Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Inače, danas bi trebalo da se zna da li Chicago kupuje kataija, danas mu ističe pozajmica

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Inače, danas bi trebalo da se zna da li Chicago kupuje kataija, danas mu ističe pozajmica

 

Znaci otuda ova dva seksi gola, ne ide mu se iz Cikaga.:laugh:

Link to comment
  1.  Dušan Jovančić (Vojvodina), novajlija
  2.  Dejan Meleg (Kayserispor), rotacija
  3.  Nikola Stojiljković (Braga), pozajmica
  4.  Milan Jevtović (Antalyaspor), Bakulin kum
  5.  Zoran Popović (Bodo), drugi golman
  6.  Rashid Sumaila (Qadsia SC), lutrija
  7.  Lorenzo Ebecilio (APOEL), glavni potpis
Link to comment
On 1.7.2018. at 10:12, John Coltrane said:

Kakva je to liga bez briga :)

jeste, ali je daleko zanimljiva od nase lige

susta suprotnost

a sumnjam da je kvalitet na znatno visem nivou, ako jeste uopste

 

nezahvalno je naravno porediti srpski i americki sport, ali kapiram da bi nasa liga bila daaaleko interesantnija i gledanija, samo kad bi vise klubova i kod nas igralo na pobedu, a ne bunker i kradju vremena od prvog minuta i kad bi bila regularnija

 

cudi prilicno da je apoel pustio ebecilija kod (potencijalnog) protivnika u kvalifikacijama

jel igrao on tamo? imaju (doveli) nekog boljeg?

Link to comment

Samo kad bi bila regularnija, lol. Ne mogu to ni da zamislim, pošto otkad pratim nismo imali regularno prvenstvo, svake godine je sve gore i bizarnije. 

Link to comment
47 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

cudi prilicno da je apoel pustio ebecilija kod (potencijalnog) protivnika u kvalifikacijama

jel igrao on tamo? imaju (doveli) nekog boljeg?

 

Šuška se da je ovo razlog...

Spoiler

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за rizna živeli

 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Samo kad bi bila regularnija, lol. Ne mogu to ni da zamislim, pošto otkad pratim nismo imali regularno prvenstvo, svake godine je sve gore i bizarnije. 

lol lol lol

 

poenta je da bi znacajno popravili stvari samo sa tim

nekako verujem da je izvodljivije nego da nam ekonomija procveta, pa se samim tim platezna moc klubova znacajno popravi i na taj nacin da nam prvenstvo upadne u drugu evropsku ligu

 

 

ti si bese onaj forumas sto je uzeo milione prosle sezone igrajuci na unapred vidjene pobede zvezde/partizana? :fantom:

Link to comment

pa da, nisam uzeo pare, izgleda da je stvarno regularnije nego sto ja to mislim.

i nije to "samo", da je "samo" ne bi trajalo ovako dugo. ali da ne otvaramo novi krug diskusije o tome, nema potrebe. valjda ce zvezda opet odigrati nesto u evropi, pa da ima sta da se gleda posto nam je vec liga takva kakva je

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

pa da, nisam uzeo pare, izgleda da je stvarno regularnije nego sto ja to mislim.

i nije to "samo", da je "samo" ne bi trajalo ovako dugo. ali da ne otvaramo novi krug diskusije o tome, nema potrebe. valjda ce zvezda opet odigrati nesto u evropi, pa da ima sta da se gleda posto nam je vec liga takva kakva je

ama nikodije nismo deca

svakom je jasno da nije regularno

jbt namestaju se opstinske lige. bukvalno

 

nego reagujem na tvoje (rekao bih nepoteebno lol)

tesko je zamisliti da se tu nesto skorije promeni. sa kokezom i slicnima

uostalom nije juce pocelo, niti sa kokezom

bilo je neregularno i u daleko srecnija vremena

 

ali kako god, opet je daleko izvesnije i daleko izvodljivije da prvenstvo postane regularnije, nego da u nekom drugom smislu (a ostaje samo onaj da se ekonomska moc klubova daleko poboljsa, a za toje uslov da standard u drzavi mnogo skoci) ono postane konkurentnije

Link to comment

pa smesno je kada kazes "samo kada bi bilo regularnije" , kao da si pao s marsa. ne znam sta treba da se desi da pa da nasa liga bude regularnija™, meni je to nezamislivo.

mozda kada bi nam uefa lupila ban za nastupe u evropi u trajanju od par godina, pa da to bude neki podsticaj. cudim se da dozvoljavaju nasim klubovima da idu u evropu iz ovakve lige

Edited by Nikodije
Link to comment
pa smesno je kada kazes "samo kada bi bilo regularnije" , kao da si pao s marsa. ne znam sta treba da se desi da pa da nasa liga bude regularnija[emoji769], meni je to nezamislivo.
mozda kada bi nam uefa lupila ban za nastupe u evropi u trajanju od par godina, pa da to bude neki podsticaj. cudim se da dozvoljavaju nasim klubovima da idu u evropu iz ovakve lige

УЕФА није уопште корумпирана.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

nije lose za ovu fazu priprema, kretanje i presing, a i stvorili smo nekoliko dobrih sansi. ebisilio nespreman, ali imao jedan sjajan sut prakticno iz mesta, ocigledno mu ne treba puno prostora da bi bio opasan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...