Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

48 minutes ago, Jozef K. said:

Kako je izgledala utakmica? Nisam stigao da gledam. Kako sve ovo izgleda?

 

Izgledala je kao da su nam u napadu umesto Milica, Simica, Bena i Radonjica igrali Kafu, Marin, Ebesilio i Boaci.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne slazem se. Evo ja recimo planiram jos vise da se popalim. 

 

Pocevsi od sad: 

Po prvi put mozemo da kazemo da je nasa sledeca utakmica, utakmica Lige Sampiona :wub:

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Sredina Causic - Krsticic - Ebisilio moze  da odigra kvalitetno i presing/odbranu i napad vrlo kreativno. Trojka napred Marin/Kafu, Ben, Boaci... Koga izabrati?

 

Mislim da je Marin iznenadio i Milojevica koliko je brzo usao u fazon, on bi trebalo da bude siguran za Napoli jer je jednostavno dosta bolji igrac od svih drugih. Za drugo ce biti da se cese ali cini mi se da se sve svodi na to da li ce Ben ili Ebesilio igrati u sredini iza Boacija. Kafu je, na moje veliko iznenadjenje, pokazao da je verovatno nas najbolji krilni napadac u fazi odbrane a Ben je ionako uglavnom mnogo vise pokazivao u sredini nego na boku. S druge strane, Ebesilio je veceras posteno preorao teren i verovatno je bolja kombinacija za tog centralnog veznog ako su iza njega krsticic i Ebesilio.

 

Znajuci Milojevica tim ce biti formiran tako da odgovori na skauting Napolija, tako da se sada jos nista ne moze reci pouzdano. U svakom slucaju ovo su mnogo sladje muke za njega od toga da li ce u spic Milic, Pavkov ili Stojiljkovic a u sredini Simic, Jovancic ili Jovicic.

Link to comment
19 minutes ago, LeBron said:

Stojkovic da zna da centrira sa ovakvom ekipom bi imao bar dve asistencije po utakmici.

 

Stojkovic i Rodic su najebali ako se bude Milojevic i dalje zajebavao s ovom ekipom u nasoj ligi, prebrzo je ovo za njih. Rodic je dusu mogao da ispusti, par puta su ga Krsticic i Marin cekali da otvori levu stranu po nekoliko sekundi.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...