Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ja se nadam da cu kod nas kupiti jedno od ovih namenjenih gostujucim navijijacima. mislim da ce ih biti, jer nece da nagrne mnogo ljudi kao u salzburg. ako mi to ne uspe kupicu online kartu sto blizu nasem sektoru pa cu traziti da me s njom puste u boks. tamo mi se definitivno ne ide na takozvane neutralne tribine... 

 

plasim se samo da me uefa ne zajebe pa nam zabrani gostovanja. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, Milosh76 said:

Cuti i gleda :) na istoku je miran, na severu nikako

Kupio sam karte, 7-8 ljudi pre mene, izbusio deda sezonsku, dao mi 25 red... Naravno ne mesto iz sezonske.

 

Jel ne može da se dobije bok zapada sa sezonskom...da im makar platim manje kad neću dobiti isto mesto:fantom:

Link to comment
 
Jel ne može da se dobije bok zapada sa sezonskom...da im makar platim manje kad neću dobiti isto mesto:fantom:
Mislim da ne, posto imas centar zapada. Neki likovi ispred mene su hteli bok istok, a nisu im dali jer su imali centar istok sezonsku

Mislim da se sektor 4 ne deli ni na istoku ni na zapadu
Meni su dali sektor 3, 25. red
Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Mislim da ne, posto imas centar zapada. Neki likovi ispred mene su hteli bok istok, a nisu im dali jer su imali centar istok sezonsku

Mislim da se sektor 4 ne deli ni na istoku ni na zapadu
Meni su dali sektor 3, 25. red

 

Koliko ja znam, samo na zapadu. Razlog je sto mi po standardima UEFA nemamo dovoljno VIP mesta, pa je od tog dela zapada, napravljena neka kvazi VIP zona. Bilo je nesto slicno i prosle godine valjda protiv CSKA? 

 

 

Link to comment

Na zapadu se pravi vip loža koja u LŠ više neće biti na galeriji, već u tom centralnom delu. Videh neke fotke, gomilu stvari rade na stadionu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...