Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

42 minutes ago, samo_opusteno said:

Ni Lask nam nije stvorio postenu sansu, dali gol iz nepostojeceg penala. Miloje je utegao odbranu i disciplinu samo tako, ali malo mi je utisak da igra u polju zaostaje. Previse nabijamo, premalo kreacije. Doduše fale Ebesilio, Radonja, Jevtovic tek dosao pa je jos rano.

Stojiljkovic je jak kao konj, susta suprotnost Pesicu. Jevtovic ce biti pozitivno iznenađenje.

 

Los je ovo bio teren za neke filigranske™ akcije a i igraci su jos u fazi kondicionih treninga, tako da sve to jos uvek izgleda prilicno tvrdo. Mislim da mi i necemo videti previse kreacije od ovog tima, Milojevic stvara ekipu koja bi fizikalijama, snagom, brzinom, geometrijom i disciplinom trebalo da oduva svaku slabiju ekipu protiv koje igra a da se nosi ravnopravno protiv jacih. Nesto vise slobode za individualne akcije ce imati Ben i Radonjic, mozda i Ebesilio ako se pokaze, ostali ce igrati fudbal sa malo dodira i mnogo kretnji. Takodje, falilo je danas dosta igraca iz tima koji ce istrcati na prvim zvanicnim utakmicama, oba beka i oba krila, nismo imali sirinu u sredini da bolje postavimo igru.

 

Ono sto je dobro i sto nam je falilo dosta u Krstajicevom timu su timske kretnje i pomeranje linija u zavisnosti od situacije na terenu. Nisu uvek svi igraci umeli da ispostuju te kretnje ali je Milojevic svaki put kad bi se to desilo ustajao sa klupe i korigovao. Ako se islo u presing i pritisak na loptu isao je ceo tim, ako se stajalo u zonu stajao je ceo tim, vidi se da je dobar deo tih kretnji automatizovan i da igraci tacno znaju sta se od njih trazi. Gubicemo utakmice na manjak kvaliteta ali ih necemo gubiti zbog kurcobolje, slabe fizicke spreme ili lose organizacije. Od ovakvog kluba i ovog nivoa kvaliteta se mnogo vise od toga ne moze ocekivati.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Los je ovo bio teren za neke filigranske[emoji769] akcije a i igraci su jos u fazi kondicionih treninga, tako da sve to jos uvek izgleda prilicno tvrdo. Mislim da mi i necemo videti previse kreacije od ovog tima, Milojevic stvara ekipu koja bi fizikalijama, snagom, brzinom, geometrijom i disciplinom trebalo da oduva svaku slabiju ekipu protiv koje igra a da se nosi ravnopravno protiv jacih. Nesto vise slobode za individualne akcije ce imati Ben i Radonjic, mozda i Ebesilio ako se pokaze, ostali ce igrati fudbal sa malo dodira i mnogo kretnji. Takodje, falilo je danas dosta igraca iz tima koji ce istrcati na prvim zvanicnim utakmicama, oba beka i oba krila, nismo imali sirinu u sredini da bolje postavimo igru.
 
Ono sto je dobro i sto nam je falilo dosta u Krstajicevom timu su timske kretnje i pomeranje linija u zavisnosti od situacije na terenu. Nisu uvek svi igraci umeli da ispostuju te kretnje ali je Milojevic svaki put kad bi se to desilo ustajao sa klupe i korigovao. Ako se islo u presing i pritisak na loptu isao je ceo tim, ako se stajalo u zonu stajao je ceo tim, vidi se da je dobar deo tih kretnji automatizovan i da igraci tacno znaju sta se od njih trazi. Gubicemo utakmice na manjak kvaliteta ali ih necemo gubiti zbog kurcobolje, slabe fizicke spreme ili lose organizacije. Od ovakvog kluba i ovog nivoa kvaliteta se mnogo vise od toga ne moze ocekivati.

Доста за још једну лепу сезону у ЛЕ, пумпање коефицијената, и повећање промамљивосри за будуће играче.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

previse je ovo dobro za ovaj period

valja neku i izgubiti :)

 

a ovo sto je haprer opisao, je otprilike (i) zvezda od prosle sezone

3 minutes ago, porucnik vasic said:

Gubicemo utakmice na manjak kvaliteta ali ih necemo gubiti zbog kurcobolje, slabe fizicke spreme ili lose organizacije

ovo je nesto sto je uvek za prizeljkivati od ekipe za koju navijas, a upravo je takva milojeva zvezda

 

uzgred meni deluje i da je atmosfera u ekipi bas dobra

i onaj detalj gde penale prepustaju pojacanjima da bi se sto pre upisali u svetom dresu je lep gest :)

 

 

nego, otkud srnic u ekipi, zar nije otisao?

i zna li se sta je sa lukovicem. kapiram da ne racunaju na njega kad ga nema u ekipi, ali znam da ima ugovor sa zvezdom i odradio je solidnu sezonu u vozdovcu

Link to comment

Srnic se jos uvek nije dogovorio sa tim spanskim klubom, isto kao i Pavkov. Lukovic nisu poveli u Austriju, znaci ne racuna se na njega, sto opet znaci raskid ugovora. Isto kao i Ze Markos recimo

Link to comment

Dobro, realno na njegovom mjestu stvarno nema problema, čak imamo viška igrača.

Al majstor je, no doubt.

Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

Jedva cekam da se smori i dodje u Evropu... recimo kod nas na godinu dana ili dve

 

Tesko da ce on tamo da se smori, nasao je varijantu zivota i pretpostavljam da uziva kao nikad. Jedino ako ne iznabada ovog svog golmana zbog primanja pacerskih golova pa bude morao da bezi iz SAD.:laugh:

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Car. Kako za njega nije bilo mesta u  reprezentaciji je za disertaciju.

 

ne moze, imamo kostica, coveka bez ikakvog skila

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...