Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Већ је неко рекао: небитни смо ми, ако је намештаљка, намешта се Катару чији је ПСЖ државни пројекат и који је потплаћивањем дошао до Светског. 

 

Да пишем крими роман, имао бих Саудијца који наводно долази да купи стан у Београду на води, али у ствари доноси неком Звездином челнику пет милиона долара у кешу и даје му задатак да изофира Катар том опкладом. Онда наш муфљуз одлучује да задржи 2 од 5 милиона ко бонус. То онда руши превару јер мурија има дојаву да ће доћи неко са пет милиона и пропуштају га грешком, а онда очајни Саудијци пуштају бар вест кроз анонимну дојаву Л'Екипу док наш преварант победнички језди ка Хоргошу не знајући да га тамо чека Андреј да му узме пола и син да му узме све, што ће нашег јунака довести у нове проблеме о којима ћете читати у наставку тог првог романа. :fantom:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

preneli su izjavu advokata napolija za sportska pitanja, da je minimalna šansa da se to tiče psž-a ukoliko se dokaže, a da zvezdu čeka ozbiljna kazna

 

 

e

pročačkaj po sajtu hotsporta možda je link pogrešan

 

sklonili su

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 Ovo je ono što je najgore u celom slučaju, ovakav publicitet vam stvarno nije trebao posle toliko godina posta. Naravno, uz disklejmer da je sve navedeno istina

Ja bas mislim da je trebalo ovako nesto, da i u svetu bude poznat kao mafijski klub, sto i jeste.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 Ovo je ono što je najgore u celom slučaju, ovakav publicitet vam stvarno nije trebao posle toliko godina posta. Naravno, uz disklejmer da je sve navedeno istina

....

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
2 minutes ago, Duci Simonovic said:

Ja bas mislim da je trebalo ovako nesto, da i u svetu bude poznat kao mafijski klub, sto i jeste.

 

:laugh:

 

Rece ljubitelj Bate Kan-Kana.

Link to comment

kada bih rekao da me ne veseli ovo što čitam slagao bih

 

al sam isto tako svestan da me samo puka slučajnost spasla da ne čitam ovo o jsdp, i da se nadam da ovim mojimtm ne padne slična ideja na pamet

 

 

 

 

ako zanemarim(o) petah tikvu

:fantom:

Link to comment

Kakve veze ima Napolijev advokat sa pisanjem Lekipa? Mozda jer se razume u to kako funkcionise mafija ili jer smo rivali u grupi?
Sta kaze advokat Liverpoola?

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Kakve veze ima Napolijev advokat sa pisanjem Lekipa? Mozda jer se razume u to kako funkcionise mafija ili jer smo rivali u grupi?
Sta kaze advokat Liverpoola?

polako

 

 

pitali ga iz hotsporta, ili pre preneli nečije pisanje. i u prvom planu nije zvezda nego psg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...