Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

16 minutes ago, pantelia said:

 

Stoji da smo izbacili Salcburg. Takodje stoji da smo u toj utakmici imali ogromnu kolicinu srece (kao sto smo je imali u cinjenici da smo igrali protiv Suduve a ne Apoela), i da smo na momente izgledali kao sinoc.

 

Dosadasnje rezultate u ovoj sezoni valjda niko normalan ne spori, cak ni jucerasnji poraz. Ja mislim da mi igramo lose, i da mozemo bolje s obzirom kakve igrace imamo, I da tu Milojevic ne pomaze sa izborom igraca. 

 

kad vec pominjes suduvu - ja se secam da smo odlicno odigrali taj dvomec, posebno prvu utakmicu. ok, jeste suduva relativni krs, ali kada bismo sada, u ovom sastavu koji je igrao juce i protiv napolija, nastupili protiv suduve, ja uopste nisam siguran da bismo ih prosli. secam se da sam nakon utakmice napisao da je ebisilio odigrao to kao neki mini modric, i uopste ne mislim da sam preterao. odlicno u oba pravca, zatvarao pozadi, uklizavao i cisto odnosio lopte, delio odlicne pasove, siguran na lopti,  pretio sutem, na kraju i zabio gol. bas sam bio zadovoljan kako je odigrao, pravi lider i faktor na terenu. i posle toga covek misteriozno nestaje i nema ga nigde, wtf???

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, pbg12345 said:

pa na odredjeni nacin ih sporis ti malopredjasnjom izjavom

izbacili smo i spartak, koji u le pobedi ekipu slicnog kvaliteta sparti/krasnodaru, a prethodnu u kvalifikacijama izbacila jos jednu takvu

bas mnogo srece u svim tim utakmicama/dvomecima izgleda bilo

 

Ne sporim ja rezultate vec igru, mislim da smo ove godine sa losijom igrom ostvarili bolji rezultat, naravno shodno takmicenju u kome smo ucestvovali.

 

Ne mislim da je Spartak bolji od Sparte, ali nije ni vazno. Slazemo se da se ne slazemo i to je to :)

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

 

kad vec pominjes suduvu - ja se secam da smo odlicno odigrali taj dvomec, posebno prvu utakmicu. ok, jeste suduva relativni krs, ali kada bismo sada, u ovom sastavu koji je igrao juce i protiv napolija, nastupili protiv suduve, ja uopste nisam siguran da bismo ih prosli. secam se da sam nakon utakmice napisao da je ebisilio odigrao to kao neki mini modric, i uopste ne mislim da sam preterao. odlicno u oba pravca, zatvarao pozadi, uklizavao i cisto odnosio lopte, delio odlicne pasove, siguran na lopti,  pretio sutem, na kraju i zabio gol. bas sam bio zadovoljan kako je odigrao, pravi lider i faktor na terenu. i posle toga covek misteriozno nestaje i nema ga nigde, wtf???

igrao je u sledecem dvomecu prvu u beogradu, a onda ga je za revans miloje zamenio i u prvu postavu umesto njega ubacio simica

jasno, to je uradio da bi zavaljao tek pristiglog simica iz zemuna, rizikujuci plasman u ls, jer sta je tih 20+ miliona koje donosi ls, u odnosu na potencijalni transfer simica?

Link to comment

ajde, ako moze, bez citiranja ovog maloumnika; posto pored slobode govora postoji i sloboda ignorisanja idiotizma... hvala unapred.

Edited by Bright Billy
Link to comment

neka neko prenese biliju da mi se napase maloumnih muda, tj neka me citira, posto me stavio na ignore. posto postoji i sloboda netolerisanja toga da te vredjaju rsb retardi

Edited by Nikodije
Link to comment

Ovo postaje uzbudljivije od sinoćne tekme [emoji23]

 

giphy.gif


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

 

E zbog toga Zvezda nikada neće biti kao Ajaks. Nije stvar u talentu igrača, nego u organizaciji sistema i sredini u kojoj se radi.

 

Nismo kao Ajaks ali smo zato kao Seltik :laugh:

 

Poslovica kaze da je Ajaks biti lako Ajaks bi bio svako. I oni su godinama fejlovali, ispadali u kvalifikacijama od Rapida, Rostova, Nice, Rozenborga...pa su ulozili 18 miliona u Tadica i ko zna koliko u ostale i igraju ove sezone dobro. Uz to kao sto si rekao oni ipak dolaze iz mnogo fudbalskije i uredjenije drzave. 

 

Sto se tice nas, moramo da pronadjemo svoju poziciju u modernom fudbalu. Ako zelimo da igramo LS moramo da prihvatimo da ce biti nabijanja jer je jaz izmedju 10-ak bogatih i ostatka nikad veci. Uz to nije LS toliki bauk koliko ce na kraju ispasti jer smo upali u ubedljivo najtezu grupu za igranje protiv 3 vrhunske ekipe. Da smo npr. upali sa Mancesterom, Juventusom i Valensijom ne bi bilo nabijanja jer tu niko nije zainteresovan da trpa, gledao sam Juventus - YB, peske igrali bez Ronalda. 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

igrao je u sledecem dvomecu prvu u beogradu, a onda ga je za revans miloje zamenio i u prvu postavu umesto njega ubacio simica

jasno, to je uradio da bi zavaljao tek pristiglog simica iz zemuna, rizikujuci plasman u ls, jer sta je tih 20+ miliona koje donosi ls, u odnosu na potencijalni transfer simica?

