Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledao sam highlights. Jeste da smo imali igrača više, ali je za paljenje koliko se brzo i na prvu igra. Baš je atraktiva. Jedva čekam utakmice protiv najboljih timova. Baš me interesuje da vidim gde smo.

Link to comment

uvek budu zanimljivi ovi komentari..na vreme sudija iskljucio igraca...i sa 11 su prelazili 40m pa su sigurno osteceni, kako vam ne dosadi

ono sinoc je fantazija, ja sam zaboravio da Bena uopste nije bilo sinoc

Link to comment

Pozdrav ekipi, dugo vas čitam, pa... :s_dj: 

 

Elem, ova ekipa podsjeća na ekipe sa krajem osamdesetih i početkom devedesetih koje su poput kaznene ekspedicije išle kroz ligu, a nadam se da će najbolja potvrda toga biti utakmuca u nedelju. I dalje sam mišljenja da je Napoli u ovom momentu prevelik zalogaj, mada...

Link to comment
54 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Pozdrav ekipi, dugo vas čitam, pa... :s_dj: 

 

Elem, ova ekipa podsjeća na ekipe sa krajem osamdesetih i početkom devedesetih koje su poput kaznene ekspedicije išle kroz ligu, a nadam se da će najbolja potvrda toga biti utakmuca u nedelju. I dalje sam mišljenja da je Napoli u ovom momentu prevelik zalogaj, mada...

Pozdrav Hrkljuše :)

Link to comment

Nisu bas morale poljske sudije protiv ekipe kojoj ce verovatno 2 Poljaka biti u 11 :dry:

 

Steta zaista sto smo izvukli ovakve azdaje na zrebu, bilo je tu nekoliko grupa gde bi se ova nasa ekipa dobro posibala za trece mesto. Ovako, u utorak nam je verovatno jedina sansa da uzmemo neki bod, a i ona je mizerna. Ne secam se kad smo poslednji put igrali sa ekipom kvaliteta ovog Napolija, to je klasa iznad Salcburga, Cska, Krasnodara, onog Arsenalovog podmladjenog sastava... Pritom je taj i takav Napoli upadljivo slabiji od preostala dva tima.

 

Bice to slicna utakmica ovoj nasoj sa Radnikom, samo sto cemo mi biti u ulozi Radnika. Neophodna je apsolutna disciplina i koncentracija svih 90 min ne bi li se izvukao pristojan rezultat i eventualno docekao neki kiks (citaj Maksimovica). 

Budemo li kao u Salcburgu prepustili sredinu terena i gadjali Boacija dugim loptama najebali smo. Ovi su prosto prebrzi napred i izmesace Vujadina, Zula i ekipu ocas posla ako ih pustimo da igraju. Zato se nadam identicnom sastavu kao protiv Radnika, sa Jovicicem na klupi a Causicem na terenu i jedino Benom umesto Kafua. Pa da probamo da drzimo lopti koliko se moze i uspostavimo nekakvu ravnotezu na sredini. Ako izdrzimo pocetni nalet, kako vreme bude prolazilo, oni ce sve vise rizikovati, pa se mozda ukaze sansa za neku kontru. 

Sve u svemu - jebeno, ali jedva cekam tekmu i bice to vece za uzivanje kakav god bude krajnji ishod. A ubedjen sam da se necemo obrukati ni na jednoj utakmici, ocekujem pristojne poraze uz dobru borbu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...