Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok ovo izgleda, ostaje jos da vidimo sta zna taj Degenek. Ono sto sam cuo od njemu od nekih upucenijih ljudi zvuci obecavajuce.

Malo Jovicic i Pesic strce, ali boze moj. Jos se nadam da cemo Pesica uvaljati nekakvim Kinezima, te dovesti krstenog spica.


Inace ja nisam neki ljubitelj Jovicica, na stranu trkacke sposobnosti i fanaticna borbenost, slabo on zna fudbala. Nesto poput ex komsijskog Evertona, samo losija verzija.

Treba nam takav jedan za evropu, ali u jsl mi niposto ne bi igrao. Nisam uopste ubedjen da je bolji igrac od Jovancica. Cak mi se cini da smo upravo negde njegovim povratkom u tim posle povrede prosle sezone prestali da igramo fudbal i upali u onu krizu koja je kulminirala ispadanjem iz kupa.

 

U kokeza-ligi bih igrao sa Krsticicem i Ebesiliom, ispred njih Meleg, po krilima Ben i Radonja i u napadu novi Boakye-oliki spic. Nema jsl tima kome ne bismo stvorili 10+ 100% sansi po mecu. 

Imacemo dosta jaku klupu u odnosu na proslu sezonu. Umesto Racica, Milijasa i Milica u igru ce ulaziti Jovancic, Jevtovic i Stojiljkovic, sto je veliki napredak.

 

Mnogo bitan dvomec ce to biti sa Apoelom, ako prodjemo prilicno nam se otvara situacija za ulazak u neke grupe, ispadanjem eto rasprodaje i povratka u realnost... 

Link to comment
9 minutes ago, FPLS said:

Ok ovo izgleda, ostaje jos da vidimo sta zna taj Degenek. Ono sto sam cuo od njemu od nekih upucenijih ljudi zvuci obecavajuce.

Malo Jovicic i Pesic strce, ali boze moj. Jos se nadam da cemo Pesica uvaljati nekakvim Kinezima, te dovesti krstenog spica.


Inace ja nisam neki ljubitelj Jovicica, na stranu trkacke sposobnosti i fanaticna borbenost, slabo on zna fudbala. Nesto poput ex komsijskog Evertona, samo losija verzija.

Treba nam takav jedan za evropu, ali u jsl mi niposto ne bi igrao. Nisam uopste ubedjen da je bolji igrac od Jovancica. Cak mi se cini da smo upravo negde njegovim povratkom u tim posle povrede prosle sezone prestali da igramo fudbal i upali u onu krizu koja je kulminirala ispadanjem iz kupa.

 

U kokeza-ligi bih igrao sa Krsticicem i Ebesiliom, ispred njih Meleg, po krilima Ben i Radonja i u napadu novi Boakye-oliki spic. Nema jsl tima kome ne bismo stvorili 10+ 100% sansi po mecu. 

Imacemo dosta jaku klupu u odnosu na proslu sezonu. Umesto Racica, Milijasa i Milica u igru ce ulaziti Jovancic, Jevtovic i Stojiljkovic, sto je veliki napredak.

 

Mnogo bitan dvomec ce to biti sa Apoelom, ako prodjemo prilicno nam se otvara situacija za ulazak u neke grupe, ispadanjem eto rasprodaje i povratka u realnost... 

 

Ovo sto sam boldovao najbolje pokazuje koliko smo napredovali u odnosu na ovo isto vreme prosle godine. Sad nam strce Jovicic koji je prosle godine sve do povrede slavljen kao najbolje pojacanje i Pesic koji je golovima i asistencijama napravio preko 50 golova u sezoni. Pri cemu mogu da se opkladim da ima bar nekoliko igraca da ne "strce" koje niko nije gledao uopste ili ih je mozda video na jednoj ili dve utakmice, a i da smo ih gledali dok nam oci ne ispadnu, pitanje je kako ce se uklopiti u Milojevicev sistem i privici na zivot u Beogradu.

