Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

stize i australijanac™ degenek, cime je popunjena odbrana. videcemo ko ce ciniti tandem sa savicem, posto nemam predstavu ko ce se izdvojiti od ove trojice, pretpostavljam da je ganac najkompatibilniji posto kazu da je brz.

borjan, stojkovic, savic, sumaila, rodic, jovicic, krsticic, ebesilio, ben, radonjic, pesic

nije lose, mada bih ja radije umesto pesica video nekog boljeg igraca, mozda i dovedu ako njega uspeju da uvale

 

i naravno ostaje da vidimo da li je ebesilio vise kao kanga ili rikardinjo

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uvaljace Pesica ili u Kinu ili negde u Evropu. Kinezima prelazni rok traje do  13.7. taman posle prve utakmice. Mene vise brine Borjan, posto smo doveli Popovica iz Vozdovca, imamo Supica koji je produzio ugovor, pa klinac Stankovic, ocigledno se sprema da Borjan ode.

 

U zavisnosti od uspeha u kvalifikacijama, sledi manja ili veca rasprodaja do 31.8.

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Uvaljace Pesica ili u Kinu ili negde u Evropu. Kinezima prelazni rok traje do  13.7. taman posle prve utakmice. Mene vise brine Borjan, posto smo doveli Popovica iz Vozdovca, imamo Supica koji je produzio ugovor, pa klinac Stankovic, ocigledno se sprema da Borjan ode.

 

U zavisnosti od uspeha u kvalifikacijama, sledi manja ili veca rasprodaja do 31.8.

 

borjana navodno trazi nekoliko engleza, pa ako je to tacno, onda nema sanse da ostane posle avgusta, ako i do tada

Link to comment
20 minutes ago, Nikodije said:

stize i australijanac™ degenek, cime je popunjena odbrana. videcemo ko ce ciniti tandem sa savicem, posto nemam predstavu ko ce se izdvojiti od ove trojice, pretpostavljam da je ganac najkompatibilniji posto kazu da je brz.

borjan, stojkovic, savic, sumaila, rodic, jovicic, krsticic, ebesilio, ben, radonjic, pesic

nije lose, mada bih ja radije umesto pesica video nekog boljeg igraca, mozda i dovedu ako njega uspeju da uvale

 

i naravno ostaje da vidimo da li je ebesilio vise kao kanga ili rikardinjo

 

Degenek je bukvalno igracka replika Le Taleka, cak je umeo i da zabrazdi na zadnjem veznom u nekim utakmicama. Milojevic je ocigledno isao na to da upari dva para centarhalfova od kojih je jedan dugacak i dobar u duelu a drugi nizi i okretniji (Savic - Degenek, Babic - Sumaila). Ebesilio je dosta drugaciji tip igraca od Kange, nije carinik i odgovorniji je u trcanju ali nije bas klasican plej. Kao i Kanga ima opasnu prangiju i ne libi se da zategne s respektabilnih daljina.

 

Mislim da s ovim zakljucujemo spisak pojacanja bar do zavrsetka evropskih kvalifikacija kada cemo verovatno prodavati nesto. Borjan navodno ima ponudu Vulverhemptona i dozvolu kluba da ode ali kad se zavrse kvalifikacije, pretpostavljam da su zato doveli ovog Popovica. Premijer liga je Premijer liga, u klubu niko nece praviti smetnje Borjanu da se tamo oproba. Pesic takodje ima dogovor s klubom da ode ako dodje dobra ponuda, u tom slucaju gadjace se strani spic. Ima interesovanja odavno za Radonjica, Rodica i Vujadina ali nista konkretno za sada. Srnic izgleda ide u Spaniju.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

borjan, stojkovic, savic, sumaila, rodic, jovicic, krsticic, ebesilio, ben, radonjic, pesic

 

 

Ovo mi se i dalje cini kao slabiji tim nego jesenas. Sumaila ili Degenek ce tesko odmah zaigrati na nivou La Taleka koji je drzao odbranu, Pesic je slabiji igrac od Bacjea. Jedino ukoliko Ebesilio bude nivo iznad Kange a Radonja i Ben nastave uzlaznu putanju. Mislim da su se nasi zajebali sto nisu odmah uvaljali Pesica ako su mogli i doveli boljeg stranca. 

Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Uvaljace Pesica ili u Kinu ili negde u Evropu. Kinezima prelazni rok traje do  13.7. taman posle prve utakmice. Mene vise brine Borjan, posto smo doveli Popovica iz Vozdovca, imamo Supica koji je produzio ugovor, pa klinac Stankovic, ocigledno se sprema da Borjan ode.

 

U zavisnosti od uspeha u kvalifikacijama, sledi manja ili veca rasprodaja do 31.8.

 

Ako je Terzic nesto promenio u klubu to je da nema vise uvaljivanja tamo negde, igraci se prilicno planski prodaju i dobijaju se solidne ponude. Ni igracima se vise ne zuri toliko da odu.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Degenek je bukvalno igracka replika Le Taleka, cak je umeo i da zabrazdi na zadnjem veznom u nekim utakmicama. Milojevic je ocigledno isao na to da upari dva para centarhalfova od kojih je jedan dugacak i dobar u duelu a drugi nizi i okretniji (Savic - Degenek, Babic - Sumaila). Ebesilio je dosta drugaciji tip igraca od Kange, nije carinik i odgovorniji je u trcanju ali nije bas klasican plej. Kao i Kanga ima opasnu prangiju i ne libi se da zategne s respektabilnih daljina.

 

Mislim da s ovim zakljucujemo spisak pojacanja bar do zavrsetka evropskih kvalifikacija kada cemo verovatno prodavati nesto. Borjan navodno ima ponudu Vulverhemptona i dozvolu kluba da ode ali kad se zavrse kvalifikacije, pretpostavljam da su zato doveli ovog Popovica. Premijer liga je Premijer liga, u klubu niko nece praviti smetnje Borjanu da se tamo oproba. Pesic takodje ima dogovor s klubom da ode ako dodje dobra ponuda, u tom slucaju gadjace se strani spic. Ima interesovanja odavno za Radonjica, Rodica i Vujadina ali nista konkretno za sada. Srnic izgleda ide u Spaniju.

 

raduje me ako je tacno ovo sto kazes za degeneka, da je slican le taleku. to onda znaci da je dobar na lopti, a kada imas igraca u odbrani koji zna da igra fudbal, to je velika stvar. vidimo koliko je reprezentacija hendikepirana jer nema takvog igraca. mislio sam da je slicniji babicu s obzirom na visinu. a za ebesilija sam i ja procitao ovo sto si napisao - takticki odgovorniji i pismeniji igrac od kange, ali slabija lopta i manje lucidnosti nego kanga. vise sam mislio da le ce biti pogodak kao kanga ili promasaj kao rikardinjo. ali za razliku od rikardinja igrao je pre zvezde u ozbiljnim klubovima, pa valjda nece izgoreti

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Ovo mi se i dalje cini kao slabiji tim nego jesenas. Sumaila ili Degenek ce tesko odmah zaigrati na nivou La Taleka koji je drzao odbranu, Pesic je slabiji igrac od Bacjea. Jedino ukoliko Ebesilio bude nivo iznad Kange a Radonja i Ben nastave uzlaznu putanju. Mislim da su se nasi zajebali sto nisu odmah uvaljali Pesica ako su mogli i doveli boljeg stranca. 

 

Mozda pojedinacno slabiji ali timski je Milojevic dobio ono sto je trazio i to na vreme, a osovina tima je ostala ista iako je promenjeno dosta igraca. Tacno je da je Boaci bolji igrac od Pesica ali sada, recimo, na desnom krilu imamo Bena i Jevtovica a imali smo Srnica i Milica. Prosle godine na pocetku kvalifikacija Radonjic je bio non factor, Krsticic i Rodic su tek dosli (nisu ni igrali od pocetka kvalifikacija), patili smo se sa Milijasem i Andjelkom na levom beku u prva dva kola kvalifikacija. Kanga takodje nije igrao na pocetku jer je bio kaznjen sezonu pre toga i odradjivao je kaznu. Ako se brzo zavrsi ovo sa Ebesiliom i Degenekom Miloje ce imati formiran tim vec na pripremama, sto je mnogo povoljnije od prosle godine kada smo se kompletirali usput.

