Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Plajvi said:

:thumbsup:

Ja sam poterao samo na fonu do sad, nisam testirao na laptopu, ne znam da li tu vuce dobro. Ali kapiram da je sve ok. :D 

 

Probao sam samo Arenu 1 nekih pet minuta i radi fino. Doduse, neki bedni rukomet je na programu, ne znam da li zavisi od toga koliko se ljudi nakaci.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, harper said:

 

Ima svasta ali nisam gledao, instalirao sam ono sto me zanima a to su IPTV sportski i srpski kanali. Eno ti, brate, link pre tri-cetiri posta pa pogledaj.:laugh:

 

reko da ne instaliram ako nema, arene imam i na tv-u... 

Link to comment

Po protokolu, u dogovoru sa UEFA, planirano je da pola sata pre utakmice bivši Zvezdini asovi, predvođeni legendarnim trenerom Ljupkom Petrovićem, izađu na teren i naprave počasni krug.

Navijači će imati priliku ponovo da vide i pozdrave svoje večite ljubimce Deja, Diku, Pančeva, Binića, Robija, Najdoskog, Belodedića, Jugovića, Mihajlovića, Marovića... Akcija je juče pokrenuta, pozivi tek prosleđeni, ali očekuje se da će se većina "barijevaca" odazvati.

- Mnogo sam se obradovao ovom pozivu - istakao je Stevan Dika Stojanović, kapiten evropskih prvaka. - I ranije smo se okupljali, ali je ovo poseban povod, jer smo svi presrećni što se naša Zvezda vratila tamo gde joj je i mesto, u krem evropskog fudbala. Očekujem da će se većina igrača odazvati, neće doći samo oni koji baš budu sprečeni.


http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html%3A747906-LEGENDE-NA-PREMIJERI-Evropski-prvaci-iz-Barija-specijalni-gosti-na-mecu-Zvezde-i-Napolija

Svaka cast za akciju

Link to comment

Zna li neko ima li istine da je dogovoren i drugi mladi reprezentativac iz Trnave, desni bek Kadlec, koji bi trebalo da bude naš od leta 2019.?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...