Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

nijedno pojacanje iz spartaka, napretka ili zete za 300 hiljada + 20% od prodaje, to dovoljno govori o vecoj ozbiljnosti

 

Ne bas.:laugh: Pavkov, Bainovic, pre njih Srnic i Milosevic iz Spartaka, bilo je tu misterioznih transfera da se probere. Stvar je u tome da to vise ne utice na tim jer Milojevic nije sklon tome da razigrava tu drvenariju. I to sto je gurano (Racic i Adzic) doslo je iz omladinskog pogona.

 

Tim bi za sada trebalo ovako da izgleda:

 

Borjan (Popovic)

Stojkovic (Gobeljic) - Savic (Sumaila) - Degenek (Babic) - Rodic (Hajdin)

Jovicic (Jovancic) - Krsticic (Milijas)

Ben (Jevtovic) - Ebesilio (Meleg) - Radonjic ( Milic)

Pesic (Stojiljkovic)

 

Prakticno imamo dva tima na raspolaganju, to jest, imali bismo da Adzic nije otisao iz kluba. Mozda bi nam dobro dosao jos jedan igrac u manevru ali i Meleg i Ebesilio su igraci koji imaju dosta veliki radijus kretanja i moguce je praviti neke ofanzivnije kombinacije s njima u paru sa Krsticicem. Ne izgleda to toliko lose.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

stigao zema! :Hail:

 

reprezentaciju krajine da pravimo: borjan, popovic, hajdin, degenek, ako nekog nisam izostavio 

 

pa jos cacanske zemare jovicic i jevtovic! 

 

tresce se musema, to je jasno svima! :D

 

 

@harper

nije degenek nizak

inace on iako je mlad, ima solidno iskustvo, igrao je solidno po nemackoj

bio kapetan australijskih mladjih selekcija

ima vidim vec i 18 utakmica za a tim, sto ga nisu pustili da igra na sp znaju samo oni, ali ko ih jebe, zato su tako i prosli! :fantom:

sad da li je individualno bolji od le taleka, ne znam

ali ima vremena da se razvija

 

@Ros ma nas je 100% familijarno je to :D

zar uopste dovoditi u pitanje, obzirom na mesto rodjenja? :D

 

 

ovo je sad vec ok

nesto razmisljam da ce zavaljati vujadina i pesica verovatno

 

nadam se da radonjic ostaje

 

sad je samo "plej"kritican (mada bih ja voleo i startnog napadaca stranca)

ovaj eubecilio, makar na papiru deluje ok

a i lepo je sto cerupamo protivnika iz kvalifikacija

ponovo postajemoevropski gigant! :fantom:

 

 

miloje terza :wub:

Link to comment

@harper

mislio sam na ovaj prelazni rok, sve sami pedigrirani povratnici i stranci. ovo drvenarije sto ima, to je preostalo od ranije. i meni se cini da se miloje nametnuo kao lice nevoljno da se bavi drvodeljstvom na sopstvenu stetu, a i stetu kluba. a i na stetu druga raje i slicnih, ali njih mi nije mnogo zao

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

@harper

mislio sam na ovaj prelazni rok, sve sami pedigrirani povratnici i stranci. ovo drvenarije sto ima, to je preostalo od ranije. i meni se cini da se miloje nametnuo kao lice nevoljno da se bavi drvodeljstvom na sopstvenu stetu, a i stetu kluba. a i na stetu druga raje i slicnih, ali njih mi nije mnogo zao

 

I prosle sezone je bilo isto ali ljudi malo brzo zaboravljaju. Borjan, Stojkovic, Savic, Babic, Rodic, Jovicic, Krsticic, Pesic, Radonjic. Zadrzani su Grofovi stranci ali domaca osovina tima je potpuno renovirana povratnicima. Sad, nije bas da smo uvek bili srecni tim povratnicima kad su dolazili ali Milojevic je ocigledno znao sta radi. Igraci koji su prosli inostranstvo i nisu se najbolje snasli tamo bar znaju malo vise o tome kako profesionalni fudbal funkcionise od ovih domacih mrsomuda i Zurnalovih buducih Mesija i Maradona. Nije to neki kvalitet cim je nas zapao ali, jebi ga, trener je mnogo bitna stvar u fudbalu.

Link to comment
24 minutes ago, pbg12345 said:

nije degenek nizak

 

 

Nije ni Le Talek, obojica imaju 187 cm. Nema toliko veze visina, vazno je sta je igracu forte. Ovaj mali Milenkovic koji igra za reprezentaciju je jako visok pa mu je ipak bolja igra po zemlji od vazdusnih duela. Tih 5-6 centimetara gore ili dole sami po sebi ne prave neku preterano veliku razliku u eksplozivnosti i brzini.

Edited by harper
Link to comment

Pod uvaljivanjem sam vise mislio na nizu cenu od realne, nego na moljakanje da ih neko kupi. Koliko znam imamo dogovor sa vecinom proslogodisnjih pojacanja da odu za manje obestecenje, ako njima odgovara ponuda. Zato ne ocekujem "realne" transfere od Borjana. Stojkovica. Savica. Krsticica. Pesica... nego nesto tipa 2-3M maximum, sto je za nas velika lova jos uvek.

 

Prave transfere sa realnijim ciframa ocekujem tek sledeceg leta i to pod uslovom da uletimo u grupe.

 

 

Link to comment

kapiram da mrkela i kosanovic igraju znacajnu ulogu kad je povratak nasih igraca iz inostranstva u pitanju, posto ih znaju iz mladjih kategorija reprezentacije i vojvodine...

Link to comment

Борјан сигурно неће у Вулверхемптон, они само што су довели Руи Патрисиа. Одлично ово за Дегенека. Најавио Драганче пре неки дан.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Sigurno ce biti odlazaka do kraja avgusta, u zavisnosti od toga da li udjemo u LS, LE ili se okrenemo obavezama u domacem prvenstvu™.

 

Bar jedno rezervno krilo odlazi, verovatno ce i Borjan, takodje i Radonjic i Pesic ako dodju ponude. Mozda cak i Savic ako naidju neki Englezi, on ima i francuski pasos kao svaki pravi srpski patriota. Tesko da ce ili Sumaila ili Degenek ici na tribine.

Link to comment

ovaj Imbesilio na prvi pogled više liči na Radonjića nego na Kangu, ali ispunjava dva bitna uslova, bio je u omladincima Ajaxa i igrao je za Mordoviju iz Saranska, znači može. uostalom talentovan igrač uvek dobro dođe u timu, a Miloe neka razmišlja kako će da ga koristi

Link to comment

Naš vezni deo, i defanzivni i ofanzivni, sa krilima, deluje moćno, ali onda dođemo do pešića koji baš štrči, jave mi se scene iz dvomeča protiv cska kada je delovao kao amater zalutao u ozbiljan fudbal. Nadam se da imaju neku ideju šta sa njim i koga umesto njega

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...