Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, omiljeni said:

tajming je u najmanju ruku čudan

ne znam baš kolika je slučajnost to što je L'ekip sačekao da moderacija pobanuje pola ppp, pa tek onda objavio priču

+1

To ne može biti slučajno

 

Link to comment
Quote

Responding directly to L'Equipe, honourary Red Star president Dragan Dzajic told the publication: “This is the first that I have heard of it. I know absolutely nothing about this.

"It is not possible. It is untrue!"

 

 

 

Link to comment
Upucen je bio "kredibilni izvor" sto je i najbitnije
Za nameštanje tog tipa ti je dovoljno dva, tri igrača iz defanzivnog reda. Mada mislim da je ovo malo verovatno da je tačno bez obzira što je reč o gamadi iz uprave.
Link to comment

Skenderbeg je kažnjen 10 godina neigranja u evropskim takmičenjima (10 izborenih učešća) + novčano milion evra za nameštanje utakmice protiv Dinama.

Namestili da prime 4 komada.

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Skenderbeg je kažnjen 10 godina neigranja u evropskim takmičenjima (10 izborenih učešća) + novčano milion evra za nameštanje utakmice protiv Dinama.

Namestili da prime 4 komada.

 

Grafičar prelazi na Marakanu

 

 

Link to comment

Ne znam, najgore od svega je što lako mogu da zamislim da je ovo istina. Mada je vjerovatno teško dokazati. U svakom slučaju, nek idu u kurac, ne mogu da uživam ni u jedinoj ligi šampiona u koju smo nekako ušli.

Link to comment

Visoki funkcioner u centru pariza namešta utakmicu lige šampiona? Da je to nešto išlo preko azijskih kladionica i trećih lica odmah bih poverovao, ali ovo mi deluje neverovatno. Daleko od toga da mislim da nisu raspoloženi za razne nepodopštine kojima se uzimaju pare, ali ovo je baš hardcore

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

tajming je u najmanju ruku čudan

+ oni pohapšeni srpski fubalski menadžeri u belgiji. ne bi me začudila veza između ova dva(tri) događaja

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...