Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

51 minutes ago, Nikodije said:

 

:laugh:

 

da, ne moze niko da igra umesto causica i jovicica, to je to, tu smo svi. povlacim se sa ovog topika za ovu sezonu

 

40 minutes ago, Nikodije said:

 

 

25 minutes ago, Nikodije said:

 

pa ja mislim da su i ebislio i jovancic dosad vise pokazali nego causic i jovicic. ne znam koliko bi bilo bolje juce da su umesto causica, jovicica i simica izasli ebisilio, jovancic i kafu, verovatno bi opet bio tezak poraz, ali bi bolje odigrali sigurno, zadrzali loptu ponekad na duze od 5 sekundi, mozda povukli neku kontru, naterali njih da odigraju malo opreznije, itd. jer kada umesto tri losija igraca stavis tri bolja, igra mora biti bolja, makar zbog nominalno veceg kvaliteta ove trojice igraca, ako vec ne zbog trenerovog uticaja posto njega nema ove sezone. plus morao je igrati pavkov, kakav je da je, borac je, a i ben bi bio korisniji iza

 

20 minutes ago, Nikodije said:

 

 

14 minutes ago, Nikodije said:

 

 

10 minutes ago, Nikodije said:

 

 

3 minutes ago, Nikodije said:

 

:D

 

 

dakle jovancic i ebisilio trebaju da igraju jer su pokazali vise, dok kafu treba da igra umesto simica koji je pokazao vise jer nominalno vise vredi?

ili sam pogresno razumeo, pa treba igrati jovancic koji sa 27 godina nije izasao iz jsl, umesto causica koji je mladji i iza sebe ima iskustvo primere i ruske lige jer nominalno vise vredi?

 

 

a sto setice stalnog prizivanja kange, valja se uvek setiti da je on kao vodja ekipe uspeo u odlucujucujoj utakmici za plasman u ls/le dobiti crveni karton na poluvremenu

izbacio nas covek iz oba dvomeca/takmicenja jednim potezom u pauzi utakmice

zaista redak majstor

 

@adasevic

 

mislim da se apsolutno svi "slazu sa nikodijem" da je moguce izabrati 11 boljih individualaca po 1 odredjenom kriterijumu, ono u cemu je nikodije uporan je da miloje svesno na teren salje losiju ekipu u ls, da bi terzic zaradio milijarde na jovicicu, causicu i simicu, a zarad toga zrtvuje potencijalno daleko vecu zaradu ostvarivanjem rezultata, prodajom drugih igraca sa daleko vecim plafonom cene, reputaciju, kako trenersku tako i ljudsku i na kraju i sam rezultat

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kafua smo doveli kao spica (verovatnije), ili kao Radonjinu zamenu (manje verovatno).

 

Onda smo neocekivano usli u CL, pa se otvorio prostor da dodju Marin i Boaci, i odjednom nema mesta za sve. 

 

Ja se recimo ne slazem da je Causic doveden kao mafijaski igrac. Pouzdano znam da ga je Miloje jurio svaki moguci prelazni rok, i tek sad je uspeo da ga dovede. Da li je zeleo da ga dovede kako bi ga gurao da igra i da bi ga sto bolje prodao, ne znam, ali mi ne deluje realno. Verovatnije mi je da je covek "zaljubljen" u tog igraca, i da i dalje veruje da moze da mu donese nesto sto ostali ne mogu. Za sada se pokazao kao promasaj (ne racunam jucerasnju utakmicu, tu je cak bio i najmanje los). 

 

Miloje kod mene ima jos kredita, pre svega zbog prosle sezone, ali zasluzuje kritiku za Zvezdinu igru ove godine. Realno, najbolji fudbal pod njim smo igrali prosle jeseni. Od odlaska Kange se bas mucimo, a ove godine je to jos izrazenije, ali je takvu losu igru pratila ludacka sreca, kako sa zrebom, tako i na samim utakmicama. 

 

Malo smo u cudnoj poziciji, s obzirom da smatram da koliko smo jaci od konkurencije u JSL, toliko smo slabiji u Evropi, i sve sem osvajanja titule i ispadanja iz CL uz bar jos jedan rezultat slican kao sinoc bi bila senzacija. Moja glavna zamerka se odnosi na Ebisilija, on prosto mora da igra. Da li bi izgubili sa istom razlikom apsolutno nema veze, ako je vec nebitno ko je u timu, daj da izadjemo sa omladincima.

 

Dalje, Simic u Salcburgu zamenjen posle 38 minuta, juce posle 45, pa kakav je taj muceni Kafu kad je gori od ovog. Mada mislim da je Kafu u ovom trenutku planiran kao zamena za Bena kada ovaj ode u januaru, uz dodatnu vratolomiju spustanja otkupne cene.

