/albanac/hrvat

Ко су ови? Представници неке 'легитимне'нације? Може ли ГТР да буде макар мало оргиналнији од тупавог Ската или Скота?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...