Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebem im mater sa Arenom, opet cu da se zajebavam sa strimovima ako ne poludim i odlucim da odem da gledam uzivo. Te majmune ili treba naterati da budu u nekoj kablovskoj ponudi ili im oduzeti prava na prenose utakmica i LS i domace lige. Koji kurac se oni prave pametni s drzavnim parama.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

Jebem im mater sa Arenom, opet cu da se zajebavam sa strimovima ako ne poludim i odlucim da odem da gledam uzivo. Te majmune ili treba naterati da budu u nekoj kablovskoj ponudi ili im oduzeti prava na prenose utakmica i LS i domace lige. Koji kurac se oni prave pametni s drzavnim parama.


Imaju neka sokocala™ za Android/PC koja hvataju Arene lagano, kao ono sto smo pre imali za ABA ligu dok nije puklo, instalirao cale pre neki dan, iscimacu ga da mi pokaze sta gde kako pa cu postaviti ovde. :D

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Imaju neka sokocala™ za Android/PC koja hvataju Arene lagano, kao ono sto smo pre imali za ABA ligu dok nije puklo, instalirao cale pre neki dan, iscimacu ga da mi pokaze sta gde kako pa cu postaviti ovde. :D

:thumbsup:

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

jel ima stranih sportskih televizija, konkretno espn i ufc figft pass? 

 

Ima svasta ali nisam gledao, instalirao sam ono sto me zanima a to su IPTV sportski i srpski kanali. Eno ti, brate, link pre tri-cetiri posta pa pogledaj.:laugh:

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

Instalirao. Hvala Plajvi.

:thumbsup:

Ja sam poterao samo na fonu do sad, nisam testirao na laptopu, ne znam da li tu vuce dobro. Ali kapiram da je sve ok. :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...