Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Apsolutno se slazem, kao sto nije ni ljubav pljuvati po svemu sto ti se ne svidja ili bi voleo da je istina. Taj sin kriminalac i narkoman, prvo bih proverio na 100 strana da li je istina, pa testovi, pa lekari, pa svasta nesto i tek onda bih krenuo u lecenje i ozdravljenje. Ne bih na prvu pricu da je sin narkoman, prihvatio da je to istina.

 

Ova prica oko PSG i namestanja je toliko puna rupa, da je to isuvise ocigledno.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti si od onih očeva koji odbijaju da vide istinu i lažu sebe. Pošto si imao dovoljno prilika poslednjih godina da vidiš šta se dešava sa klubom za koji navijaš, i u šta se pretvorio. Epizoda iz pariza samo je logičan sled događaja. 

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Ti si od onih očeva koji odbijaju da vide istinu i lažu sebe. Pošto si imao dovoljno prilike u poslednje 4 godine da vidiš šta se dešava sa klubom za koji navijaš, i u šta se pretvorio. Epizoda iz pariza samo je logičan sled događaja. 

 

To sto ti mislis da ne vidim sta se sve radi u Zvezdi i oko Zvezde je tvoja velika zabluda.

 

Samo sto ja vidim i neke pozitivne stvari (LE i LS recimo), a ne samo negativne (Terzsic i kompanija) za razliku od tebe koji u svemu trazis negativno.

 

I to nije u poslednje 4 godine, nego od Barija najmanje... ili ako cemo blizu istoriju, od Lukica...

 

Epizoda iz Pariza je cista budalastina, ako zelis da procitas prepricani tekst iz L`ekipa od pocetka do kraja. Ako ga procitas na taj nacin i zakljucis da je istina, onda svaka ti cast.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da, kasnije sam promenio "4 godine" u "poslednjih godina" jer nije baš sav kriminal počeo sa terzom, al nakon one vučićeve sednice u ponoć, i nakon što je zvezda očigledno tako brutalno  politički instrumentalizovana i zloupotrebljena, ja više ne mogu na isti način da gledam na klub. Neko može, neko ne, sve je stvar izbora i ukusa. 

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Nikako da mi objasnis na osnovu cega si siguran da ovo sto se prica o namestanju i uplati 5M evra je istina?

 

Nisam siguran, samo verujem da uefa nije bez razloga pokrenula istragu. A sve je krenulo od nje, ne od l'ekipa. Dakle neka osnovana sumnja postoji očigledno. A to me ne čudi jer znamo ko vodi klub i ko je te ljude doveo u klub

Link to comment
 

Ne, miloše, zapravo suviše je volim da bih mogao da podnesem ovo što je postala. Ali ti to ne možeš da razumeš. I nema to veze samo sa ovom epizodom iz pariza. 

A postala je učesnik LŠ, nakon prezimljavanja u evropi prošle sezone? Zbilja, gdje su ona stars dobra vremena od prije nekoliko godina

 

Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

A postala je učesnik LŠ, nakon prezimljavanja u evropi prošle sezone? Zbilja, gdje su ona stars dobra vremena od prije nekoliko godina

 

 

Ako pričaš samo o rezultatu, apstrahujući sve ostalo, onda ni tebi ne smeta sin kriminalac ukoliko donosi u kuću dovoljno opljačkanih para. Ja imam problem sa takvim svetonazorom, i verovatno ne bismo mogli da budemo prijatelji u real life-u

Link to comment
 
Ako pričaš samo o rezultatu, apstrahujući sve ostalo, onda ni tebi ne smeta sin kriminalac ukoliko donosi u kuću dovoljno opljačkanih para. Ja imam problem sa takvim svetonazorom, i verovatno ne bismo mogli da budemo prijatelji u real life-u
Mali nikodije otkrio da se oko fudbala muvaju kriminalci u 2018.to definitivno nije tako bilo ranije.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Nisam siguran, samo verujem da uefa nije bez razloga pokrenula istragu. A sve je krenulo od nje, ne od l'ekipa. Dakle neka osnovana sumnja postoji očigledno. A to me ne čudi jer znamo ko vodi klub i ko je te ljude doveo u klub

 

Da, to je ozbiljna prica, samo sto iz clanka nije sigurno ko je pokrenuo istragu francusko tuzilastvo ili UEFA. Doduse, razlika je mala posto su ozbiljne instituje u pitanju, ali ozbiljan list ne bi smeo takvu stvar da previdi.

