Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

ma da, prve sezone te guze, sledece vec i ti znas neke fore itd. 

I da se nauče fore, a biće i više love u opticaju, pa će biti lakše dovesti kvalitetne strance. Pod uslovom da se ustalimo u grupnom delu LŠ/LE par sezona...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Više to drugo, realno neće mnogo ovih igrača stići da svoje iskustvo ove sezone upotrebe u zvezdinom dresu narednih. Ali pare, nova titula, nova cl ili el ako allah da..

Link to comment

Jbg, san igranja u Ligi šampiona brzo se pretvori u noćnu moru ...

 

Kada smo bili klinci, negde peti, šesti razred osnovne, onda kao uzmemo iz zezanja nas nekoliko da zaigra fudbala protiv čitavog odeljenja prvačića. Njih je bilo više, ali su mali, slabašni, ne može njih pet da nam uzme loptu, a mi damo gol kad hoćemo ...

 

E, ovo večeras otprilike je tako izgledalo ...

Edited by stoka
Link to comment
5 minutes ago, Hobbit slayer said:

I da se nauče fore, a biće i više love u opticaju, pa će biti lakše dovesti kvalitetne strance. Pod uslovom da se ustalimo u grupnom delu LŠ/LE par sezona...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

ja sam jos letos napisao da nama treba prvo 5 le sezona pa onda da probamo ls. al eto, otvorilo se, sad se skolujemo po ubrzanom kursu :D

Link to comment

Да вратимо дугове, затворимо домаћу лигу и накупимо бодова за лакши пролаз у групе... Доста сасвим. 

Link to comment

nema tu nikavih fora, liga šampiona, tv prava i fudbalska globalizacija je stvorila 10ak predominatnih timova, a među tih 10 4-5-6 su timovi koji su druga galaksija u odnosu na bilo koji tim iz ex yu. ne pomaže tu nikakvo iskustvo ni zvezdi ni dinamu ni partizanu. samo trenutna inspiracija i koncentracija tih timova odlučuje da li će postići  dva, tri ili više golova

Link to comment
nema tu nikavih fora, liga šampiona, tv prava i fudbalska globalizacija je stvorila 10ak predominatnih timova, a među tih 10 4-5-6 su timovi koji su druga galaksija u odnosu na bilo koji tim iz ex yu. ne pomaže tu nikakvo iskustvo ni zvezdi ni dinamu ni partizanu. samo trenutna inspiracija i koncentracija tih timova odlučuje da li će postići  dva, tri ili više golova
Protiv ovakvih timova nećemo nikad moći više od nekog šokantnog rezultata koji se dešava jednom u 10 godina. Mi možemo da se nadamo da ćemo u nekom trenutku zabosti grupu u kojoj ćemo moći nešto više. Nećemo mi nikad imati igrača koji bi mogao da upadne u 25 koliko ih možeš licencirati za cl, u psg, liverpulu ili napoliju.
Link to comment
29 minutes ago, Hobbit slayer said:

emoji23.png Svaka čast na komentaru... A što se tiče rezultata, kao što Prslin reče posle tekme sa Napolijem, Yugo vs Porsche... Biće bolje, svaka škola se plaća...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Yugo više ne postoji :sad:

Link to comment

Ono što nas treba da brine nije ovakav poraz. Mi smo mogli da odigramo najbolje moguće, i opet ne bi bio šok da ovako izgubimo. Nas treba da brine što već mjesec dana nemamo sredinu. Krstičić je potpuno pao, a time i čitav tim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...