Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ako je ovo tacno onda bolje neka zatvaraju klub, etiketa koju bi ovom prilikom klub dobio bila bi dovoljna za ceo zivot

mada dovoljan ce biti Panticev vesnik

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

za mnogo manje gluposti ekspresno stancuju saopstenja, a sada nema nikakve reakcije, osim dzajine zblanutosti. ali dzaja i tako nema pojma sta se desava u klubu, pretpostavljam da je ovo islo mimo njega i da on stvarno ne zna

Link to comment
Just now, Nikodije said:

za mnogo manje gluposti ekspresno stancuju saopstenja, a sada nema nikakve reakcije, osim dzajine zblanutosti. ali dzaja i tako nema pojma sta se desava u klubu, pretpostavljam da je ovo islo mimo njega i da on stvarno ne zna

 

Izadlo je klub saopstenje odmah.

Link to comment

jeste bilo saopstenje, ali jbm mu sve daj neku konferenciju za stampu, izadji i kazi da se klub ogradjuje od svega, da ce podneti tuzbu protiv svakoga, jbt udjes jednom u LS i zalepe ti etiketu da si namestio mec protiv najskupljeg tima na svetu, mada ne vidim kako ce klub da spreci ovu zajebanciju na lokalnom nivou

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Izadlo je klub saopstenje odmah.

 

da, uspeo sam nekako da ga ne vidim  :isuse:

 

kazu da je citava prica zapravo potekla od uefa, koja je obavestila nadlezne u francuskoj. jer uefa je, navodno, imala dousnika

Link to comment
19 minutes ago, darkonet said:

jeste bilo saopstenje, ali jbm mu sve daj neku konferenciju za stampu, izadji i kazi da se klub ogradjuje od svega, da ce podneti tuzbu protiv svakoga, jbt udjes jednom u LS i zalepe ti etiketu da si namestio mec protiv najskupljeg tima na svetu, mada ne vidim kako ce klub da spreci ovu zajebanciju na lokalnom nivou

 

nema potrebe da preteruju sa pravdanjem ako nisu krivi. sto se tuzbe tice, i od toga nema nista. tekst nas ne optuzuje konkretno, nego je u fazonu culi smo da je mozda neko hteo al mozda i nije tako... nigde nikakve uplate, nigde konkretnog dokaza. pritom je poraz od 5 golova razlike u parizu prilicno realan odnos snaga. pre je trebalo pratiti uplate po kladionicama kad nas je svojevremeno borac iz cacka tuko 1-5 na sred marakane... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
5 minutes ago, darkonet said:

jeste bilo saopstenje, ali jbm mu sve daj neku konferenciju za stampu, izadji i kazi da se klub ogradjuje od svega, da ce podneti tuzbu protiv svakoga, jbt udjes jednom u LS i zalepe ti etiketu da si namestio mec protiv najskupljeg tima na svetu, mada ne vidim kako ce klub da spreci ovu zajebanciju na lokalnom nivou

 

Koga zabole za zajebanciju na lokalnom nivou? Ovo je verovatno obicna budalastina ali ako je tacno, imacemo mnogo vecih problema od toga sta ce par iskompleksiranih grobarskih tantuza da prica po "Partizanovom vesniku" i slicnim opskurnim mestima. Saopstenje je bilo primereno, sad treba sacekati rezultate istrage i tuziti L'Ekip za klevetu kad/ako se dokaze da je cela stvar izmisljena. A deluje da jeste, tekst je bas tabloidan, lose pripremljen i sadrzi more nelogicnosti, nagadjanja i rekla-kazala.

 

U svakom slucaju, UEFA nista ne shvata ozbiljnije od namestanja utakmica zbog kladionica i sigurno ce ovu istragu doterati do kraja. Koliko i kako god da podelis iznos od 5 miliona evra koje ulazes na jednu utakmicu to u evropskim kladionicama ne moze da prodje neprimeceno.