 

Dobro je uradjen prelazni rok za sada na obe strane, odlazne i dolazne. Jos samo da se finisira dolazak Degeneka i da zavrsimo prodaje Srnica i Pavkova koje su izvesne pa da se spremimo za kvalifikacije kako treba. Nikakav boacoliki centarfor se nece dovoditi osim ako ne zavaljamo Pesica za velike pare, mada je i u tom slucaju neizvesno i zavisice od toga kako prodjemo u evropskim utakmicama. Do sada smo prodajom Racica isfinansirali sve ove dolaske, ostao nam je neki kusur od Adzica i Frimponga ali ce nam trebati sigurno jos 4-5 miliona prihoda kako bismo neometano poslovali do zime. Prosle godine smo to skupili od prodaje brace Ilic, ostatak sezone nam je pokrila prodaja Boacija, u ovom trenutku nemamo igraca na kojeg se ne racuna a moze da ode za tolike pare. Za Pesica ima interesovanja iz Kine ali se s tim ne zuri preterano, u neverovatnom slucaju da se probijemo u Ligu Sampiona ne samo da nece biti ni potrebe da se prodaje bilo ko, vec se moze racunati i na neku doselekciju. Bez toga nema nikakvih novih planiranih dolazaka, kad se zavrse kvalifikacije prodace se verovatno par igraca koji imaju dobru cenu i to je to. Uostalom, Stojiljkovic nije dosao da ne igra a vreme je i za Joveljica da preuzme ozbiljniju ulogu u timu, bar u domacoj ligi. Decko ce imati veoma jak tim iza sebe i mogao bi se lako nadavati golova kao pleve.

Link to comment

meni strci ovaj novi frimpong. nekako mi se cini da je mogao tu da uskoci ovaj mali erakovic. osim ako ce ga na neku pozajmicu, sto ne bi bilo lose.

sto se tice spica, ne deluju mi nesto ubojito, ali ko zna.
boacolikog spica bi trebalo da nadjemo bez problema, samo je pitanje da li je njemu do igranja. mnogo je slicnih proslo kroz zvezdu: barkos, mezenga, onaj iz porta kako god se zvao, kleo... mislim da je svaki od njih da mu se namestilo mogao biti jednako dobar kao boaci.

 

ekipa je fino skockana i popunjena, napredak se vidi u odnosu na proslu sezonu, tako da lagano do ls

Link to comment

Ух има много пасуља да се поједе до Лиге Лажних Шампиона. Лепо би било мада би понављање прошле сезоне у ЛЕ било више него одлично.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
58 minutes ago, triple_nippled said:

meni strci ovaj novi frimpong. nekako mi se cini da je mogao tu da uskoci ovaj mali erakovic. osim ako ce ga na neku pozajmicu, sto ne bi bilo lose.

sto se tice spica, ne deluju mi nesto ubojito, ali ko zna.
boacolikog spica bi trebalo da nadjemo bez problema, samo je pitanje da li je njemu do igranja. mnogo je slicnih proslo kroz zvezdu: barkos, mezenga, onaj iz porta kako god se zvao, kleo... mislim da je svaki od njih da mu se namestilo mogao biti jednako dobar kao boaci.

 

ekipa je fino skockana i popunjena, napredak se vidi u odnosu na proslu sezonu, tako da lagano do ls

+1

 

ali bih viš voleo da izbegnemo city u polufinalu. Gde je finale ove sezone?

Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Madrid, stadion Atletika, a 2020 Istanbul

 

Finale LE 29.5.2019. u Azerbejdzanu, Baku.

 

 

Finale LE je rezervisano za tečin partizan :fantom:

Link to comment

 

do sada najozbiljnija provera rekao bih. Lask baš ambiciozan i agresivan

 

Miloe izgoreo, okružuje sudiju na poluvremenu zbog penala :D

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

+1

 

ali bih viš voleo da izbegnemo city u polufinalu. Gde je finale ove sezone? 

ove godine prolece, dogodine osvajamo.

naravno da nisam ozbiljno mislio za ulazak u ls. ulazak u grupe ls bi bio isto sto i 1/16 u le

Link to comment

Ni Lask nam nije stvorio postenu sansu, dali gol iz nepostojeceg penala. Miloje je utegao odbranu i disciplinu samo tako, ali malo mi je utisak da igra u polju zaostaje. Previse nabijamo, premalo kreacije. Doduše fale Ebesilio, Radonja, Jevtovic tek dosao pa je jos rano.

Stojiljkovic je jak kao konj, susta suprotnost Pesicu. Jevtovic ce biti pozitivno iznenađenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...