Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, samo_opusteno said:


Mozda je fora ta sto do Psz-a nije izgubio nijednu od tih utakmica koje si gledao, a pre toga je bilo prvenstvo.

Govorim o igri koja je sa pravom nazvana Batadjorizmom™ - ma kol'ko se neki durili. Ili je ono sto nisam video bio atomski fudbal ili su neki ostrasceno pumpali Milojevo znanje...

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ono sto sam pogledao od Zvezde su:
2 tekme sa Salzburgom, Napoli, Partizan i PSZ i gori fudbal nisam gledao jos od Djukicevog Partizana. E sad, Miloje je imao niz od 34 timova bez poraza. Na koju jebenu foru? Mislim, jasne su mi prilike u nasem fudbalu i nisam iznenadjen kao neki strani novinari, al' zaista je uvrnuto...
Hmmm, pitam se sta je zajedničko za te timove osim partizana.

Link to comment

Salcburg veceras samleo Seltika, primili slucajno gol na pocetku ali ko je gledao odmah je uplatio na preokret, mnogo su jaki. 24-4 u sutevima na kraju, sjajnu ekipu smo izbacili i steta sto ce taj podvig pasti u zapecak zbog stradanja u grupi.

Link to comment
Just now, gervasius twinkleminkleson said:

Hmmm, pitam se sta je zajedničko za te timove osim partizana.
 

Ma nemas potrebe da se pitas, znam da su svi ti sa druge planete, 'ajde da dodamo i Salzburg u isti kos sa Partizanom, ali na primer igra u derbiju je bila na istom nivou kao sa Parizanima, samo sto Partizan nume™ to ko PSZ a nije da nije moglo...

Link to comment
27 minutes ago, zakintos said:

Ono sto sam pogledao od Zvezde su:

2 tekme sa Salzburgom, Napoli, Partizan i PSZ i gori fudbal nisam gledao jos od Djukicevog Partizana. E sad, Miloje je imao niz od 34 timova bez poraza. Na koju jebenu foru? Mislim, jasne su mi prilike u nasem fudbalu i nisam iznenadjen kao neki strani novinari, al' zaista je uvrnuto...

Polufinalista LE od prosle sezone, vicesampion Italije, Sampion Francuske i jedan od top 5 klubova u Evropi i kandidat za osvajanje LS... bas cudno sto smo igrali lose protiv njih.

 

Salzburg ima veze sa Partizanom isto koliko i PSG sa Zvezdom... druga dimenzija fudbala

Link to comment
Ma nemas potrebe da se pitas, znam da su svi ti sa druge planete, 'ajde da dodamo i Salzburg u isti kos sa Partizanom, ali na primer igra u derbiju je bila na istom nivou kao sa Parizanima, samo sto Partizan nume[emoji769] to ko PSZ a nije da nije moglo...
Postavka u derbiju nije bila defanzivna. Igrali smo sa 4 izrazito ofanzivna igrača. Igra je bila užasna, ali sama postavka nije bila defanzivna
Link to comment

"Batadjorizam" se obicno spocitava timovima koji igraju striktno defanzivan fudbal.  Zvezda je defanzivno igrala prosle godine u LE kao i ove u LS prvenstveno jer igra protiv znatno jacih protivnika.  Protiv veoma jakih timova, Zvezda moze povoljan rezultat da ostvari jedino ako zatvori prilaze golu i vreba prilike za kontru.  U domacem sampionatu, medjutim, Zvezda je daleko najefikasniji tim sa 28 datih golova na 10 utakmica i gol razlikom od +23.  Poredjenja radi, sledeci najefikasniji tim je niski Radnicki sa 19 datih golova pa zatim Partizan sa 11.  Ne treba zaboraviti da je vecinu utakmica u domacem prvenstvu Zvezda odigrala u tzv. kombinovanom sastavu i opet pobedjivala.  Prosle sezone Zvezda je imala dvojcu strelaca svaki od kojih je postigao preko 20 golova.  To sto Zvezda ove sezone uprkos dobrim rezultatima ne igra dobro i lepo je posledica lose forme tima i trenerskog lutanja oko sastava tima.  Prema tome, nema reci o "batadjorizmu"; taj bi atribut pre trebalo da nose timovi koji imaju manje od 2 gola po utakmici.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Imam utisak da pokusavajuci mene da ubedite, pre svega zelite sebe da umirite. Ono sto sam video je jezivo los fudbal - ma ko bio protivnik. Samo me je zanimalo kako to Zvezda igra kad ona vodi igru - mislim, zesci je kontrast. Ali manje-vise dobijam iste odgovore i u RL 

Salzburg je mlada Barselona a svi ostali su sa druge planete. Nemoc u derbiju je samo trenutna slabost a i veciti derbi... ma ne bih sebe vise zadrzavao.

 

Link to comment

To da li se igrao loš fudbal i da li se igrao svjesno bunker su različite stvari. Ne postoji niko ko tvrdi da smo mi protiv partizana ili bilo koga od jačih timova, igrali dobro, pa da to sad treba da nam otvaraš oči.

Link to comment

dajte ljudi, naucite da komunicirate. za pocetak, nemojte da se pravdate svakom kurti i murti koji svrati ovde i iznese svoje dobronamerno misljenje... 

Link to comment

dimitrije, lepo vam ja kazem, svaka budala sad zna znanje i spremna je da ga podeli sa nama. problem je samo sto vecina tih strucnaka ne zna sama sebi ni dupe da obrise. al eto, tu su da nam objasne... 

Link to comment

Neko bi morao ovoj budaletini biliju da objasni da svako ima pravo na forumu da napise sta god misli na zadatu temu, da to nikome nije zabranjeno, i da ne postoji komisija sastavljena od eminentnih znalaca sa njim na čelu koja to može da zabrani.

Mene je blokirao, pa ako može neko drugi da ga nauči kako da se ponaša na forumu, recimo moderacija

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...