Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milic, Srnic, Hajdin, Pavkov, dvojca pozajmljenih (Stojiljkovic i Kafu) su prekobrojni.  Problem je ko ce da kupi igrace koji, s izuzetkom Pavkova, ne igraju.  Tu su jos i Milijas i Ilic mladji koji izgleda nisu u planu da zaigraju u skorijoj buducnosti.  Postoji mogucnost da igraci kao Ben, Jovicic, Rodic i Krsticic dobiju dobre ponude i odu.  Dovoljno bi bilo ako bi otisli oni koje pomenuh u prvoj recenici. 

Link to comment

Nema šanse da stojiljkovic i kafu odu na zimu. Hajdin ok, ali što se prostog broja igrača tiče, to nam ne pomaže mnogo jer moramo juriti novog lijevoj beka.

Prije svega treba da se rasteretimo u napadu, imamo toliko igrača za tih nekoliko pozicija da sam im pozaboravljao imena

Link to comment

predvidjam da ce na zimu probati da unovce borjana, savica, bakulu, bena a najverovatnije i jovelju. za hajdina, milica, srnica i pavkova ce biti daj sta das... 

Link to comment

Nisu problem ali, s izuzetkom Pavkova, ne igraju.  Nema svrhe da i dalje ostanu u timu ako se na njih ne racuna.  Sto duze ostaju, sve se teze prodaju.

 

Zvezda ima rezerve za oba beka (Gobeljic i Terzic) tako da je Hajdin prekobrojan, osim ako Rodic ne ode u drugi klub. 

 

Medju ovima koji navodno moraju da igraju su i Kafu i Stojiljkovic.  Prvi je preskup za otkup, plust toga je stranac, a drugi zbog povreda vise odsustvuje nego sto igra, tako da zavrsetak pozajmice pravi smisla s obzirom da su tu Boaci i Joveljic.  Sta sa Melegom i Jeftovicem?  Do sada su malo pokazali.  Doduse i Causic nije nista pokazao, ali on je Milojevicev izbor.

 

Zvezdin problem, koliko ja vidim, su centralni bekovi (mada ni ovi krilni nisu mnogo bolji).  Babic, Savic i Degenek su dobri na visoke lopte ali na zemlji su prilicno losi i tajming im nije jaca strana.  Sumaila cini mi se bolje barata loptom od ove trojce, ali nema mesta za njega jer ima previse stranaca u timu.  Bilo bi dobro da Marin dobije srpske papire, buduci da je rodjen u BiH i da su mu oba roditelja odande, tako da se smanji broj stranaca u timu. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

@Dimitrije

 

predpostavljam da ce upravo za melega i jeftovica da naprave mesta tokom prelaznog roka. ne verujem da ce neka dugorocna odluka o njima da se donosi na osnovu ove polusezone... 

Link to comment
ko kaze da nije bio penal ?

 

Dosta forumasa koji su postovali danas u toku utakmice. Ima ljudi koji su u stanju i objektivno da razgovaraju o sportu, to je nekada čak i preovladavalo na ovom forumu. Sad nastupila druga vremena nažalost.

Link to comment

Mogao bi Miloe da napravi malo mesta i za Sumailu,Degenek je zreo da malo odmara domaćicu.

Kafu je u žestokom kanalu,igrač takvog tipa nam treba ko leba.

Link to comment
8 minutes ago, Aleksandar88 said:

 

Dosta forumasa koji su postovali danas u toku utakmice. Ima ljudi koji su u stanju i objektivno da razgovaraju o sportu, to je nekada čak i preovladavalo na ovom forumu. Sad nastupila druga vremena nažalost.

 

bio je tu jak intenzitet udaca, moralo se to sankcionisati ... udarni talas mislim ... vazduha

Link to comment

Joveljica nece prodati, niti nam je frka za pare, niti nam je visak.

Pavkov mora da ide, taman je "pokazao" sta zna, druga liga Svajcarske mu ne gine.

Verujem da ce neko od 5 stranaca otici, ko, to je pitanje, verovatno Ben

Link to comment

Terza je izričito rekao da će se nastaviti sa prodavanjem najmlađih igrača jer jedino za njih može da dobije ozbiljniji novac. Ne znam na  koga drugog je mislio osim na Jovelju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...