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 

raduje me ako je tacno ovo sto kazes za degeneka, da je slican le taleku. to onda znaci da je dobar na lopti, a kada imas igraca u odbrani koji zna da igra fudbal, to je velika stvar. vidimo koliko je reprezentacija hendikepirana jer nema takvog igraca. mislio sam da je slicniji babicu s obzirom na visinu. a za ebesilija sam i ja procitao ovo sto si napisao - takticki odgovorniji i pismeniji igrac od kange, ali slabija lopta i manje lucidnosti nego kanga. vise sam mislio da le ce biti pogodak kao kanga ili promasaj kao rikardinjo. ali za razliku od rikardinja igrao je pre zvezde u ozbiljnim klubovima, pa valjda nece izgoreti

 

Degenek je nominalno bolji igrac od Le Taleka ali je pitanje kako ce se snaci i uigrati, Francuz je kod nas odigrao sezonu zivota. Ne treba se previse baviti individualnim resenjima, ovaj novi tim ce biti bitno drugaciji od proslogodisnjeg koji je odradio kvalifikacije. Milojevic ocigledno pravi tim koji je u stanju timski da istrci i gde svaki igrac ima tacno odredjena zaduzenja, bice manje oj-ha ludila ali je plan ocigledno da budemo tvrd i takmicarski sposoban tim. tacno po ukusu onoga kako Milojevic misli da ekipa treba da izgleda.

 

Da li ce to doneti isti rezultat kao prosle godine videcemo, to zavisi od mnogo faktora. Mi smo prosle godine imali mnogo srece protiv Krasnodara, u klubu niko zivi nije verovao da cemo ih izbaciti. Ovoga puta cemo izgleda kompletirati tim na vreme pa cemo videti na sta ce to da lici posle priprema. Apoel nije ekipa koju nije moguce izbaciti, za dalje (ako prodjemo) dosta toga ce zavisiti od zreba. Ne treba zaboraviti da smo doveli i Jevtovica, verujem da ce mnogi biti prijatno iznenadjeni time sta on moze da odigra.

Link to comment

Sama činjenica da smo ostavili preko 80% rostera koji je izgurao prethodnu polusezonu jača nas na planu timske igre, uigranosti, što nas približava ekipama tipa Plzenj, istočne ekipe, Olimpijakos, a to je ono gdje smo patili i krvarili godinama, pa onda u julu o avgustu natrčimo na kakve Kazahstance koji nas olupaju kao jajca za doručak. Draže mi je ovo nego da smo doveli 13 mačaka, 6 najboljih mladih igrača CG i 9 povratnika koji su spremni da poginu za dres sa najdražim grbom. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Sama činjenica da smo ostavili preko 80% rostera koji je izgurao prethodnu polusezonu jača nas na planu timske igre, uigranosti, što nas približava ekipama tipa Plzenj, istočne ekipe, Olimpijakos, a to je ono gdje smo patili i krvarili godinama, pa onda u julu o avgustu natrčimo na kakve Kazahstance koji nas olupaju kao jajca za doručak. Draže mi je ovo nego da smo doveli 13 mačaka, 6 najboljih mladih igrača CG i 9 povratnika koji su spremni da poginu za dres sa najdražim grbom. 

 

Mnogo se promenilo u klubu po tom pitanju jos od Bozovicevog mandata a tek sada s Milojevicem se dobro pazi kako se selektira tim. Kupuje se planski, prodaje se planski, tu i tamo Terzic dopusti Terzicu da utrpa neku svoju kombinaciju ali, sve u svemu, mnogo bolje to sada izgleda. Cak se i guranje Racica isplatilo, nije nas kostalo nista rezultatski a dobili smo ozbiljne pare za tu cepanicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...