Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Meazza said:

Ali ako se pogledaju sanse i golovi, meni ne deluje da je bilo pustanja. Plus Marinov gol se ne uklapa u pricu.

+1

Sa komsijom sam se kladio™ da ce biti 6-0 :D

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Meazza said:

Ali ako se pogledaju sanse i golovi, meni ne deluje da je bilo pustanja. Plus Marinov gol se ne uklapa u pricu.

navodno pretrčani kilometri, faul kod prvog gola, reakcija odbrane kod 2 ili 3 gola, borjanova reakcija posle šestog gola...

 

ima i izjava nekog tipa(autor knjige o sportskim prevarama)koji kaže, između ostalog, da nam je(balkancima) to u genu

 

ne znam gde šta čitam pa ne citiram izvor, ne zamerite

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno pretrčani kilometri, faul kod prvog gola, reakcija odbrane kod 2 ili 3 gola, borjanova reakcija posle šestog gola...

 

ima i izjava nekog tipa(autor knjige o sportskim prevarama)koji kaže, između ostalog, da nam je(balkancima) to u genu

 

ne znam gde šta čitam pa ne citiram izvor, ne zamerite

 

ajde ipak da zadrzimo razgovor u civilizovanim okvirima...

Link to comment

izvinjavam se bila je interpretacija, čini mi se da je rekao da nam to nije strano

 

 

nije ni rečeno da je psg više pretrčao nego da su oba tima pretrčala znatno manje nego što je prosek u lš, insinuacija je da su igrali sa “pola gasa”, uz ogradu da je bilo i utakmica sa manjom kilometražom

Link to comment
40 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno pretrčani kilometri, faul kod prvog gola, reakcija odbrane kod 2 ili 3 gola, borjanova reakcija posle šestog gola...

 

ima i izjava nekog tipa(autor knjige o sportskim prevarama)koji kaže, između ostalog, da nam je(balkancima) to u genu

 

ne znam gde šta čitam pa ne citiram izvor, ne zamerite

 

Kod Zvezde je jasno, mi u LS igramo samo na nasoj polovini terena a to je duplo manje prostora za trcanje.:D

Link to comment

na czv napoli preko 8.5km više, bezmalo igrač fore u manevrutm 

i to protiv tima koji je tri klase iznad tebe, zvezda koja ima odličnu trkačku ekipu...

 

 

 

oni su ljudi gledali opet utakmicu, pokušali da neke dokaze koji potkreplju sumnju pronađu. niko, apsolutno niko ne zna šta njihova policija istražuje i ovo su samo slobodne procene. ako murija ne bude našla ništa relevantno, ovu analitiku o pretrčanim kilometrima mogu da okače mački oko repa

Link to comment
Ja ne znam nista oko namestanja, ali da, znam kako se uplacuje.
I nije to nikakvo tajno, ezotericno znanje.


A jel znas kako se isplacuje, posto su limiti uglavnom do milke £\€\$?
Osim ako nije “rasparcano” na 50 tiketa po 100k diljem celoga sveta, sto je slozices se, nerealno.

I to da li se namesta Katar i PSG je totalno nebitno za nas, ostace ljaga zbog toga na nasem imenu. Svi se secaju Dinamo-Lion, dakle oba ucesnika ( ili Partizan-Tikva, ako je to bilo namesteno).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Odlicno, taj ima veze sa Zvezdom koliko i Vuletic...neka ga slobodno bace u zatvor na sto duze.

 

Za pocetak nek otkriju odakle mu 5M evra

 

A onda neka L`ekip uplati jedno 10 puta vise na Zvezdin racun, posto im je vest izmisljotina.

 

Милоше, што се примаш ти толико као да је неко лично тебе оптужио за нешто? 

Link to comment

Cim se pokrene neka afera u vezi Zvezde, drug KUMS na Zvezdinom topiku ostavlja daleko vise priloga nego bilo koji forumski Zvezdas.  Parvi komsija; odmah je tu vidi hoce li ona krava u komsijskoj stali da manjka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...