 

Malo me brine izjava od juce posle utakmice, ne cini mi se kao da ima nameru bilo sta da menja, i bojim se da cemo u istom sastavu izaci i protiv Liverpula.

Link to comment
Just now, pantelia said:

Malo me brine izjava od juce posle utakmice, ne cini mi se kao da ima nameru bilo sta da menja, i bojim se da cemo u istom sastavu izaci i protiv Liverpula.

 

Da, čestitanje svojim igračima posle 6-1 je baš ono, malo... Glupavo.

Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

Da li ima mesta kritici struke? Apsolutno. Miloje mora da nauči tim kako da se bori protiv visokog presinga i pritisaka da možeš barem 1, 2 puta na 10, 15 minuta da loptu izneseš na drugu polovinu i odigraš nešto blizu smislenoj akciji. Drugo, zalaganje protiv PSG je sramno, stojim iza toga. Čist diletantizam u odbrani, strah, panika, tačno se vidi da su molili boga da prime što manje i da što pre odu kući. 

 

+1

Link to comment

Preterujete ljudi. Napunili bi nas, nevezano za sastav. Oni su do kraja igrali maksimalno, zbog one prve utakmice i tu nije bilo pomoci. Dva savrsena slobodnjaka su samo bonus. Tesko da ce i protiv Liverpoola biti bolje, mi jednostavno nemamo igrace za ovaj nivo.

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

 

 

 

 

:D

 

 

dakle jovancic i ebisilio trebaju da igraju jer su pokazali vise, dok kafu treba da igra umesto simica koji je pokazao vise jer nominalno vise vredi?

ili sam pogresno razumeo, pa treba igrati jovancic koji sa 27 godina nije izasao iz jsl, umesto causica koji je mladji i iza sebe ima iskustvo primere i ruske lige jer nominalno vise vredi?

 

 

a sto setice stalnog prizivanja kange, valja se uvek setiti da je on kao vodja ekipe uspeo u odlucujucujoj utakmici za plasman u ls/le dobiti crveni karton na poluvremenu

izbacio nas covek iz oba dvomeca/takmicenja jednim potezom u pauzi utakmice

zaista redak majstor

 

@adasevic

 

mislim da se apsolutno svi "slazu sa nikodijem" da je moguce izabrati 11 boljih individualaca po 1 odredjenom kriterijumu, ono u cemu je nikodije uporan je da miloje svesno na teren salje losiju ekipu u ls, da bi terzic zaradio milijarde na jovicicu, causicu i simicu, a zarad toga zrtvuje potencijalno daleko vecu zaradu ostvarivanjem rezultata, prodajom drugih igraca sa daleko vecim plafonom cene, reputaciju, kako trenersku tako i ljudsku i na kraju i sam rezultat

 

drama queen, naravno da se ne povlacim. topiku je potreban neko ko veruje ocinjem vidu i zdravom razumu.

zanimljiva pitanja postavljas u poslednjem pasusu- da li miloe forsira balvane da bi neko zaradio milijarde na njima, ili prosto ne zna kako da iskoristi ono sto ima trenutno u rosteru, jer igracki sastav ne odgovara fudbalu koji on voli. sta god da je od toga, ne svidja mi se. ja sam se uhvatio za mafijase kao prvu (i logicnu) asocijaciju zasto se forsiraju balvani, a vidimo da je bakula cak dogurao i do repstacije, nije li to indikativno? ali mozda sam prosto samo bio u pravu jos kada sam neposredno nakon plasmana u ls (dakle pre ovih blamaza protiv napolija i pokreta slobodnih gradjana) napisao da je ova zvezda prerasla miloa, i da on tu sada moze samo da smeta jer to vise nije ta zvezda u koju je on dosao

Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Preterujete ljudi. Napunili bi nas, nevezano za sastav. Oni su do kraja igrali maksimalno, zbog one prve utakmice i tu nije bilo pomoci. Dva savrsena slobodnjaka su samo bonus. Tesko da ce i protiv Liverpoola biti bolje, mi jednostavno nemamo igrace za ovaj nivo.

 

Nema to toliko veze sa jucerasnjom utamkicom, niko ne tvrdi da bi bilo 4-4 da su igrali Kafu i Ebisilio. Problem je sto ne licimo ni na sta od pocetka sezone. P\oprilicno sam ubedjen da sa ovakvom igrom ne bi prosli ni Spartu prosle godine, a kamoli Krasnodar. 

