Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

dajte neki remize za nas sa jeftinijim ulaznicama?!

-ko je plasirao sumLju, lekip licno ili lekip preko nekog sizofrenika aka pantica?!

-koju korist ima psg od toga da dobije samo sa 5 razlike, kako bi se neko iz zvezde dobio 10 miliona ili koliko vec?!

-ni za jednu utakmicu se ne moze dokazati da je namestana osim ukoliko sami akteri utakmice se ne izjasne da je namestena(sto je nidje veze, posto samim tim i oni padaju)?!

-kad se ocekuje epilog ove zajebancije?!

 

:coffee:

Link to comment

meni od prvog trenutka deluje da je za nas sutina ovoga da smo za dugo vremena ocrnjeni u evropi

i to bas sad kad smo se koliko toliko uzdigli u tim okvirima i makar privirli na najvecu scenu

 

daleko od toga da sam zaludjen da smo mi (i dalje) bitan faktor, nesto bitni, ili da se naopako neko nas plasi, ali da je trenutak najgori moguci po klub jeste i bas bode oci da se to sad desava

 

terzic je krimos, koliko god usminkan, ipak onaj beogradski sa dna kace, dakle sibicar od kog se sve moze ocekivati

ali opet, nekako mi deluje da je i dovoljno inteligentan i svestan sta ovo znaci za klub i da se ne bi upustio u ovako nesto

 

ako zaista nemaju veze sa ovim, ostaje im jedino da upregnu apsolutno sva sredstva, sve stojkovice, savicevice, mihajlovice, jugovice, advokate, ama bas sve i krenuo u odbranu kluba

pitanje je da li ce to i koliko pomoci, ali nesto pokusati moraju

 

a, iako sam se pre neki dan sprdao, sad se zaista postavlja pitanje sta ako nekim cudom izvucemo ok rezultat u liverpulu?

ne mora biti cudo svetskih razmera pa da pobedimo ili izvucemo bod, ali evo nek izgubimo sa golom ili dva razlike, pa to ce biti aposlutni dokaz da su u parizu namestili

 

 

ostaje jedino pitanje da li miloje forsirao mafijaske igrace da bi neko pljunuo veliku lovu za njih ili je forsirao mafijaske igrace da bi izgubili najmanje 5 razlike

 

jer jebiga tesko da je bakula zapao nekom za oko u parizu i da je impresionirao u porazu zvezde sa 5 golova

 

Link to comment
19 hours ago, darkonet said:

ono sto me nervira je sto se Zvezdino ime provlaci po inostranim medijima kao neko ko namesta ni manje ni vise nego mec Lige sampiona..kako niko nije pitao Seltik, Anderleht i ostale za one silne sedmice i petice. A opet ima i do onoga da svi znamo koji se olos krece u nasem fudbalu i da mozda tu i ima necega...neka istraze sto pre jbg

 

Tako što niko blizak tim klubovima nije pokušao da uplati kintu da će isti biti nakantani na Parku prinčeva, jbg.

 

Dotakao si nekoliko zanimljivih stvari u citiranom postu a pre nego što ih pomenem samo bih da napomenem da kad sakupiš na gomilu sav ološ koji se kreće u našem fudbalu, dobićeš 1 umiljato mače koje prede u poređenju sa ekipom koja se kreće u evropskom fudbalu. Samo što je evropski ološ lep i nalickan a naš je zadrigao i odvratan da ga očima ne možeš gledati, ali to je naš i samo naš problem što nikada nismo znali da upakujemo svoje proizvode, bilo da su vrhunskog kvaliteta ili pravo iz kanalizacije.

 

Elem, ja ovde vidim dva moguća scenarijatm. Prvi je da je neki Boldrik blizak upravi ispravno anticipirao rezultatski debakl jer nije neka velika tajna da PSG voli da nakantava sirotinju isto koliko voli da blajvi ozbiljnim protivnicima kada naiđu. Boldrik je onda skontao da ako će već Neymar i drugari da bilduju statistiku na Zvezdi, možda može bar neki keš da se api u svemu tome, pa je pokušao da organizuje uplatu ne shvatajući kakve posledice bi to moglo da ima. Operacija verovatno nije stigla dalje od agenata koji su rekli da nema šanse da se to odradi ili mu poručiil da se ne igra sa ozbiljnim stvarima, ali je stigla dovoljno daleko da je pokupi neko od doušnika i eto belaja.

 

Druga opcija je da je u toku neka operacijatm protiv PSG i njegovih tatica iz Katara, mada to meni previše vuče na zaveru. Ne isključujem je ali mi je ona prva ipak verovatnija.

