Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

@Прслин evo je ona nestala vest sa komentarom napolijevog advokata. 

 

http://sportklub.rs/Fudbal/Champions-League/a254465-Advokat-Napolija-Zvezdin-veliki-rizik.html

 

 

 

zanimljivije od svega je medijsko praćenje ovog događaja, naročito promena fokusa, skidanje objavljenih vesti...

 

gledajući današnje naslovne strane srpske štampe bitno je samo ko je drukara i daj da mu se najebemo majke

 

predsednički krizni pr at his best

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Milosh76 said:

Odlicno, neka dokazu da ima veze sa upravom Zvezde, nemam nista protiv.

 

Zar nije isao u Pariz kao clan nase delegacije? To je lako provjerljiva cinjenica.

Edited by MiddleClass
Link to comment
[mention=2761]Прслин[/mention] evo je ona nestala vest sa komentarom napolijevog advokata. 
 
http://sportklub.rs/Fudbal/Champions-League/a254465-Advokat-Napolija-Zvezdin-veliki-rizik.html
 
 
 
zanimljivije od svega je medijsko praćenje ovog događaja, naročito promena fokusa, skidanje objavljenih vesti...
 
gledajući današnje naslovne strane srpske štampe bitno je samo ko je drukara i daj da mu se najebemo majke
 
predsednički krizni pr at his best
 
 


Ne ko je drukara, nego ko nas je odradio ovako-njemu/njima se svakako treba najebati majke i van predsednickog piara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Ovde i dalje neko veruje da bilo koja kladionica na Svetu tek tako prima 5milki uplatu?!

 

A budala nam bar nikada nije manjkalo.

Link to comment
57 minutes ago, Nikodije said:

 

Ako pričaš samo o rezultatu, apstrahujući sve ostalo, onda ni tebi ne smeta sin kriminalac ukoliko donosi u kuću dovoljno opljačkanih para. Ja imam problem sa takvim svetonazorom, i verovatno ne bismo mogli da budemo prijatelji u real life-u

 

Ako se i u real life-u ljudima obracas na ovakav nacin onda verovatno uopste i nemas prijatelja. Meni da poturis ovakvu pasivno-agresivnu bljuvotinu samo bih ti rukom pokazao vrata od kafane, ne bih te udostojio ni da ti kazem - mrsh.

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Ako se i u real life-u ljudima obracas na ovakav nacin onda verovatno uopste i nemas prijatelja. Meni da poturis ovakvu pasivno-agresivnu bljuvotinu samo bih ti rukom pokazao vrata od kafane, ne bih te udostojio ni da ti kazem - mrsh.

 

Ti svašta ljudima kažeš i kad imaš i kad nemaš razloga i voliš da kažeš mrš, tako da to nije neki pokazatelj. A gervasiusu se izvinjavam, ovo nije bilo primereno zaista. 

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Ti svašta ljudima kažeš i kad imaš i kad nemaš razloga i voliš da kažeš mrš, tako da to nije neki pokazatelj. A gervasiusu se izvinjavam, ovo nije bilo primereno zaista. 

 

Pa, jeste pokazatelj, mozes da mislis sta si uradio kad ti ni mrsh ne bih rekao. No, bar si se izvinio pa nema vise veze. Razmisljaj drugi put sta pises, jebo te, ne mora bas sve sto ti prodje kroz glavu odmah da se nadje na forumu.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Pa, jeste pokazatelj, mozes da mislis sta si uradio kad ti ni mrsh ne bih rekao. No, bar si se izvinio pa nema vise veze. Razmisljaj drugi put sta pises, jebo te, ne mora bas sve sto ti prodje kroz glavu odmah da se nadje na forumu.

 

Glupost napisana u žaru rasprave, ne moraš odmah da me vaspitavaš. Ja nemam te ad hominem momente i u principu vređam samo kao odgovor na uvredu. Ovo jeste bilo nepotrebno, ali nije moj stil da bi morao da uskačeš i skrećeš mi pažnju

Edited by Nikodije
Link to comment

Izvinjenje prihvaćeno, sve ok, možemo dalje.

Naivno je misliti da je zvezda (ili partizan) jedina takva. Fudbal je ogrezao u korupciju. Pa PSG je bukvalno projekat jedne krajnje nedemokratske države sa geopolitičkim ciljevima. Mi pričamo o menadžerskim igračima kao da je to naša izmisljotina, a vamo klubovi koji igraju polufinala i finala evropskih takmičenja služe raznim Mendesima da razigravaju svoje štićenike. Nemojmo se zajebavati, treba zauzeti stav protiv tih gluposti, legitimno je i prestati da se prati klub zbog toga, ali nećemo se praviti da smo jedini. Nismo ni u ovim glupostima ni blizu evropskog vrha, kao što nismo ni u fudbalu

Link to comment

Pa da se baš do te mere zloupotrebljava pozicija i čitav fudbal jedne zemlje stavlja u poziciju da bude taoc jednog- dva kluba, to ipak ima samo kod nas, i u hrvatskoj za vreme tudjmanove kroacije, u rumuniji za vreme čaušeskua i nikakva relativizovanja tipa "mafije ima svuda" neće tu činjenicu ublažiti. Ne, nema svuda da se jednom klubu u svakom kolu pokloni penal, ili da pola lige bude njegova filijala, ili da predsednik vlade u pola noći dovodi procesuirana lica u upravu kluba

Edited by Nikodije
Link to comment

@borris_

u kakvom su odnosu psg i l'equipe?

 

ovako intenzivno forsiranje afere i ponavljanje price iz dana u dan meni uvek smrdi na ciljanu kampanju protiv nekog. posto cenim da francuske novine zabole za zvezdu onda je meta verovatno psg ili neko iz psg-a. 

Link to comment

Cela prica je toliko nerealna i neosnovana da cak i inicijatori iste nemaju ni jedan konkretan dokaz, vec, mozda su mislili, nisu bas bili gde  nam je pouzdan izvor rekao i slicno...

 

Moja keva je sa 2 godine zavrsila kod sudije za prekrsaje. Tj nije ona vec njena majka. KOmsinica je tuzila za ometanje reda i mira i pravljenje buke. Nju i jos 2 deteta. 3 majke dosle kod sudije i na pocetku moja baba pita sudiju dal moze nesto da kaze pre pocetka. Pita da li zna kolika su deca i kaze da imaju 2, 3 i 5 godina. Sudija se malo zbunio, i\vinio mamama i poslao ih kuci. Cela ova prica je realna taman koliko i da su deca od 2, 3 i 5 godina huligani koji krse javni red i mir. 

 

MOgla je ta prica i mnogo ozbiljnije da se skocka pa da se stvarno rodi neka sumnja. Npr da bar nisu pomenuli taj iznos, koji u startu govori da se radi o necemu poprilicno neizvodljivom. Da ne pricam o ostalim detaljima. 

 

Sto se Tonceva tice, njega i Kokija je Terza zajebao i navukaao da odu, a on je ostao. Od tada se vole ko pas i macka. 

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...