Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

 

Nije ovde čak ni toliki problem mafija, jer šta drugo i očekivati od tončeva i sličnih, koliko me iznervirala reakcija zvezdaške javnosti™ spram mogućeg nemilog događaja u parizu. Napad na doušnika, "ma nije se to desilo", "mafije ima svuda" i slično. Nervira me ta oguglalost na nepočinstva. A ti izvini što te smaram, tako je to kod vas genijalaca, lako se smorite na gluposti, pa prihvati to kao cenu svog genija.

 Ja nisam neki genijalac, ali i mene već smaraš...

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Gutterball said:

 Ja nisam neki genijalac, ali i mene već smaraš...

 

Izvini i ti negenijalče. A da se ne bih pojedinačno izvinjavao svakom (ne)genijalcu, izvinjavam se svima koji su se našli smoreni.

Ne mogu da obećam da se neće ponoviti, forum je živa stvar.

A recimo alfa negenijalac bili je to lako rešio time što me je blokirao. To je dobro rešenje npr

Edited by Nikodije
Link to comment



kako obraza nemaš??
ti pišeš čoveče sve što se tamo piše. 
drugo odmah ti znaš ko je, kako je, zašto nije, kako se vodi istraga, ko je namestio, šta je reko ćurković, ajde više.


Pisem ono sto mislim, a ne sto drugi pisu. To sto je za tebe retardirani Pantic vesnik istine, ne znaci da je za nekog drugog, recimo mene, RSB vesnik istine.

Izjava Curkovica je bila na mozzartsportu, kao i 90% izjava koje se ovde citiraju, tako da ni to nema veze sa RSB.
Link to comment

sve što se desilo nakon pokretanja istrage i razgovora tončava sa arapinom su šuplje novinarske pretpostavke

 

a tek priča o nemogućnosti uplate. pa jbt veljković/urošević su palitm sa sa blizu 1.5m€ dan pre toga, imaš još jednu takvu ekipu bilo gde u svetu i uplaćuješ tu nemoguću cifru od čas posla

Link to comment
Just now, Milosh76 said:


 

 


Pisem ono sto mislim, a ne sto drugi pisu. To sto je za tebe retardirani Pantic vesnik istine, ne znaci da je za nekog drugog, recimo mene, RSB vesnik istine.

Izjava Curkovica je bila na mozzartsportu, kao i 90% izjava koje se ovde citiraju, tako da ni to nema veze sa RSB.

 

koji bre pantić? o čemu ti pričaš? 

neko retardiran .. bravo!!

Link to comment

O vasem patoloskom mrzitelju svega sto ima veze sa Zvezdom. Na zvanicnoj televiziji kluba, ocigledno podrzano od kluba, u svakoj epizodi vise prica o Zvezdi nego o Partizanu. A da je retardiran, klinicni, to je vise nego ocigledno.

Odakle info da je Toncev bio u Parizu ili to kums opet troluje kao po obicaju?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

a zaista kakva je razlika izmedju toga da ga vucic kontrolise i da "nije njegov"?

pa jos vazna

 

Stvarno me pitas koja je razlika izmedju nekoga kome je u ne tako srecnim vremenima stavljao lazne zavoje oko glave i sa kim obilazio ko zna kakve selendre u maglovitom pokusaju osvajanja vlasti, i onog kog kontrolises zato sto imas apsolutnu vlast u zemlji i njegov dosije na stolu, a ranije ti se verovatno smejao kao luzeru?

 

Ako dalje razmisljas koja je razlika, ona je u tome da jedan svakog dana mora da dokazuje lojalnost a istovremeno odgovara i kurti i murti i najvernijima i razmislja kako bi neprimeceno mogao da provuce neku kombinu, a drugi u FSS-u radi sta hoce i zivi kao bubreg u loju, istovremeno kroz propise udarajuci legalni reket onom odozgo.

 

Ovo jbt kao penzosi ispred dragstoraz fali da samo neko zavapi - a sta ce Bajatovicu onolika plata!

Link to comment

a prvi sledeći post je tvoj

molim te mimoiđi me ubuduće, a ako si siguran 100% proveri još jednom

 

 

e

@Milosh76

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Slika stara godinu dana ili ko zna koliko...kakve to veze ima sa ovom temom?

A Predrag Popovic je izvor za primer? Kao sto je neki lik na tviteru pomenuo Curkovica, valjda zato sto mrzi Zvezdu jer je Partizanovac, tako i ovaj pomenu Tonceva jer ima sliku sa predsednikom PSG... jaki dokazi...

A u medjuvremenu je i obrisao taj tekst sa bloga....

Edited by Milosh76
Link to comment
16 hours ago, Redoran said:

Isto tako mislim da među opako bogatim kockarima ima onih kojima je ovo takođe poznato i koji se ne bi libili da ulože npr. 100k evra, možda čak i mnogo više, i onda to kladionicama izgleda sumnjivotm (čitaj: znaju i oni odlično da opklada može da prođe pa bi im lepo leglo da ne moraju da je isplate). Drugim rečima, uopšte me ne bi iznenadilo da su neke kladionice sasvim regularno i legalno pukle ogroman keš na ovoj tekmi pa pokušavaju da izgrade tzv. legal case da ne isplate lovu.

joj bre... :D

pare od dobitnih tiketa ljudi uzmu ~2 minuta nakon završetka utakmice, a Lekip se sa ovim javio bar nedelju dana posle utakmice

Link to comment

slika tonceva i vlasnika psg-a je iz prosle god sa utakmice psg-nica

neki portal iz regiona je pustio ovu sliku i pricu da je taj tajanstveni koji je uplatio novac toncev

sto je najverovatnije laz

ono sto mene zabrinjava je posto je prica izgleda smesna i suplja po vise osnova kako se oprati od svega

jer kako stvari stoje mi necemo imati zasta da tuzimo L'kip

 

ja sam postavio ovu sliku Tonceva, jbg u onom besu nisam ni proverio odakle je itd, izvinjavam se

Link to comment

naravno da nema veze, milos me neosnovano proziva

 

prvo je bio neki grobar, pa tončev, pa stojković nakraju će da bude neki iz fascikle  kosovar/albanac/hrvat

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

joj bre... :D

pare od dobitnih tiketa ljudi uzmu ~2 minuta nakon završetka utakmice, a Lekip se sa ovim javio bar nedelju dana posle utakmice

 

Zar nije neko pomenuo pre par strana da u slučaju ozbiljno velikih isplata kladionice mogu da odugovlače i čekaju da vide da li će biti neke istrage?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...