Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, James Marshall said:

Meni nešto u glavi onaj ćelavi Miladinović, half, kad god pomislim na PSV, je li on igrao tu ili je kriv za golove u BG

u bg koliko se sećam

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

To izgleda jako sada, ali tad pola njih nije imalo ni brkove. Vidic je taman otisao, Bisevac je dosao kao desni bek, mislim da osim Zigica, Pantele i Dudica tu niko nije imao jace od 23 godine.

Jebeni Miladinovic je dao gol Jang Bojsima, kakav je to mazgov bio. :ph34r: Tutoric pre Tutorica.  

Kad smo vec kod starih asova:
 


:)

edit: Belodedic izgleda 15 godina mladje od Darka Kovacevica. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ne znam, bas mi zvuci to previse optimisticno o 30.000 paketa. Osim prvog dana, nije bilo guzvi, a koliko sam shvatio, nije ni tad bilo neko ludilo. 

Mislim, stalno je bilo pomalo ljudi, ali nije neka guzvetina. 

 

Bas bih se iznenadio da je tacan taj podatak.

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

Paralelno sa A timom, za učešće u Ligi šampiona pripremaju se i omladinci Crvene zvezde. 

Izabranici Bratislava Živkovića, takođe, igraju protiv Napolija, Pari Sen Žermena i Liverpula, a nekadašnji fudbaler crveno-belih odredio je spisak od 40 igrača koji će konkurisati za tim.

 


 

 

40 igraca :D

Link to comment

Inace direktor stadiona je lazov da nema vremena za radove. Da su krenuli sa sredjivanjem okoline stadiona, recimo, odmah posle Trnave, makar bi taj deo zavrsili do sada.

Znali smo da cemo igrati najmanje LE, al jzgleda da je lakse raditi sve u minut posle 12.

 

Pozdrav za gospodina na 3:27

 

smile.png

 

 

Link to comment
8 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ne znam, bas mi zvuci to previse optimisticno o 30.000 paketa. Osim prvog dana, nije bilo guzvi, a koliko sam shvatio, nije ni tad bilo neko ludilo. 

Mislim, stalno je bilo pomalo ljudi, ali nije neka guzvetina. 

 

Bas bih se iznenadio da je tacan taj podatak.

 

Ima oko 10000 clanova. Sa clanskom kartom mogu da se kupe barem 2 paketa + sa sezonskom moze da se kupi jos jedan sa popustom. Uz to, moze da se kupi i sa junior clanskim. Ja sam kupio 7 paketa (3 clanske i 1 sezonska), slicno su radili i ostali. Takodje, mnogi ljudi su se snalazili tako sto su cekali da naidje neko ko ne planira da kupi maksimalan broj karata na clanske pa im davali pare da im dokupe to sto im fali. Radilo je 8 saltera i sve to je islo dosta brzo. Najvece guzve su bile prvog dana prodaje i u subotu. Ali i pored toga, 10tak hiljada ljudi (racunam da nisu bas svi isli po karte, nego 1 ode sa par clanskih i sezonskih) razvuceno na nedelju dana nikako ne iziskuju guzvu na blagajnama. 

 

Drugacije je kada je prodaja slobodna, tada moze u 200k ljudi da nagrne jer se ne zna koliko karata ima. Ovako znas da koliko god se proda, bice za tebe jer nema mogucnosti da se proda sve pa odes kad imas vremena. 


Jutros pre 7 red do Dikinog kafica...

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...