Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

A samo kad se setim da sam marta prošle godine u jednom momentu bio prinuđen da založim svoj stan i stan mojih roditelja da bismo dobili kredit od banke kako bi Zvezda preživela i dobila licencu...:cry:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

On daje toliko različitih izjava o dugu, da sam sad već siguran da to radi namjerno da bi zbunio tzv javnost.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

"Svako je rekao da je Crvena zvezda klinički mrtva. Pored duga od 54 miliona evra, bilo joj je potrebno između 10 i 12 miliona godišnje za život. I sve smo izdržali. Ovo bi trebalo izučavati na univerzitetima - kako smo od kluba pred bankrotom došli do toga da živimo snove miliona navijača i igramo Ligu šampiona".

 

Тако је! На факултетима да се изучава како смо играли Лигу УЕФА, а на универзитетима како играмо Лигу шампиона! 

Link to comment

imao sam sreće da najmoćniji čovek u Srbiji Aleksandar Vučić stane iza mene. Imali smo neke teške situacije u poslednje četiri godine. Par puta mi je došlo da odustanem. Ali on mi to nije dozvolio. I kada je 2015. nezadovoljstvo tribina eskaliralo, i kada su svi otišli iz kluba. Tad je Vučić stao iz mene. Kao i 2017, kada je izgubljena titula na Voždovcu. Rekao mi je: “Možda je bolje za tebe da odeš, ali nije za Zvezdu, moraš da ostaneš”. Možda se mnogima ne sviđa što zahvaljujem Vučiću, ali oni ne shvataju da je on vizionar i kada je Crvena zvezda u pitanju. Verovao je da mogu da uradim nemoguće. I evo, sada je klub u društvu evropskih velikana. Crvena zvezda je prešla igricu, što kažu klinci. I nikada više neće biti u problemu...

Link to comment

Poslednji relevantan podatak oko duga je finansijski izvestaj za 2017. godinu koji govori da je ukupan dug 41 milion evra. Kad stigne izvestaj za 2018. onda cemo videti kako stvari zaista stoje, do tada sve ove Terziceve budalastine ne treba uzimati ozbiljno. Terzic radi isto sto i svaki drugi funkcioner SNS-a, ono sto su svi naucili od gazde, svaki put kad zine slaze jer je shvatio da nijedna laz nije dovoljno masna da ne moze da prodje u srpskoj javnosti.

 

Stanje u klubu je, inace, definitivno mnogo bolje, ako se izuzmu klasicne mane srpskih rukovodstava, bahatost prema slabijima, servilnost prema jacima i dirigovani menadzment u kojem jedni rade a drugi preuzimaju zasluge. Plate zaposlenima mnogo manje kasne nego ranije i kad stignu neke vece pare isplacuju se svi zaostaci, strucni stab je dobio apsolutno sve sto je trazio od opreme i uslova za pripremu igraca i taj deo za sada radi besprekorno. Igraci se prodaju za onoliko koliko zaista vrede na trzistu, istina je da smo odbijali mnoge ponude koje nismo smatrali dovoljno adekvatnim, a bilo je i slucajeva da smo pristajali na prodaju nekih igraca ali oni nisu hteli da idu jer nisu bili zadovoljni licnim uslovima. Terzic je, po mojoj proceni, kupio Marina pre svega zbog toga da bi se pojavio na trzistu kao kupac za ozbiljne iznose i tako napravio imidz kluba u koji ne vredi dolaziti sa ucenjivackim ponudama. Atmosfera medju igracima je izvanredna, Milojevic mnogo vodi racuna o tome. Sto se tice ovog sredjivanja stadiona, vecina ovog sto se sada radi je zato sto mora, ono za sta je Terzic zagrizao i sto ce se sigurno doterati do kraja ako ostane u klubu (a ne pada mu na pamet da ide, niti ikome pada na pamet da ga smenjuje) je zaokruzivanje infrastrukture za rad omladinskog pogona. 

 

Sad, koliko ce sve ovo trajati ne znam, u Srbiji nista ne traje dugo, ali ovo definitivno nije isti klub kakav je bio pod prethodnim upravama.

Link to comment
1 minute ago, Segundo said:

Ko je Bekenbauer junior?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

Štefan Bekenbauer, sin Kajzerov. Bio je na probi u Zvezdi početkom devedesetih, igrao je štopera, ali nije pokazao gotovo ništa pa ga nisu potpisali.

 

Vidim sad da je umro 2015. godine, u 46. godini, od tumora na mozgu. Eh, jbm ti život.

Link to comment
Štefan Bekenbauer, sin Kajzerov. Bio je na probi u Zvezdi početkom devedesetih, igrao je štopera, ali nije pokazao gotovo ništa pa ga nisu potpisali.
 
Vidim sad da je umro 2015. godine, u 46. godini, od tumora na mozgu. Eh, jbm ti život.
Hvala. Pojma nisam imao za taj podatak.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Ezekijel said:

Jedno pitanje padobranske prirode - kao se naziv RM za stadion CZ primio u narodu?

 

 

 

Isto kao i nekad stadion Crvene Zvezde. Ne koristi se, osim u medijima. I dalje je to Marakana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...