Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

 

540x_540-ra%C5%A1id-437.jpg

  1.  Dušan Jovančić (Vojvodina), novajlija
  2.  Dejan Meleg (Kayserispor), rotacija
  3.  Nikola Stojiljković (Braga), pozajmica
  4.  Milan Jevtović (Antalyaspor), Bakulin kum
  5.  Zoran Popović (Bodo), drugi golman
  6.  Rashid Sumaila (Qadsia SC), lutrija

 

mislio sam da će Meleg da dobije ključeve ekipe umesto Kange, ali očigledno su godine potucanja po instranstvu ostavile traga, pa se dovodi i stranac. tako da Meleg za sada samo rotacija

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

i sve to u zbiru ne kosta ni cetvrtinu para za koje je prodat 1 racic. tek mozda sa ebisilijom i degenekom prebacimo pola racica. dr terzic opet doktorski

Edited by Nikodije
Link to comment

Dobili smo Apolon 1-0. Najjaci tim Apolona je igrao, u prvenstvu se klali za titulu sa Apoelom i igrali grupu LE.
Nisu nam sansu stvorili, Borjan bukvalno bez posla. Mi mogli jos koji metnuti. Ekipa vec sad fizicki utegnuta, Krsticic kidise na golmana i igra presing. Jevtovic zanimljiv igrac, mogao bi biti dobar tandem krila sa Radonjom. Ostaje pitanje sta sa Benom u tom slucaju, danas je igrao amc ali to bi trebalo da igra Ebesilio, koji me podseca na klipovima na Musu Dembelea. Nadam se da nece zavaljati Radonju, ovo ce biti njegova sezona.

Link to comment

Baš mi nešto došlo teško zbog njega. Verovatno jedan od poslednjih mojih heroja zvezdinih igrača. Posle sam suviše omatorio za to. Nije mu se dalo, sa Zvezdom u LŠ, u Engleskoj povrede, nije igrao veliko takmičenje sa reprezentacijom i na kraju umro u 45 godini. Život je besmislen

Link to comment
6 hours ago, levi said:

Pešić

Srnić Ben Jevtović

Krstičić Jovičić

Gobeljić Babić Savić  Stojković

Borjan

 

https://www.youtube.com/watch?v=h_udC9ivVfQ

 

jel to brat gobelja i po levoj strani?

koji smo dovodili popovica kad imamo gobelju? 

1 hour ago, samo_opusteno said:

Dobili smo Apolon 1-0. Najjaci tim Apolona je igrao, u prvenstvu se klali za titulu sa Apoelom i igrali grupu LE.
Nisu nam sansu stvorili, Borjan bukvalno bez posla. Mi mogli jos koji metnuti. Ekipa vec sad fizicki utegnuta, Krsticic kidise na golmana i igra presing. Jevtovic zanimljiv igrac, mogao bi biti dobar tandem krila sa Radonjom. Ostaje pitanje sta sa Benom u tom slucaju, danas je igrao amc ali to bi trebalo da igra Ebesilio, koji me podseca na klipovima na Musu Dembelea. Nadam se da nece zavaljati Radonju, ovo ce biti njegova sezona.

lepo zvuci ovo

i kako se pokazao ben na amc?

otkud srnic? zar on nije prodat i otisao?

1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Baš mi nešto došlo teško zbog njega. Verovatno jedan od poslednjih mojih heroja zvezdinih igrača. Posle sam suviše omatorio za to. Nije mu se dalo, sa Zvezdom u LŠ, u Engleskoj povrede, nije igrao veliko takmičenje sa reprezentacijom i na kraju umro u 45 godini. Život je besmislen

+1

a valja svemu tome dodati i put pre zvezde

onaj zivotni, a posledicno i fudbalski. pisali smo neki dan

 

bas veliko sranje :(

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...