Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Aleksandar88 said:

Zemunci odjednom ocvrsli, više se niko ne žali na fantomske povrede.

 

nemoj, leba ti, zvezda je sampion u tome kad igra protiv jacih protivnika.

Link to comment
 
nemoj, leba ti, zvezda je sampion u tome kad igra protiv jacih protivnika.


Ne znam, Karlo je se žalio na to posle Napolija. Ne mogu da se nakanim da pogledam ponovo tu utakmicu, ali meni se činilo da je samo Boaciju ukazivana pomoć i da nije bilo “grčeva”. Možda sam prevideo neke stvari, dosta je napeto bilo.
Link to comment

ne samo to, pogeldaj utakmicu protiv salzburga. borjan je u stanju da na svakoj utakmici ukrade jedno 10 minuta ako zatreba. da ne pricam da pomocni trneer ubacuje loptu da spreci napad :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma to je nesto sto svi golmani rade, ode s druge strane po loptu a ne sa blize, u skoku uhvati loptu i baci se dok svi ne izadju iz 16, kad izbacuje loptu da izbacuje u polje malo iskopa zemlje, sve su to fore koje svaki golman zna i koristi kad mu tim vodi, kad je suprotno skoro da sam ide po loptu a ne klinci koji skupljaju

zuti karton i cao, pustis ga jednom, prvi sledeci put odmah zuti i nece smeti vise nego sudije gledau kroz prste, nije Borjan jedini koji krade vreme

Link to comment

Ja sam razmišljao kako bi moglo da se spreči izlezavanje i glumljenje povrede i nisam smislio ništa pametnije od toga da igrač kome se ukaže pomoć minimum 5 minuta mora da ostane van terena. Toliko i traje bilo kakvo normalno potrebno intervenisanje, a foliranti koji leže da se prekine igra, a onda naprasno ozdrave kada im sudija priđe bi odmagali svojoj ekipi. E sad time štetiš stvarno povređenim igračima, a i tendencije u sportu su da se više ide ka zaštiti igrača, a ne igre, sto se masovno zloupotrebljava. Ovo sa golmanskim seljackim forama se da lako rešiti, svako namerno opstruisanje odlaskom 15 metara iz terena po loptu, namestanje od po minut da se izvede obican gol aut, das mu žuti i ćao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...