Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam problem sa civilizovanom povratnom reakcijom,  ne smeta mi ni kada mi napišu da lupetam i baljezgam, sve je to legitimno u žaru rasprave, ali imam problem kada retard krene da šerifuje po topiku

Edited by Nikodije
Link to comment
58 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:
1 hour ago, zakintos said:
Ma nemas potrebe da se pitas, znam da su svi ti sa druge planete, 'ajde da dodamo i Salzburg u isti kos sa Partizanom, ali na primer igra u derbiju je bila na istom nivou kao sa Parizanima, samo sto Partizan numeemoji769.png to ko PSZ a nije da nije moglo...

Postavka u derbiju nije bila defanzivna. Igrali smo sa 4 izrazito ofanzivna igrača. Igra je bila užasna, ali sama postavka nije bila defanzivna

 

И ово је много већи проблем којим Милое треба да се позабави него то што смо испушили на Парку принчева. Крчаг је негдје морао да се разбије и Париз је био логично мјесто за то. На дербију смо ми међутим заслужили да прођемо слично, поготово у првом полувремену. А изашли смо ва банк на Партизан.

Link to comment
28 minutes ago, Bright Billy said:

dimitrije, lepo vam ja kazem, svaka budala sad zna znanje i spremna je da ga podeli sa nama. problem je samo sto vecina tih strucnaka ne zna sama sebi ni dupe da obrise. al eto, tu su da nam objasne... 

 

Momče, dobronameran savet...previše se arogantno postavljaš za nekoga ko kognicijom ne može da dobaci ni do običnog, žalosno niskog, ljudskog proseka. I ta priča u množini i patroniziranje (samo sa inferiornog, a ne superioronog stanovišta) izgleda zaista smešno svakome ko je u stanju da učini napred navedeno.

 

Koliko pre par godina nakon "Grofovog" ispadanja od Ludogoreca ovde si po istom principu prozivao ljude da nemaju pojma samo zato što su rekli da je car go, tj da je "Grof" prevara. Evo sad opet, sličan princip....ume da iritira pomalo.

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Momče, dobronameran savet...previše se arogantno postavljaš za nekoga ko kognicijom ne može da dobaci ni do običnog, žalosno niskog, ljudskog proseka. I ta priča u množini i patroniziranje (samo sa inferiornog, a ne superioronog stanovišta) izgleda zaista smešno svakome ko je u stanju da učini napred navedeno.

 

Koliko pre par godina nakon "Grofovog" ispadanja od Ludogoreca ovde si po istom principu prozivao ljude da nemaju pojma samo zato što su rekli da je car go, tj da je "Grof" prevara. Evo sad opet, sličan princip....ume da iritira pomalo.

 

 

 

izvini, al stvarno me zabole kurac za tvoje misljenje. nadji neki sindikat pateticnih buljasa pa se tim putem bori za svoja prava. pozdrav... 

Link to comment
9 hours ago, Bright Billy said:

 

izvini, al stvarno me zabole kurac za tvoje misljenje. nadji neki sindikat pateticnih buljasa pa se tim putem bori za svoja prava. pozdrav... 

 

Izvini, ja sam samo hteo da ti skrenem pažnju da si glup kao kurac, a da arogancija u tom smislu ne pomaže da tu anomaliju sakriješ.

 

Pozdrav

Link to comment
10 hours ago, Ivo Petović said:

 

Momče, dobronameran savet...previše se arogantno postavljaš za nekoga ko kognicijom ne može da dobaci ni do običnog, žalosno niskog, ljudskog proseka. I ta priča u množini i patroniziranje (samo sa inferiornog, a ne superioronog stanovišta) izgleda zaista smešno svakome ko je u stanju da učini napred navedeno.

 

Koliko pre par godina nakon "Grofovog" ispadanja od Ludogoreca ovde si po istom principu prozivao ljude da nemaju pojma samo zato što su rekli da je car go, tj da je "Grof" prevara. Evo sad opet, sličan princip....ume da iritira pomalo.

 

 

ne znam sta je ko pisao protiv ludogoreca, ali momenat nije za poredjenje

ludogorec je sampion bugarske i neki  gornji plafon do kog je i ta "grofova" zvezda mogla da stigne (i da tu stane)

 

ovo sad je bukvalno drugi nivo igrice. igramo protiv top10 svetskih klubova, jbt to je nba i to onaj bolji deo u fudbalskom svetu

i sad kad branko lazic i ekipa nisu zaustavili te nba zvezde, vec ih ovi nabili "stoka razlikom", javlja se pun kurac likova da objasni kako smo izgledali jadno protiv njih i kako eto igramo los basket fudbal

 

a uzgred apsolutno niko nije napisao da smo igrali dobro i da nismo izasli jajarski (pre svega zaslugom trenera) na park princeva

 

i cemu to sluzi? koja je svrha?

 

miloje je moguce prevara i moguce da je ovo bio njegov plafon, ali on je covek koji je od zvezde koja ne moze da prodje ni poluprofesionalne klubove, napravio ovu koja evo vec drugu godinu igra grupna takmicenja, usput nanizao nekoliko iz nase perspektive vrlo ozbiljnih klubova. to ga odvaja od raznih "grofova" i daje odredjeni kredit 

 

ove godine definitivno ne plenimo igrom, prilicno ruzno za gledanje, ali jbg i dalje daje rezultate

ovde se sa podsmehom pise o dvomecu sa rbs, a to je klub koji je igrao polufinale kupa uefa i ove sezone vec dobio solidnog bundesligasa u gostima i rastavio seltik na delove. ali eto nije to dovoljno, nije dovoljno ni sto su se vratili posle 2:0 (koja je to nasa ekipa skoro uradila protiv jaceg protivnika u bitnom mecu?) , nego jbg nismo igrali sexy fudbal. ok nismo, niko nije ni rekao da jesmo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...