Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Panjkov za pobedu :happy:  Na 4 utakmice u Austriji nismo primili gol ne racunajuci poklon penal za Lask, ali jos bolje je sto je ukupno bilo mozda 3 prave sanse sa protivnika a Lask, Apolon i Bohemijans su ozbiljne ekipe. Ovaj Bohemijans je prekjuce dobio Seltika a danas igra isti tim. 

 

Dobro je ovo, organizovani smo, jos kad se kompletiramo i iskristalisemo postavu bice valjda i bolje. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poslovicno tvrdi Cesi. Debeli alkos Ebisilijo bas zna, vidi se po svakom kontaktu sa loptom, ali ce mu trebati jedno mesec dana. Hajdin je bio dobar. Skroz atipican igrac, ne znam jos da li u pozitivnom ili negativnom smislu.

Link to comment
3 hours ago, los borrachos said:

Debeli alkos Ebisilijo bas zna, vidi se po svakom kontaktu sa loptom, ali ce mu trebati jedno mesec dana

 

u mašini je od prvog dana. intenzivno školovanje

 

bcl.jpg

Link to comment

Imao je i Rikardinjo par poteza u mestu, gde se "videlo da zna sa loptom", pa se nije "privikao".

Mene malo strah, ali jebi ga - valjda sam u krivu.

Link to comment

I Mouce je imao rejting, ali se nije uklopio. Na srecu Milojevic ume da uklopi igraca u sistem, pa cemo videti na sta ce to liciti.

 

Bitno da on proigra pocetkom avgusta bar na 70% mogucnosti... a za posle cemo videti.

Edited by Milosh76
Link to comment
Poslovicno tvrdi Cesi. Debeli alkos Ebisilijo bas zna, vidi se po svakom kontaktu sa loptom, ali ce mu trebati jedno mesec dana. Hajdin je bio dobar. Skroz atipican igrac, ne znam jos da li u pozitivnom ili negativnom smislu.
190cm bek, ne pamtim kad smo imali toliku grdosiju na boku.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

sta se desava sa oziknindzom?  jos nije potpisao? 

 

pise ruznal da je terza dosao u bg iz austrije da bi finisirao razgovore sa degenecima, ocem i sinom.

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

sta se desava sa oziknindzom?  jos nije potpisao? 

ja sad svratio da napisem sveze vesti iz salate :fantom:

a novo nema nista :D

 

nije potpisao, verovatno hoce, mada nije to bas toliko sigurno koliko je predstavljeno

ako sam dobro razumeo (odnosno ako je moj "izvor" dobro razumeo), zapelo je, a dje bi drugo nego oko obestecenja

on pomenu 40.000, e sad to mi deluje prihvatljivo cak i za terzu, pa ce pre biti da se radi o 400.000 (necega) koliko traze japanci

 

a zemo je u srbiji, makar je bio za vikend

Link to comment

Sutra ili prekosutra zatvaramo radnju sto se tice dolazaka za ovaj prelazni rok pre pocetka prelaznog roka, ako Degenek prodje lekarski pregled.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...