Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Kosan ima bogatu istoriju fejlova, to - pa Ekeren, pa mu je Bajern pobeg'o s tanjira (zivot i prikljucenija Tonija Krosa + Smuci koji u 5 godina 2x prima gol s istog mesta na isti nacin), pa Aris. Zamislite samo paralelni univerzum i naslov u Zurnalu : Kosan ponistio Hicfelda. Svrsavanje kao Zivadinovicevo kad smo stvarno koknuli Lama Blama i Klose Mose Fosea, nakon sto su nas uvek dobijali na srecu. :laugh:

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je jedna od dražih utakmica iz tih "jadni smo" faza iz žonpijevog mandata, onaj povratak protiv Tbilisija, kad smo već bili otpisani, ono je baš bilo u stilu Lazara. Ekipa škarta, otpadnika, sa sve mutavim žonpijem na klupi, ali nekako su bili simpatični i dragi u toj svojoj jadnosti. 

Link to comment

Takodje mi dan danas nije jasno kako smo odvukli Ludogorec u produzetke ovde, bili smo zreli za jedno 7-8, kakve su majmune Kafu, Marselinjo, Vanderson pravili od svih, imena sam im dobro zapamtio. I sve to nakon sto smo jos tamo mogli da ih dokusurimo jer smo okrenuli na 2-1 i imali mrtvu sansu za treci. :blink: 

Edited by Plajvi
Link to comment
18 minutes ago, levi said:

paralelni univerzum u kome je Helsinki fejl 

 

u stvarnosti Kosan je izbacio Helsinki, a sledeće godine ruski Rotor i Metz, a ispao od Lyona bez domaćeg terena

Prvu u helsinkiju ste izgubili 1:0 uz bas sramotnu igru. U revansu ste odma poveli 2:0 u drugom poluvremenu je kosan igrao na kontre,bilo je par puta vruce pred Jevricevim golom.

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

 

 

 

Ako bas hoces evropsku utakmicu, onda je to Kosanovo gostovanje Arisu i "ponosnih" 3-0 kada Kosan u debelom minusu vadi jedinog spica i pojacava odbranu... Uz onu genijalnost reprezentacije sa Rusima to je jedini mec gde je neka nasa ekipa igrala bez i jednog napadaca...

 

Tačnije, 80 minuta je Koroman izigravao špica, pa je posle ubacio Jestru.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni je jedna od dražih utakmica iz tih "jadni smo" faza iz žonpijevog mandata, onaj povratak protiv Tbilisija, kad smo već bili otpisani, ono je baš bilo u stilu Lazara. Ekipa škarta, otpadnika, sa sve mutavim žonpijem na klupi, ali nekako su bili simpatični i dragi u toj svojoj jadnosti. 

Jedna od boljih atmosferqa u poslednje vreme na stadionu

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Bas neki dan sam pricao s osobom koja je bila sa klubom na tom gostovanju. Kaze da su se igraci toliko uplasili te utakmice da je skoro ceo tim imao stomacne probleme pred pocetak. Valjda se Ziga povredio i nije mogao da igra, tako nekako.

generalno je tad bila losa atmosfera pred revans i pored sasvim ok rezultata u prvoj

cini mi se da aposlutno niko nije verovao da mozemo dalje

bisevac nas je samo dokosurio

 

a to je jedna od najboljih zvezdinih ekipa od raspada sfrj na ovamo

gledajuci striktno domace igrace verovatno i najbolja

Link to comment

Paralelno sa A timom, za učešće u Ligi šampiona pripremaju se i omladinci Crvene zvezde. 

Izabranici Bratislava Živkovića, takođe, igraju protiv Napolija, Pari Sen Žermena i Liverpula, a nekadašnji fudbaler crveno-belih odredio je spisak od 40 igrača koji će konkurisati za tim.

Glavni aduti su trojica već prekomandovanih u prvi tim - napadač Dejan Joveljić, levi bek Aleksa Terzić i golman Miloš Gordić. Oni su i najstariji, pošto su prva dvojica rođeni 1999. godine, a Gordić 2000. Najmlađi je četvrti golman mreže, inače član selekcije mlađih kadeta - Marko Ćopić, koji je rođen 2003. Većina igrača su 2001. godište (njih 25), a 11 ih je rođeno 2002.
 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...