 

Poseban faktor u celoj priči su tzv. mediji. Zvezda i njeni navijači će na žalost na svojoj koži osetiti kako izgleda senzacionalističko i clickbait novinarstvo koje danas dominira i oblikuje javno mnjenje. Čitave priče i afere zasnovane na glasinama, poluinformacijama ili eventualno informacijama koje uopšte ne ukazuju na ono što se insinuira u tim pričama i pratećim tekstovima. Sve to naravno u sklopu privlačenja klikova ili odrađivanja neke kampanje. Zvezda je poslužila kao dobar dežurni krivac kojeg niko izvan Srbije neće uzeti u odbranu nego će svi da budu u fazonu: "A, da, to su oni Balkanci kojima to nije strano, ima tu nečega sigurno, daj da kliknem ili da jednostavno progutam bez da kliknem..."

 

Na kraju dolaze naši degenerici koji ovih opasnosti nisu svesni i kojima nije jasno da mi moramo jedno 20 godina da budemo mali beli mačići sa mašnom i svuda ostavljamo najbolji mogući utisak, kako nas ne bi svaka šuša uzimala u usta ili tastaturu bilo da smo krivi ili nismo. To nam je što nam je, ebga.

Link to comment

slucajno ili namerno (i ne samo ti) propustas da je boldrik morao biti u dosluhu ili sa trenerom ili (i) sa igracima zvezde

u suprotnom je nebitno da li je boldrik povezan sa upravom zvezde

odnosno nije nebitno, ali onda utakmica nije namestena

 

tu se javlja i mogucnost treceg scenarija. ako smo svi svesni kakava su govna oko nasih klubova, da se nije dosetio neki boldrik u nemoci da ugrozi zvezdu na domacem terenu, da joj utera kurac u evropi, tako sto ce toboz da uplacuje 5 miliona na rezultat koji inace nije, ali na ovakvoj utakmici jbg jeste realan?

kapiram jako dobro kako zvuci ovo sto sam napisao, ali jbg i to je verovatnije nego da je isto radio lik povezan sa upravom zvezde,a da pritom nije organizovao namestanje utakmice

 

 

jer negde se u medjuvremenu izgubilo, ono mozda i najvaznije, jel utakmica namestena ili nije?

ako utakmica nije namestena onda je prica o coveku bliskom upravi zvezde tek suluda i podjednako manje verovatna kao i da se radi o coveku bliskom upravi partizana, radnickog, zvezde iz malog mokrog luga ili lika koji apsolutno veze nema sa srpskim ili bilo kojim drugim klubovima

 

za mene je sustinsko pitanje da li su namestili utakmicu i ako nisu da daju sve od sebe da dokazu da nisu

Edited by pbg12345
Link to comment

Mislim da će biti jako teško dokazati da je utakmica namještena, i ako postoji neko ko je uplatio ogromne pare. Ne znam kako bi se to moglo uraditi osim priznanja ili snimka nekog razgovora.

Ali ovo će biti nad nama dugo, iako djeluje jako mršavo. Opet, ne zato što je bilo ko u zabludi da oni ne bi to uradili ni pod kojim uslovima, nego zato što ovo kako je opisano djeluje.. Glupo.

Ništa, moraćemo sad da dobijemo liverpul da bi skrenuli pažnju s ovoga

Link to comment

ali bez dokaza da je utakmica namestena kakve sve to veze ima sa zvezdom?

"covek blizak upravi" moze biti bilo ko

npr neki kokezin lik ili kokeza licno :D

 

to bi tek bio vrhunac, predsednik fudbalskog saveza sa kofercetom seta predgradjima pariza i trazi internet kafe da uplati online (fizicke pare dabome :fantom: )

a kao prilog tekstu u svim svetskim medijima, ona fotka kokeze sa otadzbinskog necega srs-a, kad sedi onako izlomljen od zute bagre

Link to comment

Mislim da je ovde stvar samo u Lovi.

 

Kladionice jesu primile vece uplate od uobicajenih (ne ulazim u to da li je mec fixiran sa enkim igracem ili ne - ako je neko uplacivao vece sume - mislim da jeste), na vreme su signalizirale UEFA i sada nece da isplate pare. Ako se UEFA, Kladionice i uplatioci dogovore oko toga (tj o nekom poravnanju ili sl.) slucaj ce se zataskati. Ako ne - onda ce UEFA mukotrpno da trazi dokaze kojih izgleda nema... ali mislim da nije dobra ideja zamerati se tim najgorim mafijasima koji vode svetske kladionice...

Link to comment

Što se tiče kladionica i uplata, pa ja samo znam pet ljudi koji su stavili "jače" novce na GG i 4+ a nisu milioni, među njima i ja(siću) 

 

Tako da to mačku o rep. 

 

Drugo neko rece odakle Teri 5 miliona 🤣🤣🤣

Ima Terza mnogo više momci ne brinite se, tako da on sigurno nije sprdao se sa ovim jer ima kasicu prasicu koja je donela 20+ a tek će doneti još kad rasturi magacin. 

 

Sledeće godine opet Evropa(sumnjam ls ali nikad se ne zna) 

 

Tako da niko blizak Terzi ovo ne bi uradio. Nije Terza debil. 

 

Kao što reče neko, veća je šansa da ovo hoće neki francuz da poremeti Katar u kući i slično. 

 

Spavajte mirno, nema ništa od ovoga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...