Zato sto je bio povredjen

Link to comment

a zasto uopste biti opterecen time u kakvoj smo grupi, da li smo imali srece na zrebu, da li protivnik igra peske ili zeli da nas nabije. to sve nije do nas. ajde da vidimo gde je zvezda, da li zeli da napreduje kao klub i tim sada kada ima sansu ili ne zeli, da li zeli da igra fudbal ili ne zeli, sta je to sto bi moglo da se popravi, kakva nam struka treba, da li je cilj samo ucariti neki rezultat kada te usere i uzeti neke pare, ili zelimo da budemo vise od toga. da li uopste mozemo vise od toga, ili su terza i miloe postigli objektivni maksimum, a ja sada nezahvalno prdim bezveze da moze bolje od ovoga sto gledamo

mi smo pre tri godine imali ogroman jaz i u odnosu na kairat, i u tom smislu napravljen je grandiozan pomak za samo tri godine, ali to nije razlog da sada pocnemo iskompleksirano da gledamo na ove top klubove, i da izlazimo tako preplaseno i u eksperimentalnim™ sastavima, u tom slucaju ne vidim da imamo vajdu od ucestvovanja na ovom nivou, bez obzira da li protivnik zeli da nas nabije ili da odigra peske.

Link to comment

Dovoljno je da budemo kao BATE ili Ludogorec, da svake druge/trece sezone igramo LS, da smo apsolutno svake godine u grupnoj fazi necega je sasvim kul. Da napucamo koeficijent taman da se ne sekiramo i da budemo nosioci (prva tri kola kvalifikacija za LS, ili sva kola u kvalifikacijama za LE). Da ne moramo da lemamo Salcburge i Krasnodare svake godine. To je cini mi se realni maksimum u ovoj eri svijeta. 

:D E pizdeo bih tek na Miloja ako ispadnemo od Dudelanza/Videotona i tako to, ovako neka pegla kako god 'oce. 

Kod nas igraju drugo/trecerazredni srpski igraci. A ni prvorazredni nisu ni za kurac. Nuff said. :D

Link to comment

@samo_opustenoa istina je i da smo mi debitanti. siromasni debitanti

pre tri godine ispadali od kairata u prvom kolu, sad se pitamo da li je realno da nas trpa psz

 

vecina je sa poluotvorenim ustima gledala "terzino bahacenje" i dovodjenje ls pojacanja za pola miliona/milion necega, dok to za nasu konkurenciju predstavlja kusur u transferima drugog tima

 

ako kojim slucajem spojimo par sezona ls, pa svake odine priliv bude 20+ miliona evra samo od uefa, stvorice se (teoretski) uslovi da se dovode igraci koji mogu bolje parirati ovim najboljima

 

naravno, ovo je srbija, predsednik je vucic, mi smo zvezda, predsednik je terzic, sanse za tako nesto su minimalne

 

ali bez toga je glupo pricati o konkurentnosti i nasoj poziciji u ls i pitati se zasto nismo (makar) ajaks

 

kad vec pominjemo ajaks, mnogi su ismevali tadicevu odluku da se vrati u holandiju, a za sad deluje kao pun pogodak

 

@Milosh76

pisalo se o tome da je povredjen, ali naravno da to nije istina, vec je miloje u najvazniju utakmicu sezone usao sa idejom da proda 1 simica. ima li boljeg izloga za igraca koji do juce igrao u zemunu od utakmice protiv spartaka u trnavi? idealna pozicija da se 1 takav zavalja realu/barsi i srusi nejmarov rekord

Edited by pbg12345
Link to comment

Od pocetka ove sezone, s izuzetkom Spartaka iz Trnave, Zvezda je bila nadigrana od svakog jakog/jaceg protivnika (Salcburg, Napoli, Partizan, PSZ).  Samo puka sreca i trapavost protivnickih napadaca (s izuzetkom PSG) sprecile su da Zvezda u tim utakmicama dozivi ubedljive poraze.  U nekim od tih utakmica ocigledno je bilo da protivnici imaju mnogo kvalitetnije igrace i trenere od Zvezdinih, a u utakmici sa Partizanom, uprkos Zvezdinom vecemm igrackom kvalitetu, trener-pocetnik je uspeo totalno da razmontira Milojevicevu postavku igre.

 

Milojevic je rekao da je zadovoljan sto su njegovi igraci juce imali priliku da uce fudbal od asova.  Zaboravio je da u tu djacku grupu prvenstveno uvrsti sebe jer on iz utakmica koje je Zvezda ove sezone odigrala nije izgleda mnogo naucio.  Lakse je Milojevicu da nauci kako da postavi igru, nego da njegovi igraci nauce nesto sto nisu u stanju jer nemaju dovoljno talenta za sticanje vrhunskog fudbalskog znanja.

 

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

slazem se, morace svi ponesto da nauce o vrhunskom fudbalu; izmedju ostalog i mi navijaci... 

Za nas navijace je fudbal zanimacija/zabava i strast kada je u pitanju klub za koji navijamo.  Medjutim, nase poznavanje fudbala, s casnim izuzecima, je uglavnom povrsno, frivolno i oskudno.  Mi volimo (mrzimo) da nas tim pobedjuje (gubi) i tada nase ushicenje (razocarenje) postaje takmac nasem znanju i razumevanju igre.  Ukratko, navijacko srce uglavnom pobedjuje navijacku glavu.   Kod profesionalnih trenera i igraca to ne sme da se desava.  Znanje mora da ih vodi i razum da kontrolise osecanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...