Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Vucic 😆 pravi predsjednik za vas klub. 

 

Takve reakcije me i ne čude jer je takvo razmišljanje sasvim normalno u srbiji (kao i na ovom forumu).

 

Koliko se samo kukalo ovdje o svim nepravdama koje UEFA nanosi CZ a drugim klubovima ne. Kada su PSG navijači napravili mi ni bakljadu na utakmici ovi SMS navijači su odma suočili da psuju UEFA kako kažnjavaju samo CZ a ne i ove zapadne timove. A stadion je bio poluzatvoren radi kazne (OM i OL su svoje utakmice odigrali pred praznim tribinama). Čak i kad im objasnio, oni i dalje kukaju.

 

Ovo da se nisu culi, no comment.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, borris_ said:

Vucic 😆 pravi predsjednik za vas klub. 

 

Takve reakcije me i ne čude jer je takvo razmišljanje sasvim normalno u srbiji (kao i na ovom forumu).

 

Koliko se samo kukalo ovdje o svim nepravdama koje UEFA nanosi CZ a drugim klubovima ne. Kada su PSG navijači napravili mi ni bakljadu na utakmici ovi SMS navijači su odma suočili da psuju UEFA kako kažnjavaju samo CZ a ne i ove zapadne timove. A stadion je bio poluzatvoren radi kazne (OM i OL su svoje utakmice odigrali pred praznim tribinama). Čak i kad im objasnio, oni i dalje kukaju.

 

Ovo da se nisu culi, no comment.

jasta, svi smo mi ovde po malo vucic

 

ne znam kako je zvucalo na stadionu, ali u rts prenosu su se zaista vise culi gosti, sto je prilicno neocekivano ako znamo da nije bilo organizovanih navijaca

Link to comment

Ne, uopste se nisu culi Parizani :D

I uopste im nije bila zatvorena tribina

Zvezdasi jedini koji se cuju sirom sveta, od njih je i poteklo organizovano navijanje.

Dokle da nas lazu vise da i strani klubovi imaju navijace, zasto nam to rade?!

Link to comment
20 minutes ago, Host said:

Jel znas mozda nesto vise o toj tuci? Jel je bilo i, ako jeste, ko je inicirao?

 

kolko sam ja cuo, jedna od ekipa psg huligana je posle utakmice napadala nase navijace oko stadiona i po okolnim kaficima. iznabadali su par ljubitelja fudbala sa sve onim pola pola salovima. posle se pojavila murija pa su se potukli sa njima...

Link to comment
28 minutes ago, Host said:

Jel znas mozda nesto vise o toj tuci? Jel je bilo i, ako jeste, ko je inicirao?

 

Navijaci PSGa imaju dve frakcije, koje se bas ne mirisu. Jedna od njih je i pre tekme najavljivala napade na nase navijace. To je ona grupa koja je napravila bakljadu, pa izasla 10 minuta pre kraja utkakmice i napala nase navijace kad su izlazili. Trajalo je valjda par minuta dok policija to nije rescistila. Juce sam cuo da je jedan nas navijac dobio ozbiljnije batine i da je teze povredjen, ali to nigde posle nisam video da je istina. Takodje ima i neki snimak iz kafica po netu gde se vidi da su nasi navijaci napadnuti (kad kazem navijaci ne mislim na organizovane, vec na par ljudi u zvezdinim dresovima ili majcama). 

 

EDIT: Brzi Bili...

Edited by adasevic
Link to comment
1 hour ago, Host said:

Jel znas mozda nesto vise o toj tuci? Jel je bilo i, ako jeste, ko je inicirao?

 

Bio sam sa djetetom pa smo na brzinu izasli (a nije bilo uopste napeto do tada).

 

Inace atmosfera sa CZ navijacima je bila kul, osim ovih mojih SNS navijaca. Kazem SNS jer su u jednom trenutku velicali gospodara :D

Ostali navijaci su opusteno caskali. A bilo ih je dosta.

 

Nisam cuo nikakvih pogrdnih pjesamaod strane CZ navijaca. U jednom trenutku su navijali za srbiju i jedan se zaderao Srbija je Kosovo. Zajebo se covjek :D

 

Culi su se CZ navijaci naravno ali daleko da su nadjacali ostale.

 

Edited by borris_
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...