Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Dobro, koga ćemo prodati za neke pare, zavisi od ponuda, jeli. Najveće šanse realno ima Ben.

Al mi moramo da se oslobodimo viškova. Bilo prodajom, pozajmicama ili kako god. Srnić, Meleg, Jevtović, Milić - realno sva 4 mogu da idu, neće vidjeti puno terena. Tu bi jedino Melega zadržao jer ima talenta, iako do sad nije mnogo pokazao

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja pretpostavljam da nakon zarade od LS i prodaje Radonjica, Racica, Adzica... da novac nije goruci problem da bi morali da prodaju Joveljica (i/ili Terzica) ove zime.  Ja bih tu prodaju ocekivao u sezoni 2019./20.  Trenutni problem je preveliki broj igraca u prvom timu.  Pored toga, ima i igraca u Graficaru na koje se racuna kao i na Erakovica kada se oporavi od povrede. 

Link to comment

I Lion izgubi 5 razlike u Parizu... Jel oni bese dobise ManCity u prvom kolu LS u gostima? Kako neka ozbiljna ekipa moze da pukne toliko? Nista, razigravacemo sa Lionom za opstanak u 8 kvalitetnoj grupi evropskog fudbala... 

Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

Nisu problem ali, s izuzetkom Pavkova, ne igraju.  Nema svrhe da i dalje ostanu u timu ako se na njih ne racuna.  Sto duze ostaju, sve se teze prodaju.

 

Zvezda ima rezerve za oba beka (Gobeljic i Terzic) tako da je Hajdin prekobrojan, osim ako Rodic ne ode u drugi klub. 

 

Bilo bi dobro da Marin dobije srpske papire, buduci da je rodjen u BiH i da su mu oba roditelja odande, tako da se smanji broj stranaca u timu. 

terzic se lose snalazi u defanzivi, nije in jos spreman za ozbiljnije utakmice

 

zar niste vi skoro tvrdili da ovo sa papirima nije moguce?

7 hours ago, Milosh76 said:

Joveljica nece prodati, niti nam je frka za pare, niti nam je visak.

Pavkov mora da ide, taman je "pokazao" sta zna, druga liga Svajcarske mu ne gine.

Verujem da ce neko od 5 stranaca otici, ko, to je pitanje, verovatno Ben

ne kapiram cemu ovo omalovazavanje pavkova

imao je nekoliko sasvim korektnih nastupa. cak i u parizu gde su skoro svi bili uzasni, on je bio medju nekoliko boljih

u svakom slucaju bez problema ce se njemu naci klub u nekoj turskoj, rusiji,grckoj, belgiji, pa i pomenutoj svajcarskoj, ali ne druga liga, vec eventualno neki od boljih klubova prve lige

Link to comment

Ono što je očigledno je da nema igre ni u naznakama. Očajna utakmica protiv Zemuna, kontre i prazna naša leva strana i samo čudo nas je spasilo od par golova...u JSL...protiv Zemuna! Šta će biti u Liverpulu tek? Nema onog poznatog presinga iz prošle sezone, gaženja i nepopuštanja.

 

ne znam u čemu je problem, osim možda očiglednog lutanja sa postavom i prevelikim rosterom. Jebi ga.

Link to comment



ne kapiram cemu ovo omalovazavanje pavkova
imao je nekoliko sasvim korektnih nastupa. cak i u parizu gde su skoro svi bili uzasni, on je bio medju nekoliko boljih
u svakom slucaju bez problema ce se njemu naci klub u nekoj turskoj, rusiji,grckoj, belgiji, pa i pomenutoj svajcarskoj, ali ne druga liga, vec eventualno neki od boljih klubova prve lige


Da, ume da "skoci i odlozi loptu nasim brzim krilima", tehnika mu je uzasna, koordinaciju retko kada ima, sut vrljav... Jedino sto je borben, a cesto borben bez ikakvog efekta.

Za igru " hitni lopticu u sumicu" skoro pa idealan, a za igru kakvu treba da igramo, brzo i po zemlji je potpuno beskoristan
Link to comment
24 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Da, ume da "skoci i odlozi loptu nasim brzim krilima", tehnika mu je uzasna, koordinaciju retko kada ima, sut vrljav... Jedino sto je borben, a cesto borben bez ikakvog efekta.

Za igru " hitni lopticu u sumicu" skoro pa idealan, a za igru kakvu treba da igramo, brzo i po zemlji je potpuno beskoristan

 

bice on novi lekic (u najgorem slucaju) :fantom:

 

nego drugari,  vidim cesto pominjete prevelik broj igraca kao verovatan uzrok naseg loseg fudbala

prevelik broj igraca kao problem se manifestuje ako ih trener previse rotira, pa onda usled stalnog tumbanja ili jednostavno zelje da vise igraju nisu zadovoljni te posledicno dodje do raspada

kod nas to tesko da je slucaj, posto imamo kostur (pogotovo za ove vaznije utakmice) ekipe

ono, tesko da krsticic, stojkovic, rodic, jovicic (i da ne nabrajam sad manje vise celu prvu postavu) nisu u formi zato sto malo igraju :fantom:

 

 

ja bih rekao da je najpre do lose psiholoske pripreme. nikako mi se ne svidja pristup utakmicama u jsl, mada ni slavljenje boda kuci protiv napolija kao osvajanje ls nije za pohvalu.

tek o pristupu samim utakmicama ls ne znam sta bih rekao

mogu razumeti da smo mi onaj jugo iz necijeg posta, a protivnici u odnosu na nas porse, ali to nije razlog da makar na otvorenom putu vozimo tih 100 ili koliko je vec nas maksimum. ne mi i u toj situaciji ili stojimo u mestu ili se krecemo brzinom puza

hocu reci, razlika u kvalitetu je (pre)velika i neupitna, ali nije to vec psiha razlog zasto npr dva slobodna igraca udaljena jedan od drugog manje od deset metara nisu u stanju razmeniti precizan pas

 

 

Link to comment
2 hours ago, Прслин said:

ПСЖ - Лион 5:0

 

 

Резултат не лаже, бољи смо од Лиона. :fantom:

naopako da je nekom trebao rezultat da to shvati :fantom:

najjaci smo, a sve ovo u poslednje vreme, ukljucujuci i francuski poraz je milojeva takticka igra da navuce pre svega liverpulcane i klopa na tanak led

kad im istrcimo sa 5 ofanzivnih i udarimo presing od prvog minuta nece znati sta ih je snaslo

dok se saberu, miloje je vec zatvorio tekmu i rutinski brani 2-3 gola prednosti

 

sve jasno ukazuje da je tako i ko to ne vidi, pa... ne vredi mu crtati

Link to comment

U naredna dva meseca sledi još luđi ritam - četiri meča u Ligi šampiona, 11 u Superligi Srbije i, očekivano, dva u Kupu. Sedamnaest nastupa za 60-ak dana, tek da se ne izađe iz ritma "svaki treći dan - juriš na teren". Ipak, za početak, odmor. Kratki, i to samo za one koji nisu reprezentativci. A u Zvezdi ih ima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...