Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

dimitrije zar niste vi za vreme grofa bili zagovornik onog da trener najbolje zna i da nema sta mi tu da komentarisemo ili nedaj boze kritikujemo? 

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

38 minutes ago, Bright Billy said:

uefa opet pokrenula postupak protiv nas. crowd disturbances & illicit chants... 

 

 

 

Taman da im vratimo ono što smo uzeli za bod prošlo kolo :(

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

uefa opet pokrenula postupak protiv nas. crowd disturbances & illicit chants... 

 

 

 

:laugh:

 

На основу чега? Па ми нисмо имали организоване навијаче тамо. Како клуб може да одговара за random Милета који је купио карту и дошао на утакмицу!?

Link to comment

Malopre sam pročitao komentar Bate Mirkovića u vezi sa porazom od PSG, i moram priznati da je to jedan od najboljih komentara tekme i celokupne atmosfere u vezi iste. Suviše se kod nas ide iz krajnosti u krajnost, očekujemo od tih momaka da pružaju preko svojih realnih mogućnosti, i kada se poklope (bez obzira iz kog razloga) loš dan i napaljen protivnik, koji je povrh svega toga i mnogo kvalitetniji, dobije se ovakav krajnji rezultat. Razglabanje o tome ko je mafijaški igrač i da li je Miloje mafijaška pudlica ili bullmastiff su stvarno besmislene. Naravno, bilo bi lepo ako bi ovaj rezultat doneo neku vrstu promene u pristupu tokom narednih par tekmi sa Liverpoolom, ali uzevši u obzir domino efekat rezultata u grupi, očekujem još jedno sumorno veče na Anfieldu... No, o tom potom...


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ono sto sam pogledao od Zvezde su:

2 tekme sa Salzburgom, Napoli, Partizan i PSZ i gori fudbal nisam gledao jos od Djukicevog Partizana. E sad, Miloje je imao niz od 34 timova bez poraza. Na koju jebenu foru? Mislim, jasne su mi prilike u nasem fudbalu i nisam iznenadjen kao neki strani novinari, al' zaista je uvrnuto...

Link to comment
Ono sto sam pogledao od Zvezde su:
2 tekme sa Salzburgom, Napoli, Partizan i PSZ i gori fudbal nisam gledao jos od Djukicevog Partizana. E sad, Miloje je imao niz od 34 timova bez poraza. Na koju jebenu foru? Mislim, jasne su mi prilike u nasem fudbalu i nisam iznenadjen kao neki strani novinari, al' zaista je uvrnuto...

Mozda je fora ta sto do Psz-a nije izgubio nijednu od tih utakmica koje si gledao, a pre toga je bilo prvenstvo.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...