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

 

nema potrebe da preteruju sa pravdanjem ako nisu krivi. sto se tuzbe tice, i od toga nema nista. tekst nas ne optuzuje konkretno, nego je u fazonu culi smo da je mozda neko hteo al mozda i nije tako... nigde nikakve uplate, nigde konkretnog dokaza. pritom je poraz od 5 golova razlike u parizu prilicno realan odnos snaga. pre je trebalo pratiti uplate po kladionicama kad nas je svojevremeno borac iz cacka 1-5 na sred marakane npr... 

 

Ali, ne mogu a da mi se brk ne nasmeje zbog tog navodnog pritiska da igraju dunsteri umesto igraca koji bi trebalo da igraju u prvom timu. Pa neka se Milojevic i dalje zajebava sa guranjem u tim menadzerskih prevara tipa Causica i Simica.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ali, ne mogu a da mi se brk ne nasmeje zbog tog navodnog pritiska da igraju dunsteri umesto igraca koji bi trebalo da igraju u prvom timu. Pa neka se Milojevic i dalje zajebava sa guranjem u tim menadzerskih prevara tipa Causica i Simica.

 

meni je bas taj detalj dokaz da je prica krenula iz srbije. kompletan tekst je kompilacija nasih diskusija i dilema. mogao bih bukvalno u glavu da navedem 3 coveka koja su to uradila, al nisam ja l'equipe pa da optuzujem bez dokaza :sleep:

Link to comment

Pantic, Vuletic, Vucelic?

 
meni je bas taj detalj dokaz da je prica krenula iz srbije. kompletan tekst je kompilacija nasih diskusija i dilema. mogao bih bukvalno u glavu da navedem 3 coveka koja su to uradila, al nisam ja l'equipe pa da optuzujem bez dokaza [emoji99]


Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Al je mocno citati ove sto sve znaju oko namestanja tekmi i generalno kako se namesta/uplacuje :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja ne znam nista oko namestanja, ali da, znam kako se uplacuje.

I nije to nikakvo tajno, ezotericno znanje.

Link to comment
Just now, Godfrey said:

Ja ne znam nista oko namestanja, ali da, znam kako se uplacuje.

I nije to nikakvo tajno, ezotericno znanje.

Ja znam da je City namestio protiv Lyona :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Godfrey said:

Ja ne znam nista oko namestanja, ali da, znam kako se uplacuje.

I nije to nikakvo tajno, ezotericno znanje.

 

kako stvarno funkcionisu te velike i rizicne uplate?

 

ne pitam cinicno, stvarno me zanima jer se ne razumem ni u kocku na sitno a kamoli u te velike igre...

Link to comment

https://meridian-sport.com/zasto-je-tvrdnja-da-je-celnik-zvezde-uplatio-5-miliona-evra-na-poraz-svog-tima-ocigledna-laz/

 

 

Ako uzmemo u obzir da u većini svetskih kladionica ne postoji maksimalna uplata, već se risk odeljenja vode logikom maksimalne isplate -onda treba u obzir uzeti kvotu na pobedu PSŽ-a sa pet golova razlike.

 

Ona je u Meridianu bila 3.50, no uzmimo u obzir i da je kvota u svetskim kladionicama bila 3.00 – isplata bi u ovom slučaju bila 15 miliona evra. Na svetskom nivou Bet365 ima apsolutno najveću maksimalnu isplatu od 2 miliona evra na najveća takmičenja u fudbalu.

 

Vilijam Hil ima maksimalnu isplatu od milion funti, kao i Betfer i Ledbroks, te Pedi Pauer. Već Skajbet ima značajno manju maksimalnu isplatu od pola miliona funti. U Srbiji Meridian prednjači sa maksimalnom isplatom od 15 miliona dinara.

 

Vodeći se ovom matematikom – sa sve uplaćenim tiketima sa maksimalnom uplatom u desetak najvećih svetskih kladionica navedeni funkcioner Zvezde jedva da bi uspeo da uplati 3,5 do 4 miliona evra. Ako se računa da su funta i evro skoro poravnati – Bet365 bi dozvolio uplatu od  manje od 700.000€, Vilijam Hil, Betfer, Ledbroks i Pedi Pauer oko 350.000€, Skaj Bet „tričavih“ 170-180.000€. Tj, prihvatili bi oni i veće uplate, ali bi dobitak bio isti, tako da pretpostvimo da niko nije spreman da uludo baci novac.

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...