Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

odluka je u petak

 

edit. jasnije receno, uefa nas slucaj razmatra u petak. do kraja tog da znace se koja nam kazna sleduje. 

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

24 minutes ago, Moća said:

Idemo na jug svi izgleda. Ja bi se odlučio za istok da je 12 ali 15 mi nekako psihološki previše.

Izdajnice :D

 

@Bright Billy  Napulj je super,samo se cuvaj coskova i uvece luke i okoline. Tokom dana je sve kako treba. Samo ides po glavnom setalistu i ne ides okolnim ulicama i bice ok :D

Link to comment

stari sam ja mufljuz, znacu valjda da se sacuvam :D

 

krivo mi samo sto drugar sa kojim najvise volim da putujem ima neko rociste bas na dan utakmice pa ne moze da ide. tek da vidis njega kako se snalazi u na prvu pogled bezizlaznim situacijama, ne bi verovao :laugh::ph34r::laugh:

Link to comment

Maradona dolazi na utakmicu :D

 

Незванично специјални гост Црвене звезде  на првој утакмици Лиге Шампиона на Стадиону Рајко Митић у Београду између Црвене звезде и Наполија би могао да буде Дијего Армандо Марадона, који би требало да потврди долазак.

 

Gde si to cuo/procitao?

 

33 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kakve su sad ovo priče da se "razmišlja o odlaganju prodaje ulaznica" zbog eventualne suspenzije stadiona zbog sranja u Salcburgu?

Edited by Milosh76
Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

Gde si to cuo/procitao?

U Danasu, štampano izdanje, pitali Zorana Ivoševića... ali evo gledam, u stvari piše da klub za sada ne razmišlja o odlaganju prodaje :isuse: Koji sam kreten, pao mi mrak na oči pa sam prevideo +/-

 

Takođe kaže da bi eventualno izbacivanje FKCZ iz LŠ bilo greh prema sportu, i uzda se da tako nešto neće dozvoliti 1 Čeferin. "Kakva god da bude kazna, da li samo blaga u vidu novčanog iznosa ili u vidu jednog ili više mečeva bez publike (...) poslednja opomena."

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Takođe kaže da bi eventualno izbacivanje FKCZ iz LŠ bilo greh prema sportu

 

Ko je u historiji CL uopšte i izbačen? Dinamo Kijev 1995-96, zbog nekog potkupljivanja sudija na utakmici sa Panathinaikosom u prvom kolu (pa je Aalborg ušao umjesto njih...i Panathinaikos opet izgubio)...i više niko.

Link to comment
3 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Ovaj logo trofeja mogu da nose samo klubovi sa 5+ titula ili 3 za redom, tako da od toga nista.

Grupe iz 92. su po uefi “grupna faza kupa sampiona” i ovo nam je UCL debi.

 

 

Moguce samo koliko se sećam rečeno je da je jedini debitant Hofenhajm

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

stari sam ja mufljuz, znacu valjda da se sacuvam :D

 

Evo ti preporuka za pizzu, stella ristorante pizzeria, sasvim dobra pica, imaju u obliku Zvezde, logicno :D

 

Nalazi se na obali, gleda na cuvenu kulu, jedan od simbola Napulja

Link to comment

Ma, ako odes u Napulj a ne jedes pizzu u Da Michele, ne moras se ni vracati. Ima sve - najbolja margherita usvijet, cekanje 45 minuta na mjesto, unutra atmosfera kao u studenstkoj menzi :D

 

Samo jednom sam tamo jeo a da nije bilo vrhunski, i to je bilo blizu airbnb-a, koji je bio nekih pola sata od centra [sto je s jedne strane bila greska, a s druge, vrijedno je makar proci Posilipom jer je prelijep]. Plus je po pravilu bas jeftino. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...