 

Btw Simic je toliko pokazao vise od Kafua da je uspeo na 2 evropske utakmice da sakupi 83 minuta, a poceo ih je u prvoj postavi i nije izasao zbog povrede.

Edited by pantelia
slovo
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

ali mozda sam prosto samo bio u pravu jos kada sam neposredno nakon plasmana u ls (dakle pre ovih blamaza protiv napolija i pokreta slobodnih gradjana) napisao da je ova zvezda prerasla miloa, i da on tu sada moze samo da smeta jer to vise nije ta zvezda u koju je on dosao

 

A možda i nisi u pravu pošto smo ubedljivo prvi na tabeli domaćeg prvenstva i imamo bod iz dva meča u najjačoj grupi Lige Šampiona. 

 

Kakva crna blamaža protiv Napolija, aman rođo? Kontam da moraš malo da preteraš da bi dao sebi neki argument, ali ne moraš baš toliko. Ta utakmica sa naše strane i ovo juče su dupe glava. Ovo juče jeste blamaža, protiv Napolija smo na dobru i organizovanu odbranu izvukli bod. 

Link to comment
10 minutes ago, pantelia said:

 

Nema to toliko veze sa jucerasnjom utamkicom, niko ne tvrdi da bi bilo 4-4 da su igrali Kafu i Ebisilio. Problem je sto ne licimo ni na sta od pocetka sezone. P\oprilicno sam ubedjen da sa ovakvom igrom ne bi prosli ni Spartu prosle godine, a kamoli Krasnodar. 

 

Btw Simic je toliko pokazao vise od Kafua da je uspeo na 2 evropske utakmice da sakupi 83 minuta, a poceo ih je u prvoj postavi i nije izasao zbog povrede.

 kapiram da svako ima pravo na misljenje i da su utisci razliciti, ali dajte malo realnosti

ajde da si napisao "ne znam da li bi prosli", "losije bi izgledali" ili slicno, ali ti si eto siguran da ne bi prosli spartu i krasnodar iako je ova ekipa izbacila rbs ekipu kvalitetniju i od sparte i krasnodara, uostalom i odigrala nereseno protiv napolija koji ne ulazi u istu recenicu sa pomenutima

 

@Nikodije

ma ok, kapiram da ti prija ova uloga koju si preuzeo iz nekog razloga, a ako je vec tako, ko sam ja da ti zameram

 

a naravno da si u pravu kad kazes da je zvezda prerasla milojevica

podjednako kao sto je npr kosarkaska reprezentacija prerasla djordjevica

 

 

 

nego, kako ti ide trosenje onih para sto si uzeo prosle godine kad si ulozio kucu na pobedu protiv vozdovca (jel ta utakmica bese)?

i tad si imao slican nastup na ovoj temi

Link to comment

da, pogresio sam. ispostavilo se da je nasa liga regularna, i da nema nepravilnosti u takmicarskom procesu, sto je ta utakmica na krovu i dokazala.

ne znam kakvu sam to ulogu preuzeo, jaka uloga da mi 1 milan i 1 apolo kazu da baljezgam i pisem gluposti. pisem ono sto vidim, ako nemas nista protiv, kao sto ne osporavam pravo drugima da pisu ono sto (ne) vide, ukljucujuci i tebe

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

 kapiram da svako ima pravo na misljenje i da su utisci razliciti, ali dajte malo realnosti

ajde da si napisao "ne znam da li bi prosli", "losije bi izgledali" ili slicno, ali ti si eto siguran da ne bi prosli spartu i krasnodar iako je ova ekipa izbacila rbs ekipu kvalitetniju i od sparte i krasnodara, uostalom i odigrala nereseno protiv napolija koji ne ulazi u istu recenicu sa pomenutima

 

 

Stoji da smo izbacili Salcburg. Takodje stoji da smo u toj utakmici imali ogromnu kolicinu srece (kao sto smo je imali u cinjenici da smo igrali protiv Suduve a ne Apoela), i da smo na momente izgledali kao sinoc.

 

Dosadasnje rezultate u ovoj sezoni valjda niko normalan ne spori, cak ni jucerasnji poraz. Ja mislim da mi igramo lose, i da mozemo bolje s obzirom kakve igrace imamo, I da tu Milojevic ne pomaze sa izborom igraca. 

Link to comment

pa na odredjeni nacin ih sporis ti malopredjasnjom izjavom

izbacili smo i spartak, koji u le pobedi ekipu slicnog kvaliteta sparti/krasnodaru, a prethodnu u kvalifikacijama izbacila jos jednu takvu

bas mnogo srece u svim tim utakmicama/dvomecima izgleda bilo

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...