Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa jbg sad, ne može se porediti neka bezvezna utakmica sa Borčom i blamiranje po Evropi. Možda jeste ista jadnost ali drugačije težine.:fantom:

U tom smislu-ne pamtim da smo odigrali išta jadnije od onog sa Sasuolom.

Link to comment

Uh, to je bila demonstracija nemoći. Možda nije blamiranje nivo Kairata u smislu da je to ipak italijanski klub, ali Sasuolo je bila utakmica u kojoj sam bukvalno imao najmanje optimizma ikad. 

Link to comment

Meni je najgore bilo 4-0 od Zenita i 4-0 od Rena, zestoka penisovanja koja su mogla biti i duplo zesca. Sasuolo isto. 5-0 od PSV-a iz nekog razloga mi nije bog zna kako tesko palo, a mislim da nam je to najveci poraz u evrokupovima. 

Tamo na Islandu kad smo igrali, ovi promase penal na 0-0 i Vesovic posle utakmice izjavi fazon 'dobro je, ko zna sta bi bilo da je to uslo'. :ph34r: 

Edited by Plajvi
Link to comment
11 minutes ago, Apollo Creed said:

Pa jbg sad, ne može se porediti neka bezvezna utakmica sa Borčom i blamiranje po Evropi. Možda jeste ista jadnost ali drugačije težine.:fantom:

U tom smislu-ne pamtim da smo odigrali išta jadnije od onog sa Sasuolom.

 

E jbg sad. Onda moze da se kaze da ne moze Kairat da se poredi sa nekim ozbiljnijim ekipama. Moze. Ajd da je neka tekma koju smo igrali sa 6. timom, poput 0-3 sa Vojvodinom neke godine, al ovo je bila vazna utakmica. I tema je osecaj nemoci i uzasa prouzrokovan nasom igrom :)

 

Ako bas hoces evropsku utakmicu, onda je to Kosanovo gostovanje Arisu i "ponosnih" 3-0 kada Kosan u debelom minusu vadi jedinog spica i pojacava odbranu... Uz onu genijalnost reprezentacije sa Rusima to je jedini mec gde je neka nasa ekipa igrala bez i jednog napadaca...

Link to comment

Sasuolo je tada bio mnogo jaci od nas, sanse da ih izbacimo su bile manje nego da Cuka bude prva ove godine.
Pogotovo posle Ludogoreca gde nam je samopouzdanje palo na 0.
A da je bila sramotna igra, to stoji.

Link to comment

Мени најјадније гостовање Левадији и пролазак на гол у гостима. Ранђел га примио с пола терена.

Link to comment
42 minutes ago, Plajvi said:

Meni je najgore bilo 4-0 od Zenita i 4-0 od Rena, zestoka penisovanja koja su mogla biti i duplo zesca. Sasuolo isto. 5-0 od PSV-a iz nekog razloga mi nije bog zna kako tesko palo, a mislim da nam je to najveci poraz u evrokupovima

Tamo na Islandu kad smo igrali, ovi promase penal na 0-0 i Vesovic posle utakmice izjavi fazon 'dobro je, ko zna sta bi bilo da je to uslo'. :ph34r: 

 

Bas neki dan sam pricao s osobom koja je bila sa klubom na tom gostovanju. Kaze da su se igraci toliko uplasili te utakmice da je skoro ceo tim imao stomacne probleme pred pocetak. Valjda se Ziga povredio i nije mogao da igra, tako nekako.

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Meni je najgore bilo 4-0 od Zenita i 4-0 od Rena, zestoka penisovanja koja su mogla biti i duplo zesca. Sasuolo isto. 5-0 od PSV-a iz nekog razloga mi nije bog zna kako tesko palo, a mislim da nam je to najveci poraz u evrokupovima. 

Tamo na Islandu kad smo igrali, ovi promase penal na 0-0 i Vesovic posle utakmice izjavi fazon 'dobro je, ko zna sta bi bilo da je to uslo'. :ph34r: 

 

+1 na Ren, a posle PSV sam doneo odluku da vise nikada necu gledati Zvezdu dok je Dzaja prezident. Sva sreca ubrzo ga je zamenio Pixy (ovaj drugi mandat se ne racuna :happy:).

Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

Valjda se Ziga povredio i nije mogao da igra, tako nekako.

 


Mislim da ga je Dudic na treningu pred utakmicu sjebao, secam se kad je vest izasla, ispali smo vec u tom trenutku. Tj, ispali smo kad je glupi Stancic zajeb'o drugi gol ovde, ali kad smo culi da idemo bez kurca u svaleranje... 3 nedelje kasnije nas je Zenit upropastio, mi smo tada bili nosioci. (:laugh:) Posle je bila prica da je Dzaja prod'o i to i Dinamo Kijev i Seltu i Ljupko je najuren.

Nismo ni svesni koliko smo srecni sada. :D

Link to comment

    Aris, što reče Adašević, je bio verovatno najgori Zvezdin evropski meč ako gledamo odnos snaga i tok meča (Koroman jedini smeo preko pola, ostalima Kosan izričito zabranio), mada ima tu da se probere. Gadno je bilo i u Pragu protiv Slavije sa Pižonom na klupi. Odvratna utakmica, horor 11-orka, izvesni Nenad Srećković, levi spoljni iz nekog sela kod Ljiga, je tada upisao jedini meč u Zvezdinom dresu i to kao starter. Pa obe sa Liberecom, to je taj pominjani totalni osećaj nemoći, kao i protiv Slovana. To su tekovine 21. veka, ranije i kad su nas gazili bar smo se gicali, Barsa sa Maradonom i Šusterom, Atletiko...Ili recimo Anderleht, pukli smo obe, ali je lako moglo da bude i obrnuto. 

Link to comment

Blagajne stadiona "Rajko Mitić" biće otvorene sutra od 10.00 kada će početi prodaja ulaznica za sve one koji nemaju sezonsku kartu ili izmirenu članarinu.

 

Zvezda je naglasila da će jedna osoba moći da kupi dva paketa karata.

 

Od sutra će, takođe, biti moguća i onlajn kupovina paketa ulaznica na sajtu www.iticket.rs.

 

Klub je naveo da svi moraju imati ulaznice, pa i deca, odnosno i najmlađi zvezdaši koji budu došli na stadion.

 

Radno vreme blagajni na stadionu "Rajko Mitić" je svim danima od 10.00 do 18.00, a plaćanje je moguće izvršiti i platnim karticama.

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

NIje to ni blizu najgoreg sto sam gledao :lol:

 

Na zalost je bilo bas dosta uzasnih utakmica. Tesko je odrediti koja je stvarno najgora, ali meni je najteze pala pobeda na BSK Borcom na stadionu OFKe, kad je Pizon bio tener. Kakav je ono antifudbal bio... :ph34r:

Ahahhaha ludi Pizon :rolf:

 

Sto se tice vasih utakmica niko nije spomenuo HJK u kupu kupova u Helsinkiju. Za klasu bolji tim ste bili a odigrali ste jadno da jadnije ne moze i izgubili 1:0. Trener vam je bio dunster Kosanovic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...