Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Jel zna neko dal bi na bazi sezonske za zapad mogao da kupim paket za neku drugu tribinu uz onaj popust?Ili moram isključivo zapad da uzmem da bih imao popust...

 

Verovatno ne, posto je zapad najskuplji. Drugo, ako ima mozga dobices isto sediste kao sto ti je na sezonskoj.

Popust imas na jedan paket

Ovo je moja logika, nemam info.

 

I slobodno salji mail i moje iskustvo je da odgovaraju. A ako u mailu ostavis broj mobilnog mozda te i pozovu

 

Link to comment

Prenosi Lige Sampiona

 

Arena Sport
Prvo kolo, 18. septembar, 21 čas: Crvena zvezda – Napoli
Četvrto kolo, 6. novembar, 18.55: Crvena zvezda – Liverpul
Šesto Kolo, 11. decembar, 21.00: Crvena zvezda – PSŽ

 

RTS


Drugo kolo, 3. oktobar, 18:55: PSŽ – Crvena zvezda
Treće kolo, 24. oktobar, 21.oo: Liverpul – Crvena zvezda
Peto kolo, 28. novembar, 21.00: Napoli – Crvena zvezda

Link to comment
On 1.9.2018. at 16:28, Milosh76 said:

40466590_707417792939181_391181600800794

Ovaj logo trofeja mogu da nose samo klubovi sa 5+ titula ili 3 za redom, tako da od toga nista.

On 1.9.2018. at 16:39, darkonet said:

Izgleda nam Uefa racuna da nismo debitanti u LS

tj racunaju nam 92' i one grupe

Grupe iz 92. su po uefi “grupna faza kupa sampiona” i ovo nam je UCL debi.

 

Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:

Zasto su registrovali Srnica za LS ako hoce da ide, kazete da tripuje jaja i ne moze Bocko broj da uzme od njega? Milic je pajser, ali se bar sibao za sve ovo.  

 +1

 

Контам да Милое готиви Срнића, и свака част за допринос прошле сезоне, али ове сезоне није ни играо док је Милић вукао.

Link to comment

uzeo sam avionske karte, sad se samo nadam da cu uspeti sebi da oslobodim tih 5-6 dana, kolko sam planirao da se svrckam po jugu italije. simbolicno prvo slecem u bari :D

Link to comment

Kakvi dunsteri rade u tom servisu za članstvo jbt:isuse:

Ukratko- ne znaju da li sa pretplatnom za zapad mogu da kupim paket za neku tribinu sa popustom. :fantom:

Takođe ne znaju koja mesta mogu dobiti na zapadu niti koji sektor. Ulaz 4 se izgleda neće ni puštati u prodaju. Bočni sektori na zapadu za LŠ su isključivo 2 i 6. Za ostale se plaća cena kao za centar zapada.

Konačno: da li mogu da kupim, pored mog paketa, još 2 paketa za bilo koje tribine? Odgovor je: Da...valjda, možda za sever jedino neće moći...:Jova:

 

Link to comment
38 minutes ago, Bright Billy said:

uzeo sam avionske karte, sad se samo nadam da cu uspeti sebi da oslobodim tih 5-6 dana, kolko sam planirao da se svrckam po jugu italije. simbolicno prvo slecem u bari :D

 

Planiras da ides na stadon Sv. Nikola? baci ovde neku sliku :D

Link to comment

kod svetog nikole i na stadion i u crkvu. sigurno cu da ostanem dan-dva u bariju. u napoli da stignem u utorak i ili sredu. utakmica, par dana tamo (od kojih cu jedan dan definitivno na ekskurziju u pompeju) i povratak u subotu. avio karte ponedeljak temisvar-bari i subota napoli-budimpesta me izasle oko 45 eur...

@Milosh76

Edited by Bright Billy
Link to comment

Kakve su sad ovo priče da se "razmišlja o odlaganju prodaje ulaznica" zbog eventualne suspenzije stadiona zbog sranja u Salcburgu?

 

Šta bi značilo odlaganje ako odluka o tome pada tek posle prvog kola, da li bi se tako ipak prodavale karte za pojedinačne utakmice, ili bi samo Napoli bio izdvojen a LFC i PSG sprtljani u neki mini-komplet?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...