Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Niste loše prošli. Kazna je da nema gostovanja u Liverpulu i Parizu i nešto sitno novčano. Doduše za ovo prvo, nije da bi vam se baš nadavali viza :fantom:

 

 

Pa nisu se nadavali ni za Arsenala pa nas fino bilo. Tu ce gastosi da napune grad. 

 

Zabrana gostujucih navijaca znaci da klub nece dobiti karte i da ne moze organizovano da vodi navijace. Al niko ne moze da ti zabrani da odes ako nadjes kartu :) Recimo organizovano smo u Salcburgu imali 2,5k navijaca... Jedina razlika je sto zapravo kada ima gostujucih navijaca, ta karta kosta manje nego u slobodnoj prodaji kod njih. 

Recimo za Pariz je najjeftinija karta prosle godine bila 125 evra (karta za utakmicu)... Ovo je apropo Miloseve premije za Bilija :)

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

32 minutes ago, adasevic said:

 

Ovo je apropo Miloseve premije za Bilija :)

 

Bili ide u Napulj, tako da mu zelim svu srecu u kupovini karata.

 

Nadam se samo da navijace Napolija nece zanimati utakmica, pa da ce biti karata u slobodnoj prodaji...

 

Apolo, sta ces kod Mijovica?

Edited by Milosh76
Link to comment
34 minutes ago, adasevic said:

 

Pa nisu se nadavali ni za Arsenala pa nas fino bilo. Tu ce gastosi da napune grad. 

 

Zabrana gostujucih navijaca znaci da klub nece dobiti karte i da ne moze organizovano da vodi navijace. Al niko ne moze da ti zabrani da odes ako nadjes kartu :) Recimo organizovano smo u Salcburgu imali 2,5k navijaca... Jedina razlika je sto zapravo kada ima gostujucih navijaca, ta karta kosta manje nego u slobodnoj prodaji kod njih. 

Recimo za Pariz je najjeftinija karta prosle godine bila 125 evra (karta za utakmicu)... Ovo je apropo Miloseve premije za Bilija :)

 

 

 

 

 

Čekaj, jel to znači da su ovo jedine karte na raspolaganju i da neće puštati u prodaju sektor za gostujuće navijače?

liverpul.thumb.jpg.1fa95dc673db5912b7bd4732596bf971.jpg

liverpul.jpg

Edited by Nikola77
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Bili ide u Napulj, tako da mu zelim svu srecu u kupovini karata.

 

Nadam se samo da navijace Napolija nece zanimati utakmica, pa da ce biti karata u slobodnoj prodaji...

 

Apolo, sta ces kod Mijovica?

 

 

Znam da ide u Napulj, ali Napulj je trece gostovanje, a mi smo kaznjeni sa 2, tako da ce moci da kupi karte i ovde. Ne tangira ga ova kazna :)

 

@Nikola77: Mislim da da. Mada mi je verovatnije da ce to sto je bilo predvidjeno za goste, da puste u slobodnu prodaju. 

Link to comment
10 minutes ago, Nikola77 said:

Pretpostavljam po približnoj ceni kao što su ove za domaće navijače?

 

verovatno po standardnim cenama. kod nas jug ili istok isto kostaju za goste kao i za domace navijace. 

Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

 

 

Znam da ide u Napulj, ali Napulj je trece gostovanje, a mi smo kaznjeni sa 2, tako da ce moci da kupi karte i ovde. Ne tangira ga ova kazna :)

 

@Nikola77: Mislim da da. Mada mi je verovatnije da ce to sto je bilo predvidjeno za goste, da puste u slobodnu prodaju. 

ozbiljno sam planirao da sa bratom idem u liverpul, ali ako je najjeftnija karta 220 funti onda je to stvarno previše. 

Link to comment
2 minutes ago, Nikola77 said:

ozbiljno sam planirao da sa bratom idem u liverpul, ali ako je najjeftnija karta 220 funti onda je to stvarno previše. 

 

Nisu 220 al je pitanje je da li mogu da se nadju. Odi na sajt pa tamo kupi.

 

1.JPG

Link to comment
5 minutes ago, Nikola77 said:

ozbiljno sam planirao da sa bratom idem u liverpul, ali ako je najjeftnija karta 220 funti onda je to stvarno previše. 

To su posebne hospitality karte, gde dobijas nesto poput VIP tretmana. Klub organizuje rucak ili koktel kome prisustvuje i neko od bivsih igraca, i jos dodatnog programa osim same utakmice u zavisnosti koji paket kupujes. Nazalost to su verovatno i jedine karte do kojih sigurno mozes da dodjes, na ostale imaju pravo sezonci i nesto malo ljudi koji ih dobiju u slobodnoj prodaji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...