Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Hobbit slayer said:

 

velika je greota da gospodin nikola lalović iz meridian sporta ne radi u francuskom tužilaštvu za finansijski kriminal

🕵🏻‍♂️

 

e

na stranu da li je bilo ili nije nameštanja, ponašanje srpskih(uglavnom sportskih) medija je za ozbiljnu analizu.

dobro nam je sport živ uopšte s obzirom ko izveštava o njemu

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Bright Billy said:

 

kako stvarno funkcionisu te velike i rizicne uplate?

 

ne pitam cinicno, stvarno me zanima jer se ne razumem ni u kocku na sitno a kamoli u te velike igre...

Pisah pre par strana. Ukratko, ide preko agenta, tesko je uplatiti ogromnu cifru. Bitno je i ko uplacuje, i na koji mec/takmicenje.

Naravno da se ne dobije kvota o kojoj bulazne novinari. Ako je na ovom mecu bila recimo u celom svetu od 3,20-3,50 svakako ces dobiti ispod toga...jer ulazes ogromnu cifru.

Na sve to, ako "kladionica" posumnja nakon prolaska beta u namestanje, moze da saceka sa isplatom, pa isproverava u roku od par nedelja mec i otkaze ti isplatu i zadrzi ili vrati novac.

Ne trebaju im dokazi, jer ih je naravno tesko naci.

Ono sto znam, do sada nisam se susreo sa slucajem da je covek posteno uplatio novac a da mu nije isplaceno.

Imate na netu desetine svedocanstava ljudi kako su uplatili 5, 20,50 hiljada evra na recimo cesku drugu ligu, a da im nije isplaceno..pa prete tuzbom i slicno

A onda vidis da covek obicno uplacujuce 50-100e i sad eto se setio odjednom na drugu cesku da uplati 20.000

Hteo je da zajebe kladzu, pa se posle zali sto je on zapravo zajeban.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

 

meni je bas taj detalj dokaz da je prica krenula iz srbije. kompletan tekst je kompilacija nasih diskusija i dilema. mogao bih bukvalno u glavu da navedem 3 coveka koja su to uradila, al nisam ja l'equipe pa da optuzujem bez dokaza :sleep:

 

Tačno sam znao da onaj ludak Pantić stoji iza svega :fantom:

Link to comment

Rizično je ako je stvarno neko iz kluba.

Meni je ovde jedino logično da jeste neko iz kluba pokušao da uplati, ali kad je agent ili njemu blizak neko proveravao ko to zapravo želi da uplati, odbio je uplatu, a onda obavestio koga treba da obavesti.

 

Gotovo sam siguran da novac na kraju nije uplaćen, apsolutno ništa sumnjivo nije bilo na tržištu vezano za tu utakmicu (kao što je recimo juče bilo za meč Javor - Bežanija, jasno sve). 5 miliona bi svakako uzdrmalo market. Zato mi je i ovo gore što sam napisao jedino logično.

 

Da li su stvarno bili glupi da direktno uplate novac na klub u čijoj su upravi i mislili da će tek tako uplatiti 5 miliona bez ikakve provere ko su i šta su...ko to zna.

 

Akcija kojom se klub trenutno brani je otprilike "pa hajde proverite gde je uplaćeno"...pa nigde, jer ste glupi i niste uspeli...ali to ne znači da ste čisti.

Edited by Godfrey
Link to comment

javio taster u nion, valjda

a ovi tužilaštvu za fin krim

 

ima tu rupa gde može da procuri

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Možda je taj iz uprave samo dobar prognozer, pride znao je da će miloe dati tri igrača fore. Jer na kraju je došlo famoznih 5 razlike. A ukoliko nije uspeo da uplati, onda nije bilo ni potrebe da se namešta

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, darkonet said:

klub izdao i drugo saopstenje

 

Prozivanje tzv kredibilnog doušnika. Al ja čisto sumnjam da se radi o profesoru vuletiću npr, već pretpostavljam da to jeste bio neko vaistinu kredibilan u koga uefa ima poverenja. U suprotnom, to bi značilo da uefa želi da se posere u nas i da nam smešta ovu aferu bez razloga i povoda, u šta ne verujem

Edited by Nikodije
Link to comment

negde sam procitao da bi to mozda mogao biti i Curkovic mada malo verujem da bi se on bavio ovim stvarima

kako god neka se istera na cistac sta je prava istina..ovo me je bas iznerviralo, jbt udjes u LS posle 30god i onda te neko iz kluba najstrasnije usere (ako je sve istina)

 

Link to comment
2 minutes ago, darkonet said:

 

kako god neka se istera na cistac sta je prava istina..ovo me je bas iznerviralo, jbt udjes u LS posle 30god i onda te neko iz kluba najstrasnije usere (ako je sve istina)

 

 Ovo je ono što je najgore u celom slučaju, ovakav publicitet vam stvarno nije trebao posle toliko godina posta. Naravno, uz disklejmer da je sve navedeno istina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...