Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Moća said:

Sreća pa sma kupio tv od 49 inča pa će mi biti ko na stadionu :D

 

Koji ce ti to kurac ako nemas dnevnu sobu od 150 kvadrata? Usinuces vrat od mrdanja glavom levo-desno.:laugh:

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

Ti bi mogao malo sa klopanja da predjes na brscenje zelenisa, ugojio si se kao prasac.:D

 

Istina. Al sta cu kad volim  :piggy: (mada mi realno vise slatkisi i koka kola prave probleme)

 

 

Zivo me zanima da li ce biti jos karata u prodaji ili je to to... Ne pamtim kada je ovakva jagma za kartama bila. Meni zvoni telefon kao lud kao da sam ja Mijovic jr. da pitaju ljudi jel mogu da im nadjem karte. Kako li je tek onima koji stvarno imaju pristup svim kartama i mogucnost da iste nekome prodaju...

 

Link to comment
28 minutes ago, adasevic said:

 

Istina. Al sta cu kad volim  :piggy: (mada mi realno vise slatkisi i koka kola prave probleme)

 

 

taj fazon, niko se od mesa nije ugojio... 

Link to comment

Узео ми ортак карту за Ливерпул. :isuse:  Купио два комплета, један себи а други наменио најбољим ортацима, па ко се пали на калчо, ко хоће да види Нејмара, ко Енглезе. Ја, ето, Енглезе. 

 

Хтео сам да не идем, сви сте ми сведоци. 😐

Link to comment
7 minutes ago, Прслин said:

Узео ми ортак карту за Ливерпул. :isuse:  Купио два комплета, један себи а други наменио најбољим ортацима, па ко се пали на калчо, ко хоће да види Нејмара, ко Енглезе. Ја, ето, Енглезе. 

 

Хтео сам да не идем, сви сте ми сведоци. 😐

Pravi otrak. Zavidim. Ceni to. Ako ti sta iskrsne, znas gde je mozes utopiti :D

Link to comment

Preko sajta definitivmo nije moglo da se kupi. Jebem im mater odvratnu.
Jedino nam ostaje nada da to nije sve i da ce izbaciti jos nesto pre samoh tekmi.

Btw vec ima i tapkanja po netu, malopre mi poslao ortak sliku

dcf0d6f3441418501fdcb333ea72393d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A jeste 600e, ja toliko ne bih platio iz zatvora da izadjem. :D Btw, 4 i po sata cekam u redu na sajtu, pri kraju je load, da li je stvarno rasprodato ama bas sve? Hteo sam na centar istoka, sad bih uzeo bilo sta.

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

A jeste 600e, ja toliko ne bih platio iz zatvora da izadjem. :D Btw, 4 i po sata cekam u redu na sajtu, pri kraju je load, da li je stvarno rasprodato ama bas sve? Hteo sam na centar istoka, sad bih uzeo bilo sta.

 

Imaš možda još malo juga i severa, barem ih je bilo posle petice, nadam se da si imao sreće.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...