 

Sam tekst je pun rupa i poluistina i nedokazivih stvari. U eri "velikog brata" gde odredjene policijske sluzbe mogu da vide bukvalno sve, L`Ekip pise da se ne zna da li je 3 ili 5M evra, da li je sastanka bilo, da li su pare uplacene, gde su uplacene... mnogo rupa za tako ozbiljnu pricu.

 

Jedva cekam resenje ovoga... ili ce Zvezada dotaci novo dno i biti uzasno kaznjena (zasluzeno ako se dokaze) ili ce L`Ekip platiti bas finu lovu, taman da pokrijemo dug i da se ovajde nasi kriminalci u Upravi.

Ono sto mislim da ce se desiti, je sklanjanje pod tepih i prosto zaboravljanje cele price. Vec se razvodnjava tema, vec se ubacuju "dezurni krivci" (jedan koji mrzi Zvezdu pa mora da se pravda u francuskim medijima, Curkovic, a drugi koji je ocigledno krimos, pa mora da se pravda u Zurnalu, Toncev), tako da se prica razvodnjava i na kraju se nece desiti bas nista.

Link to comment
57 minutes ago, assignment said:

Evo nemacki Sky Sport News od juce aktivno izvestava i cak im se reporter iz Pariza javlja u vezi price, koja je inace busna kao svajcarski sir.  Navodno je sve krenulo od anonimnog izvora kojeg L´ekipe smatra za ozbiljnim , i koji im je rekao da ce se taj celnik Zvezde naci sa predsednikom PSG-a u nekom pariskom lokalu. Navodno ih je tamo cekala murija, ali nikoga nije bilo, hiko nije dosao... 

 

Ово ни Информер не би објавио, јеботе. 

 

Чуј, јавили им биће нешто, па се то не догоди и онда они објаве вест о томе. Невероватан безобразлук. 

 

А то што је покренута истрага, па покреће се чим неко објави такву вест. 

 

Неко нас је одрадио као мајмуне што се пи-ара тиче. Када ти залепе такву етикету, сваки пут када буде неки необичан преокрет (кaо против Салцбурга) само се дода реченица "Против Звезде је 2018 покренута истрага због намештања утакмица" и одмах бедак.

 

Усрао нам се неко у живот овом акцијом. Надам се само да ће наше вајне службе направити паузу између чувања тона допа у трезору Комерцијалне банке, убијања премијера сопствене државе и хонорарног телохранисања црногорских наркобосова и наћи ко стоји иза овог подухвата, а онда га упаковати у неку фрушкогорску кречану као што су упаковали оног слепца који је својевремено Милошевића проценио као перспективног младића.

Link to comment
13 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Mali nikodije otkrio da se oko fudbala muvaju kriminalci u 2018.to definitivno nije tako bilo ranije.
 

 

Ovakva sprega politike i mafije viđena je samo u zvezdi i partizanu. Osim ako još negde nisi video da najmoćniji čovek u državi u ponoć upada u klub i na čelna mesta postavlja notorne kriminalce

Edited by Nikodije
Link to comment
9 minutes ago, Прслин said:

 

Ово ни Информер не би објавио, јеботе. 

 

Чуј, јавили им биће нешто, па се то не догоди и онда они објаве вест о томе. Невероватан безобразлук. 

 

А то што је покренута истрага, па покреће се чим неко објави такву вест. 

 

Неко нас је одрадио као мајмуне што се пи-ара тиче. Када ти залепе такву етикету, сваки пут када буде неки необичан преокрет (кaо против Салцбурга) само се дода реченица "Против Звезде је 2018 покренута истрага због намештања утакмица" и одмах бедак.

 

Усрао нам се неко у живот овом акцијом. Надам се само да ће наше вајне службе направити паузу између чувања тона допа у трезору Комерцијалне банке, убијања премијера сопствене државе и хонорарног телохранисања црногорских наркобосова и наћи ко стоји иза овог подухвата, а онда га упаковати у неку фрушкогорску кречану као што су упаковали оног слепца који је својевремено Милошевића проценио као перспективног младића.

Sve može,al Stambolić nije bio slepac- to ne može:dry:

Link to comment



 
Ovakva sprega politike i mafije viđena je samo u zvezdi i partizanu.


UEFA, FIFA, ManCity, Chelsea, PSG... Sve ti je to otvorena sprega mafije, politike, pranja para i sl.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...